באיזה סבון להשתמש כדי לכבס בגדי תינוקות?

אנו חושפים את השאלה הראשונה לגבי איזה סבון להשתמש כדי לכבס בגדי תינוקות
אנו חושפים את השאלה הראשונה לגבי איזה סבון להשתמש כדי לכבס בגדי תינוקות: האפשרות הטובה ביותר היא בדרך כלל סבונים נוזליים.

אנו אומרים לך מהן האפשרויות הטובות ביותר

איזה אבא או אמא לא פקפקו כשזה מגיע לדעת באיזה סבון להשתמש כדי לכבס בגדי תינוקות? ההחלטה, כמובן, לא קלה בכלל, ובין כל כך הרבה אפשרויות בסופר, לפעמים מסובך לבדוק מה צריך הסבון האידיאלי ומה לא.

אנחנו יודעים שאתם רוצים שהכל יהיה בשליטה מהכביסה הראשונה, אז אנחנו מביאים לכם את הטיפים האלה שיעזרו לכם לדעת מה צריך לכלול סבון הכביסה המושלם לתינוק הקטן שלכם.

סבון לבגדי תינוקות צריך להיות נוזלי

אנו חושפים את השאלה הראשונה לגבי איזה סבון להשתמש כדי לכבס בגדי תינוקות: האפשרות הטובה ביותר היא בדרך כלל סבונים נוזליים. קל יותר לשטוף אותם, הם משאירים פחות שאריות על הבגדים ולכן אינם משפיעים בדרך כלל על עורו הרגיש של התינוק.

בסופר יש אפשרויות רבות בפורמט סבון נוזלי. בנוסף, רבים מיועדים לעור רגיש, אז נסו לחפש מוצרים בעלי pH מאוזן, מכיוון שהם יהיו עדינים עם הבגדים ועם העור.

באיזה סוג סבון אתה משתמש כדי לכבס בגדים?

סבון לבגדי תינוקות חייב להיבדק דרמטולוגית

מי הולך לסמוך על משהו שלא נבדק על ידי אנשי מקצוע? כל אמצעי הזהירות שננקטים עבור הילדים מועטים, ועוד אם נדבר באיזה סבון להשתמש כדי לכבס בגדי תינוקות.

לכן סבון המשמש לכביסת בגדי תינוקות חייב להיות ניטרלי
לכן סבון המשמש לכביסת בגדי תינוקות חייב להיות ניטרלי, ללא מרכיבים זרים.

במקרה זה, חיוני שהסבון שבו אתה משתמש ייבדק דרמטולוגית. זה מצביע על כך שהוא כבר נבדק ושיעילותו הוכחה רבות על עור רגיש אחר. במקרה זה, סבון נוזלי ala matic נבדק על ידי אנשי מקצוע.

סבון לבגדי תינוקות צריך להיות ניטרלי

סבוני כביסה נוזליים רבים משתמשים בפרופורציות של אקונומיקה, מרכך כביסה או מרכיבים אחרים שאינם הטובים ביותר כשמדובר בטיפול בעור. לכן סבון המשמש לכביסת בגדי תינוקות חייב להיות ניטרלי, ללא מרכיבים זרים.

באמצעות סבון כזה נמנעים מנוזלים אגרסיביים על עור התינוק, רגישים במיוחד בשנים הראשונות. נכון להיום קיים מגוון רחב של סבונים נוזליים שאינם מכילים מרכיבים המזיקים לעור. עיין במרכיביו לפני שאתה בוחר אחד.

סבון לבגדי תינוקות חייב להיות היפואלרגני

אתה תוהה מה זה אומר שמשהו הוא היפואלרגני, נכון? זה אומר שיש לך סיכוי נמוך מאוד לגרום לתגובה אלרגית. ואם יש לו שיעור נמוך של גרימת תגובות אלרגיות, זה מוצר מושלם לתינוק.

הרוב המכריע של הסבונים בשוק לכביסה מכילים אנזימים ואנזימים אלו הם אלו שעלולים לגרום לאלרגיות בעור. אפשרות מתאימה המשמשת לכביסת בגדי תינוקות ואינה מכילה אנזימים היא Ala camellito, שאת פעולתה ניתן להשלים, בתורה, מרככי כביסה שעוצבו במיוחד לכבס בגדי תינוקות, כמו מרכך כביסה. נוחות טיפול טהור אינטנסיבי, שפותח במיוחד כדי לכבס את הבגדים של הקטנים.

כמה טיפים נוספים על סבון וכביסה

בנוסף למאפיינים שהזכרנו לעיל, אנו משאירים לכם מספר טיפים נוספים כדי שתוכלו לקבל את בחירת הסבון הנכונה וכמה טיפים לשימוש:

  • אל תבלבלו בין סבונים המתאימים לתינוק עם מוצרים עם הביטוי "ניחוח תינוק".

  • נסו להימנע ממרככי כביסה, מכיוון שהם נוטים לבשמים כימיים.

  • רצוי לכבס את בגדי התינוק לפני השימוש, כולל מצעים ומגבות. כך אתם דואגים להסיר את כל האבק שעלול להיות בו.

  • יש לכבס בגדי תינוקות לבד במכונת הכביסה, לפחות במשך 6 החודשים הראשונים. אז אתה יכול לערבב את זה לאט לאט.

  • הקפידו תמיד על הבגדים מיד לאחר כל כביסה, כך תמנעו מהם להתקמט ולספוג ריחות רעים.

  • אם מכונת הכביסה מלוכלכת מאוד, האידיאלי הוא לנקות אותה לפני שמכניסים את בגדי התינוק. לשם כך, שים ליטר חומץ אלכוהול בתוף והגדר אותו לשטיפת מים חמים. כך תחסל זיהומים.

נסו לקחת את כל ההמלצות הללו בחשבון כשאתם מחליטים באיזה סבון להשתמש כדי לכבס בגדי תינוקות. ולאחר שבחרת בו, למד כמה טיפים כיצד לכבס את הבגדים של התינוק שלך. אז יהיה לך הכל בשליטה.