איך להיפטר מגושים על בגדים וסוודרים

אז לאחר שהבנו איך להיפטר מסוודרים על סוודרים
אז לאחר שהבנו איך להיפטר מסוודרים על סוודרים, הגיע הזמן למניעה עצמה.

נגמרה לך הסבלנות עם הגושים שגורמים לסוודרים שלך להיראות כאילו יש להם את הטוב שבהם? ראה כיצד להילחם בגושים.

החורף שוב כאן וכולנו מושכים סוודרים, צעיפים ושאר בגדי צמר. זה עלול להתחיל לטפל שוב בסוגיית "גושי הבגדים" - הם נוצרים על סוודרים חדשים וישנים, במיוחד במקומות בהם הבד מתחכך בעצמו, על כיסא או על תיק, כלומר בכיפופים על האמה, בתי השחי ו עם זאת, יש לנו חדשות טובות: אם אתם חושבים איך להיפטר מגושים, אתם במקום הנכון.

זה לא מעל מניעה ראויה! השתמש רק בחומרי ניקוי איכותיים, כגון ה- Surf hawaiian dream הריחני, לסוודרים מצמר וביגוד עדין.
איזה סוג של חומר ניקוי אתה מעדיף?

אנחנו נגלח אותם

אם נרצה להסיר גושים מסוודר צמר עבה יחסית שאין בו רקמה או קישוטים אחרים, מספיקים סכין גילוח חד פעמי ואור טוב. אנו מחליקים בעדינות את סכין הגילוח על הצמר מלמעלה למטה על פני הצמר. אנחנו מנגבים את החריצים בצדדים בידיים. עם זאת, אסור לנו להיסחף ולחתוך את הצמר - זו תהיה הבעיות הקטנות ביותר של הסוודר שלנו!

אנחנו מסיימים אותם

הנה כמה טיפים כיצד לכבס סוודרים כדי לשמור על גושים כמה שפחות
הנה כמה טיפים כיצד לכבס סוודרים כדי לשמור על גושים כמה שפחות.

קשה יותר להסיר גושים מסיבים עדינים, כמו צמר כבשים או קשמיר. עור אווז כנראה קופץ מהמחשבה על רכיבה על סכין גילוח. למרבה המזל, יש דרך פחות מסוכנת. גלגלו בזהירות את הסוודר על הסוודר עם שיער סקוטש מלמעלה למטה, כך שהגושים יידבקו עליו. לאחר מכן נוכל להסיר אותם עם מסרק ולהשתמש שוב במסלסל.

אנחנו נדביק אותם

אבל אם יש לנו רקמה משובחת, חרוזים או קישוטים אחרים על הסוודר, השיטה הזו אגרסיבית מדי, אז אנחנו צריכים גישה יותר מתחשבת - משהו שהמוך פשוט נדבק בקלות, אבל כמעט ולא נוגע בצמר. אם האזור הבעייתי שבו החומר משפשף קטן יחסית (לדוגמה, האזור סביב בתי השחי), אז אידיאלי להשתמש בחתיכת סרט דביק ודבק ולהסיר כל מוך. לשטחים גדולים יותר - או אם יש גושים בכל הבגדים - כדאי להשתמש ברולר דבק על הבגדים.

אנחנו שוטפים נכון

אז לאחר שהבנו איך להיפטר מסוודרים על סוודרים, הגיע הזמן למניעה עצמה. אם לעתים קרובות אתה צריך להתמודד עם הנושא הזה בבית, זה יהיה אפילו טוב יותר אם תנסה למנוע לחלוטין היווצרות של גושים. הנה כמה טיפים כיצד לכבס סוודרים כדי לשמור על גושים כמה שפחות:

  • אנחנו שוטפים אותם ברשתות כביסה - רשתות אפשר לקנות בכל בית מרקחת, תופרת ובהרבה חנויות מכולת. ברשת הכביסה פחות מתחככת זו בזו, כך שיש פחות גושים - לכן יש לנו פחות דאגות בעניין הזה. לסוודרים אנו ממליצים גם על חומר ניקוי איכותי המיועד לכביסה עדינה. נסה, למשל, את החלום הריחני של Surf hawaiian.
  • אנחנו מייבשים בגדי צמר באוויר, לא במייבש. סוודרים עדיף לייבש על מגבת, אבל אנחנו יכולים גם לתלות אותם על קולב ולזרוק את השרוולים לרוחב על הכתפיים. כך נמנעים מהסוודרים להתחכך זה בזה, ובכך מהגלישה במייבש. סוודרים מתנגשים בדרך כלל עקב שינוי פתאומי בטמפרטורה - זה נמנע על ידי ייבוש באוויר.
  • אנחנו מכבסים בגדי צמר מבפנים. אמנם זה לא יקטין את כמות הגושים שנוצרים מחיכוך, אבל לפחות הם יהיו בעיקר מבפנים, שם לא כל כך אכפת לנו.

אז אם אנחנו כבר יודעים איך למנוע גושים ואיך להיפטר מהם, נוכל להעביר את החורף הזה בחום, בשלווה ובסוודר יפהפה ללא גושים.