מדריך כיצד להשתמש בסבון כביסה נוזלי

אופן השימוש בסבון כביסה נוזלי
אופן השימוש בסבון כביסה נוזלי: סוגי סבון כביסה נוזלי.

למד על סבונים זמינים וטיפים לשימוש בהם בבית

כביסה היא אחת המשימות שיש לכולנו בבית. לכן חשוב להכיר את הטריקים כדי להבטיח כביסה מושלמת של הבגדים, להסיר כתמים ולדאוג לבגדים העדינים ביותר. מוכן לטיפים כיצד להשתמש בסבון כביסה נוזלי?

יש לנו כמה טיפים למטה שיעזרו לך בבית!

אופן השימוש בסבון כביסה נוזלי: סוגי סבון כביסה נוזלי

השימושים בסבון נוזלי מתאימים לסוגי כביסה שונים כמו ניקוי בגדים צבעוניים, בגדים לבנים, בדים עדינים ולכביסה ידנית. הכירו כמה מהסבונים הקיימים בשוק:

  • סבון נוזלי לשימוש יומיומי: המוצר מסיר כתמים קשים כמו רוטב עגבניות ושמן בישול במחזורי כביסה קצרים, ומפחית את צריכת האנרגיה. בדרך כלל תמצאו סבון מסוג זה בבקבוק ובחלקי חילוף זולים. אחד המוצרים בעלי המאפיינים הללו הוא סבון נוזלי עלא.

  • סבון נוזלי היפואלרגני: הוא אידיאלי לבעלי עור רגיש. סוג זה של מוצר נבדק דרמטולוגית, ולכן אינו גורם לבעיות עצבנות או רגישות כאשר הוא בא במגע עם העור.

  • סבון נוזלי ספציפי לבגדים שחורים, לבנים או צבעוניים. לדוגמה, ה- Skip evolution אידיאלי לכל סוגי הבדים, מסיר כתמים ומשפר צבעים.

באיזה סוג סבון אתה משתמש כדי לכבס בגדים?

איך בוחרים את הסבון הנוזלי הנכון?

זה הצעד הראשון ולצורך כך, עליך לקחת מספר דברים בחשבון. ברור שתמיד בחרו בסבונים נוזליים באיכות טובה (או שהבגדים שלכם יסבלו מההשלכות). סבון נוזלי באיכות טובה לא ישאיר כתמים על הבגדים שלך, ולא יפגע בהם או ישאיר שאריות במכונת הכביסה שלך. בהתאם ליעד שאתה מחפש, יש לך אפשרויות שונות לבחירה:

  • סבונים נוזליים דלי קצף הם הטובים ביותר לשטיפת ידיים.

  • תמיד בחרתי בסבונים לפי צבע הבגדים (אחד לבגדים צבעוניים ואחד לבנים).

  • אם אתם מחפשים בושם, בחרו בסבון נוזלי עם מרכך.

וכדי להימנע מפגיעה בבגדים לבנים ובהירים? אנו ממליצים על Ala Camellito ביגוד משובח הוא אחת האפשרויות, שכן יש לו נוסחה עם pH ניטרלי, שהיא אידיאלית לטיפול ושימור הרכות של בגדים עדינים. אתה יכול להשתמש בו לכביסה ידנית של בגדים כגון משי, צמר ובגדי תינוקות.

כיצד להשתמש בסבון כביסה נוזלי: טיפים לכביסה מושלמת

  • זה יפריד את הבגדים בצבעים דומים, כדרך למנוע שהבגדים הלבנים ייפגעו.

  • בדים עדינים דורשים שטיפת ידיים. תמיד מומלץ לקרוא את תווית הטיפול על הבגדים שלך כדי להיות בטוח.

  • הטמפרטורה של כביסה רגילה במכונת הכביסה היא 30 מעלות צלזיוס. במאמר זה תוכלו ללמוד עוד על הטמפרטורה שבה מתים וירוסים וכיצד להסיר חיידקים מהבגדים שלכם.

  • מהי הכמות המומלצת להכניס סבון נוזלי למכונת הכביסה? הכמות תלויה בעומס מכונת הכביסה, בסוג הכתמים ובמוצר בו אתה משתמש. אם הבגדים מלוכלכים מאוד, תצטרך להשתמש יותר בסבון. באופן כללי, על המוצרים מופיעות הוראות השימוש על התווית, המציגות את הכמות המתאימה, אותה ניתן למדוד באמצעות מתקן על מנת להבטיח את המינון המדויק ובכך להבטיח כביסה מיטבית של הבגדים.

איך לבחור את תוכנית הכביסה הנכונה?

מוכנים לטיפים כיצד להשתמש בסבון כביסה נוזלי
מוכנים לטיפים כיצד להשתמש בסבון כביסה נוזלי?

השלב הראשון לא יהיה מסובך במיוחד: יש לקרוא את התוויות של הבגדים כדי לדעת איזה סוג כביסה מומלץ. נסה לקחת בחשבון את סוגי הכביסה השונים של מכונת הכביסה שלך ובדוק את המדריך אם עדיין יש לך ספקות.

נושא הטמפרטורה ראוי לנקודה נפרדת. חשוב מאוד שדרגות הכביסה שתבחרו לא יפגעו בבגד שאתם מכבסים (זכרו שככל שהטמפרטורה גבוהה יותר, יש לבגדים סיכון גדול יותר להתכווץ).

איך לטפל במכונת הכביסה

כדי להבטיח כביסה מושלמת, חשוב לדאוג למכונת הכביסה שלכם. פעמיים או שלוש בשנה, הפעל מחזור כביסה חמה עם תוף ריק וכמות סבון הכביסה הנוזלי שבו אתה משתמש בכביסה רגילה. שטיפה זו מונעת הצטברות של שומן, אבנית ולכלוך ובעיקר שומרת על ניקיון הצינורות.

בנוסף, אם אתם מרבים להשתמש במרכך כביסה, אם המוצר בא במגע עם הסבון, נוצרת מהתערובת שאריות שאינן נמסות והן מצטברות במכונת הכביסה בצורת משקעים אפורים או לבנים. בדרך כלל, תערובת זו נאספת בתוף של מכונות כביסה עם טעינה עליונה.

לכן רצוי לעשות מחזורי תחזוקה באופן קבוע כדי לסלק שאריות. עיין במאמר שלנו על איך לנקות מכונת כביסה כדי לגרום לה לעבוד בשבילך.

עם כל ההנחיות האלה, כבר יש לך את כל הטיפים איך להשתמש בסבון נוזלי למכונות כביסה, אבל אם עדיין יש לך שאלות, אתה יכול לבקר במדור הכביסה שלנו כדי לפתור אותן.