פשוט הסר כתמי דשא מהבגדים: כך זה עובד

כדי להיפטר מכתמי דשא על נעלי בד
נעלי בד: כדי להיפטר מכתמי דשא על נעלי בד, נקו אותם עם משהו חומצי, כגון מיץ לימון, תמצית חומץ או חומר לניקוי חומץ.

אלי אהרנדט גורם לכתמי דשא על בגדים ונעליים להיעלם.

הבן שלי מעדיף ללכת לפארק ולהתרוצץ בכרי הדשא, מקרקר בקול רם. לאחרונה הוא למד איך לעשות סלטות וכעת הוא מדגים אותן לכל מי שבחוץ. בעיקרון, אני חושבת שזה נהדר שהקטנה אוהבת להיות בחוץ, רק שהר הכביסה גדל מהר יותר ויותר. כתמי הדשא מטרידים אותי במיוחד - אני מוצא אותם בעצמי על הנעליים שלו. אז הנה הטיפים הטובים ביותר להיפטר מכתמי דשא מבגדים.

על מנת לכבס ג'ינס, טריינס או אפילו משי לאחר הסרת כתמים ולטפל בהם בצורה מיטבית, השתמשו תמיד בחומר ניקוי מתאים כמו אחד מהמוצרים של קורל.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

הסר כתמי דשא מבגדים לא רגישים

הדרך הקלה ביותר להסיר כתמי דשא על טקסטיל היא כשהם עדיין טריים. לשם כך יש להשרות תחילה את הבגדים במים שהם מים קרים. בניגוד לכתמי שומן המגיבים היטב למים חמים, חום יכול לצערנו לגרום לתוצאה הפוכה, כלומר לתקן את הכתמים בבד. לאחר מכן, לאחר ההשריה, השתמש באחת מהשיטות הבאות:

  • חומר ניקוי: כל שעליך לעשות הוא לשפשף מעט חומר ניקוי על הכתם ולתת לו להשפיע. לאחר מכן יש לכבס את הבגד במכונת כביסה חמה.
  • סבון מרה: זה מתאים במיוחד לבדים לא רגישים כמו ג'ינס, כותנה ובדים מעורבים. שפשפו את הכתם בסבון מרה נוזלי ועבדו עם מברשת. מניחים להשרות לפחות שעה, שוטפים במים ושוטפים במכונת כביסה ב-60 מעלות (אם הוראות הכביסה מאפשרות טמפרטורה כל כך גבוהה).
  • משחת שיניים: יש לה אפקט הלבנה, אז השתמש רק על בד לבן לחלוטין. משחת שיניים המכילה חומרי הלבנה ומנטול פועלת בצורה הטובה ביותר מכיוון שהיא ממיסה כלורופיל, הפיגמנט הירוק. שפשפו את זה על הכתם עם האצבעות או מברשת שיניים ישנה והניחו לזה לעבוד במשך רבע שעה. לאחר מכן יש לשטוף במים נקיים ולשטוף כרגיל.
אז הנה הטיפים הטובים ביותר להיפטר מכתמי דשא מבגדים
אז הנה הטיפים הטובים ביותר להיפטר מכתמי דשא מבגדים.

לא משנה באיזו שיטה תבחרו, תמיד נסו אותה על אזור לא בולט תחילה. כמו כן, יש לעקוב כמובן אחר הוראות הכביסה.

הסר כתמי דשא ממשי

אפילו בגדים למבוגרים אינם חסינים מפני כתמי דשא, במיוחד חולצות המשי האווריריות שאני אוהבת ללבוש בפיקניק קיצי, למשל. עם חומרים רגישים כמו משי, בנזן או אלכוהול עוזר. לניקוי, הרטיבו מטלית כותנה עם בנזין או אלכוהול וטבלו בזהירות את כתם הדשא עד שהוא נעלם. אבל היזהר במיוחד כאן ובהחלט נסו את זה במקום נסתר. אתה יכול גם להשתמש בשיטה זו כדי להסיר כתמי דשא נשטפים. למידע נוסף, קרא את יסודות המשי שלנו.

כתמי דשא על נעליים

הבן שלי לא יכול להיות היחיד שהנעליים שלו מוכתמות בדשא. גם כאן, כמובן, תלוי בחומר:

  • סוליות נעליים: לרוב ניתן להסיר כתמי דשא מסוליות הנעליים בעזרת מחק לכלוך, כלומר ספוג עשוי שרף מלמין. אתה יכול לקנות אותם בבית המרקחת. אחרת, אלכוהול, 90% אלכוהול או אלכוהול יעזרו כאן. יש למרוח על מטלית כותנה ולנגב איתה בעדינות את הכתם.
  • נעלי עור: עדיף להשתמש כאן בסבון מרה נוזלי. מניחים על מטלית כותנה וטפחו איתה את הכתם. השאר אותו למשך חצי שעה ולאחר מכן נגב אותו עם מטלית לחה.
  • נעלי בד: כדי להיפטר מכתמי דשא על נעלי בד, נקו אותם עם משהו חומצי, כגון מיץ לימון, תמצית חומץ או חומר לניקוי חומץ. כל שעליך לעשות הוא לשים אותו על ספוג ולספוג את האזור איתו.

עם נעלי עור, אתה תמיד צריך ליישם טיפול עור לאחר הניקוי. קרא עוד על ניקוי נעליים בגוגל.

מה גם למדתי בינתיים: אפשר להגן על נעלי בד מפני כתמי דשא באמצעות ריסוס בספריי אימפרגנציה יחד עם הסוליות.