כיצד להסיר כתמי דשא מבגדים

אם אתה צריך להסיר כתמי דשא ממכנסיים או חולצות
אם אתה צריך להסיר כתמי דשא ממכנסיים או חולצות, האסטרטגיה הטובה ביותר היא טיפול מקדים עם חומר ניקוי טוב, נוזלי וביולוגי כמו ביו-טקס.

כולנו מכירים את התחושה; הילדים חוזרים הביתה עם כתמי דשא על הבגדים החדשים! קבלו מידע נוסף על השיטות השונות להסרת כתמי דשא מבגדים!

בין אם אתם הורים, שחקני כדורגל מושבעים או סתם אוהבים לצאת מדי פעם לטיולים בפארק ובכפר, כדאי שתדעו להסיר כתמי דשא מהבגדים שלכם. אנשים רבים חושבים שרק ילדים וספורטאים בסופו של דבר עם כתמי דשא בכל מקום, אבל אפילו הזהירים מבינינו יכולים לגרום לנפילה המביכה על הדשא הרטוב שמותיר אותנו עם הכתמים החומים-ירוקים החושפים. אז איך מורידים דשא מהבגדים? אתה צריך הרבה מים נקיים וחומר ניקוי איכותי כגון. ביו-טקס. עם זאת, אנו מציעים להלן מספר שיטות חלופיות.

לא משנה באיזו שיטת הסרת כתמים אתה משתמש, תמיד עדיף לנסות את השיטה כמו גם את חומר הניקוי על שטח קטן, למשל בחלק הפנימי של השרוול או רגל המכנס לפני שמתחילים. הקפד לעקוב אחר ההנחיות על המוצר כמו גם על הלבוש; אלא להיות בצד הבטוח.

אם אתה צריך להסיר כתמי דשא ממכנסיים או חולצות, האסטרטגיה הטובה ביותר היא טיפול מקדים עם חומר ניקוי טוב, נוזלי וביולוגי כמו ביו-טקס. זה יעזור להסיר את הכתמים כמו גם לשמור על איכות הבגדים.

הסרת כתמי דשא - שלב ראשון

לא משנה באיזו שיטה תבחרו להשתמש, תמיד כדאי להתחיל בריכוך הבגדים במים קרים, לעולם לא חמים. רבים מאיתנו חושבים כי מים חמים טובים יותר להורדת כתמים מלוכלכים מבגדים וזה תקף גם לכתמים שומניים ושמנוניים, אך משפיע בצורה הפוכה על כתמים שאינם שומניים. מים חמים יכולים להפוך את הכתם לצמיתות, ולכן ברור שמים קרים עדיפים כאן. הריכוך הופך את הכתם לרגיש יותר לחומרי ניקוי. הנה מה שאתה יכול לעשות כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר:

חומר ניקוי או מסיר כתמים

למד כיצד להסיר כתמי דשא צעד אחר צעד בסרטון זה
למד כיצד להסיר כתמי דשא צעד אחר צעד בסרטון זה.

לפעמים חומר ניקוי רגיל יכול לפתור את הבעיה; אתה לא צריך שום מוצרים אחרים! חומר ניקוי ביולוגי כמו Neutral יכול לעזור בהסרת כתמים, אפילו של כתמי דשא. שפשפו את הכתם במעט חומר ניקוי, זה משחרר את הכתם, ולאחר מכן שוטף את הבגדים בדרך הרגילה. סופר קל!

אלכוהול איזופרופיל

האלכוהול מתמוסס, מה שעוזר להסיר את הפיגמנטציה הירוקה מהדשא. יוצקים מעט על ספוג נקי ומטפחים בעדינות על הכתם (זכור תמיד לקרוא את תווית הבגד ולנסות על שטח קטן). היזהר לא לשפשף או לשפשף מכיוון שתפזר את הכתם על שטח גדול או תקשה על הסרתו. שטפו במים קרים והוסיפו כמות קטנה של חומר ניקוי (גם אבקת כביסה מהולה במים יכולה לעשות זאת) וערבבו אותה לתוך הבגדים, כדי לחדור עמוק יותר לתוך הבד. תן לזה לשבת 5 דקות לפני כביסה רגילה במכונה.

ספריי לשיער

רוב תרסיסי השיער מכילים אלכוהול, כך שלמוצרים אלו יש השפעה דומה לא שונה מאלכוהול איזופרופיל. זה דורש יותר עבודה והתוצאות לא תמיד טובות, לכן מומלץ להשתמש בשיטה זו לכתמים קטנים ומתונים יותר. הוסף ספריי לשיער ותן לו להתייבש. השתמש במברשת נוקשה, למשל מברשת שיניים ישנה ושחוקה, ושפשף את הכתם. הוסף חומר ניקוי וכביסה במכונה לאחר מכן.

אקונומיקה: כן או לא?

כאשר עובדים עם כתמי דשא על בגדים לבנים, מומלץ לשקול להשתמש באקונומיקה כדי להיפטר מהכתם. זה תלוי בהעדפה שלך כמו גם באיזה סוג של חומר אתה מתמודד. יש אנשים שמעדיפים להימנע מהלבנה עקב תכולת הרעלנים, כמו גם העובדה שהיא עלולה להרוס חומרים ספציפיים כגון. תערובות כותנה או פוליאסטר. אם החלטתם להשתמש באקונומיקה, חשוב לנקוט בכל אמצעי הבטיחות, לעקוב אחר ההנחיות ולוודא שהבגדים ספוגים באקונומיקה רק עד חמש דקות.

למד כיצד להסיר כתמי דשא צעד אחר צעד בסרטון זה:

  • להשרות בגדים במים קרים; לעולם אל תשתמש במים חמים
  • בחר מוצר להסרת כתמים כמו גם שיטה מהאפשרויות שלהלן
  • בדוק אם יש כתמים שנותרו לאחר שתסיים את השיטה שבחרת. חזור על התהליך לפי הצורך או השתמש במידת הצורך. שיטה אחרת
  • עקוב אחר הטיפול בכתם עם כביסה רגילה במכונה עם חומר הניקוי הרגיל שלך