הסר כתמי רימונים: הקפד לנסות את הטיפים הפנימיים האלה!

ריכזנו עבורכם מדריך עם טיפים פנימיים הטובים ביותר להסרת כתמי רימונים
ריכזנו עבורכם מדריך עם טיפים פנימיים הטובים ביותר להסרת כתמי רימונים.

זרעי הרימון אדומים ובריאים, אך גם משאירים כתמים עיקשים. טיפים פנימיים אלה יכולים לעזור!

אלו הטיפים הפנימיים שלנו:

  1. מהירות

  2. סבון מרה

  3. לימון

  4. חומר הניקוי הנכון

  5. קוטל דיו

  6. הימנע מכתמי רימונים

רימונים הופכים פופולריים יותר ויותר בגרמניה. לא פלא: הגרעינים של הפירות האדומים בריאים במיוחד ועשירים בויטמינים. בשל צבעם העז, הם גם פינוק ויזואלי בסלטי פירות או מוזלי. אבל באותה עוצמה שהרימון זורח, הוא גם מכתים את צבעו. לכן ניתן להשתמש בו כצבע מאכל טבעי. אבל איך מסירים כתמים לא רצויים שהותירו רימונים? ריכזנו עבורכם מדריך עם טיפים פנימיים הטובים ביותר להסרת כתמי רימונים:

טיפ פנימי 1: מהירות

הטיפ הזה אינו סוד, אבל הוא חשוב על אחת כמה וכמה: המהירות קובעת! הסר כל זרעים מהבגדים במהירות האפשרית והרטיב את הכתם במים. כדי לעשות זאת, אתה יכול פשוט לטפטף אותו עם חתיכת גליל מטבח לח.

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

טיפ פנימי 2: סבון מרה

הסרת כתמי רימונים יכולה להיות מסובכת, במיוחד עם בדים בצבעים עזים או עדינים. אחרי הכל, אתה רוצה להגן על הבגדים שלך ועל הצבעים העזים שלהם. למרבה המזל, סבון מרה מנקה בעדינות. לשם כך, הרטיבו חתיכת סבון מרה וטפחו אותה בזהירות על הכתם. עבדו מבחוץ פנימה כדי לא להגדיל את הכתם. לאחר מכן הניחו לסבון לשבת כחצי שעה. לבסוף, שטפו אותם עם הרבה מים חמימים.

טיפ פנימי 3: לימון

עבור בדים לבנים או לא רגישים, אתה יכול גם לנסות אקונומיקה עדינה. הלימון מכיל אקונומיקה טבעית פחות אגרסיבית מאקונומיקת כלור, אך עדיין יעילה מאוד. אז היזהר, נסה קודם כל במקום לא בולט.

טיפ פנימי 6: הימנע מכתמי רימונים
טיפ פנימי 6: הימנע מכתמי רימונים.

להסרת כתמי רימונים יש לטפטף את מיץ הלימון ישירות על הכתם ולהשאיר אותו למשך 30 דקות לפחות. לאחר מכן מפזרים מלח ביתי רגיל על הכתם. עם הלחות, המלח שואב גם פיגמנטים צבעוניים מהסיבים. לאחר מכן שטפו את המלח ומיץ הלימון במים חמים.

טיפ פנימי 4: חומר הניקוי הנכון

בדרך כלל, אתה תמיד צריך לכבס את הבגדים הצבעוניים שלך עם חומר ניקוי צבעוני עדין כמו שבעה דורות כדי להגן על הצבעים. אבל כדי להסיר כתמי רימונים, אתה יכול להשתמש בצורה יוצאת דופן בדטרגנט כבד כמו Siebengenerationen original או Coral white +. אלה מכילים חומרי הלבנה עדינים הפועלים ביעילות נגד הכתם ואינם פוגעים בצבעי הבגדים שלך בשימוש חד פעמי.

יש לכבס את הבגד בטמפרטורה הגבוהה ביותר האפשרית לפי הוראות הכביסה.

טיפ פנימי 5: קוטל דיו

לכתמים ישנים או כתמים שעדיין ניתן לראות לאחר הכביסה, טיפול בקוטל דיו יכול לעזור. מכיוון שהוא מכיל גם חומרי הלבנה, אנא היזהר ובדוק תחילה אזור לא בולט כדי לראות אם צבע הבגד שלך יכול לעמוד בפני קוטל הדיו.

טיפ פנימי 6: הימנע מכתמי רימונים

כתמי רימון רבים מופיעים כאשר מנסים לשחרר את הגרעינים מהקליפה. נסו זאת בפעם הבאה: מלאו קערת סלט במים והוציאו את הגרעינים מהקערה מתחת למים. זה מונע מהמיץ להתיז מסביב. גרעינים משוחררים שוקעים לתחתית, בעוד חתיכות קלות מהקליפה צפות כלפי מעלה וניתן להחליק אותן בקלות.

ומה עושים עם גרגירי הרימון? ריכזנו עבורכם שלושה מתכונים טעימים:

  1. קרפצ'יו הליבוט עם רוטב רימונים

  2. קינוח רימונים

  3. עוגת רימונים ואננס