הסר כתמי חרדל: זה לגבי הנקניק!

לכן יש להגיב במהירות ובמקרה של תאונה קלה להתחיל בהסרת כתמי החרדל באופן מיידי
לכן יש להגיב במהירות ובמקרה של תאונה קלה להתחיל בהסרת כתמי החרדל באופן מיידי.

החרדל טעים - אך למרבה הצער משאיר כתמים עיקשים על הבגד. אנו נראה לך כיצד להסיר כתמי חרדל כאן.

אלו הטיפים שלנו:

  • עזרה ראשונה לכתמי חרדל טריים

  • הסר כתמי חרדל מיובשים

חרדל משתלב באותה מידה עם ברטוורסט כמו על לחם גבינה או רוטב לסלט. למרבה הצער, כתמי חרדל הם עקשניים במיוחד וקשים להסרה. לכן יש להגיב במהירות ובמקרה של תאונה קלה להתחיל בהסרת כתמי החרדל באופן מיידי

טיפ נגד כתמים עקשניים:

אם אתה עדיין יכול לראות כתם חרדל לאחר הכביסה, נסה להשתמש באמוניה או אתר נפט. בזהירות טפח את זה על הכתם עם מטלית רכה. תנו לכל העניין לעבוד חצי שעה ותמיד טבלו עם מטלית לחה כשהכתם מתייבש. מקווה שהכתם ייעלם לאחר כביסה רגילה.

עזרה ראשונה עם כתמי חרדל טריים

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

אם החרדל פשוט נשפך על החולצה או החולצה שלך, אז אתה צריך לפעול מיד. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להסיר את שאר הבד ישירות בעזרת כף או פיסת נייר.

לאחר מכן טפטפו מטלית לחה ורכה על הכתם. זה ימנע מהחלקיקים הצבעוניים להידבק לבד. אם אפשר, השתמש בדטרגנט (למשל שבעה דורות של חומר ניקוי לשטיפת כלים, הדרים טריים וג'ינג'ר) או חומר ניקוי נוזלי להכנת מי סבון. במקרה של בדים בהירים, זה יכול להיות חזק (חלק אחד של סבון ל-2 חלקים מים). עם בדים כהים, היזהר ודלל את הסבון חזק יותר (למשל 1 חלק סבון ל-10 חלקים מים). טבלו את מי הסבון על הכתם מבחוץ פנימה. נא לא לשפשף, אחרת הכתם עלול להגדיל.

הסר כתמי חרדל מיובשים
הסר כתמי חרדל מיובשים.

לבסוף יש לשטוף את שאריות הסבון בנדיבות בהרבה מים נקיים ולשטוף את הבגד כרגיל.

הסר כתמי חרדל מיובשים

למרבה הצער, כתמים מיובשים הם בדרך כלל קצת יותר קשים להסרה מאשר טריים. אבל כמובן שהמצב לא חסר סיכוי! התחל בהסרת שאריות חרדל - למשל ב' על ידי גירוד או ניעור זה בזהירות.

אז כדאי להשרות את הבגד. לשם כך, הכינו תמיסת סבון עדינה בדלי או בכיור. כדי לעשות זאת, פשוט מערבבים מעט חומר ניקוי עם מים פושרים. לביגוד לבן או בהיר, אנו ממליצים על חומר ניקוי יעיל כבד כמו Coral white +. כדאי לשטוף רק טקסטיל צבעוני עם חומרי ניקוי צבעוניים כגון Siebengenerationen או Coral. כך הצבעים נשארים עזים וזוהרים לאורך זמן.

השרו את הבגד במי הסבון והקפידו שהכתם יישאר לח. הניחו לאנזימי חומר הניקוי לשבת על הכתם למשך חצי שעה לפחות.

כעת שטפו את הבגד בהרבה מים נקיים. אז אתה יכול לשטוף אותו כרגיל.