כיצד לנקות כתמי דשא

כיצד להסיר כתמי דשא
כיצד להסיר כתמי דשא.

עצות שימושיות להסרת כתמי דשא מבגדים.

כיצד להסיר כתמי דשא:

  1. השרו בגדים במים קרים - לעולם אל תשתמשו במים חמים.
  2. בחר מסיר כתמים, ישנן מספר אפשרויות במאמר זה.
  3. כשתסיים, ודא שהכתמים נעלמו. במידת הצורך, חזור על ההליך או בחר שיטה אחרת.
  4. לאחר ניקוי כתמי הדשא, שטפו את הבגדים עם המוצר שבו אתם משתמשים בדרך כלל.
האם אתה מוצא לעתים קרובות כתמי דשא על בגדי ילדים? אל תתייאשו, העצות הללו להסרת כתמי דשא יהפכו את חייכם לקלים יותר!
איזה סוג של חומר ניקוי אתה מעדיף?

בין אם אתה הורה, שחקן כדורגל מושבע או חובב טבע, אתה צריך לדעת לזהות דשא. אנשים רבים חושבים שרק ילדים וספורטאים בסופו של דבר מטושטשים מכף רגל ועד ראש, אבל אפילו הזהירים מבינינו מצליחים לפעמים להחליק על דשא רטוב.

מהי השיטה הטובה ביותר להסיר כתמי דשא? תזדקק להרבה מים נקיים ולכביסה איכותית. להלן תוכל לקרוא על כמה שיטות עבודה מומלצות.

לא משנה באיזה מסיר כתמים אתם משתמשים, תמיד כדאי לנסות אותו קודם על אזור קטן שאינו נראה מיד לעין – למשל החלק הפנימי של שרוול או מכנסיים. כמו כן, הקפד לקרוא את הוראות הכביסה. זהירות לעולם לא נשארת! צפו בסרטון שלנו, שם תמצאו הליך שלב אחר שלב.

הסרת כתמי דשא - איך מתחילים

לא משנה באיזו שיטה תבחרו, תמיד התחילו בהשריית הבגדים שלכם במים קרים. לעולם אל תשתמש במים חמים. רבים מאיתנו חושבים כי מים חמים הם הטובים ביותר להסרת כתמים. זה נכון לגבי כתמים שומניים, אבל ההיפך נכון לגבי כתמי דשא. מים חמים יכולים לטבול את הכתם בבד, ולכן אנחנו מעדיפים מים קרים. בהשרייה, כתם הדשא מתרכך, מה שהופך אותו פחות עמיד בפני חומרי ניקוי. תוכל להשיג תוצאות נהדרות עם ההליכים הבאים:

חומר ניקוי או מסיר כתמים

מהי השיטה הטובה ביותר להסיר כתמי דשא
מהי השיטה הטובה ביותר להסיר כתמי דשא?

לפעמים אתה רק צריך חומר ניקוי - ולא צריך שום דבר אחר! חומר ניקוי אורגני יעזור לכם להסיר כתמים מהדשא. כל שעליך לעשות הוא לשפשף את הכתם עם כמות קטנה של חומר כדי לשחרר אותו. ואז לכבס את הבגדים. די פשוט!

כוהל

אלכוהול פועל כממס ועוזר להסיר את הפיגמנט הירוק שנשאר אחרי הדשא. יש למרוח כמות קטנה על ספוג נקי ולנגב את הכתם (אל תשכחו ללמוד היטב את הוראות הניקוי על השלט ולבדוק קודם את השיטה על שטח קטן).

במיוחד בעדינות, אין צורך לשפשף חזק מדי, היית רק מטשטש את הכתם ואז יהיה קשה לרדת. שטפו במים קרים, ולאחר מכן מרחו כמות קטנה של תמיסת ניקוי ועסו אותה לתוך הבד כדי להגיע עמוק בין הסיבים. השאר למשך חמש דקות ולאחר מכן שטף כרגיל.

ספריי לשיער

רוב התרסיסים מכילים אלכוהול, ולכן למוצרי טיפוח השיער יש לרוב השפעות דומות לאלכוהול עצמו. הליך זה קצת יותר תובעני והתוצאות אינן זהות, ולכן שיטה זו מתאימה לכתמים פחות בולטים. רססו את כתם הדשא והניחו לו להתייבש. לאחר מכן יש לשפשף את הכתם עם מברשת קשה, אפשר להשתמש במברשת שיניים ישנה למשל. לאחר מכן השתמשו בחומר ניקוי ושטפו לפי הנוהל הרגיל, כמו בשיטה הקודמת.

אקונומיקה: כן או לא?

כשזה מגיע לניקוי כתמי דשא, אתם בוודאי תוהים אם זה חכם להשתמש באקונומיקה כדי להסיר לכלוך מהבגדים שלכם. זה תלוי רק מה אתה מעדיף ובסוג הבד שממנו עשויים הבגדים שלך. אקונומיקה אינה מתאימה לסוגים מסוימים של חומרים, כגון תערובות כותנה ופוליאסטר. אם תחליט להשתמש באקונומיקה, עקוב אחר כללי הבטיחות וההוראות שעל התווית ולעולם אל תשאיר את האקונומיקה ליותר מחמש דקות.