מתעצבנת מריח עשן הסיגריות על הבגדים? בדוק 6 דרכים להיפטר ממנו

דרך נוספת שתוכל לעשות כדי להיפטר מריח הסיגריות על הבגדים היא להשתמש במשחת סודה לשתייה
דרך נוספת שתוכל לעשות כדי להיפטר מריח הסיגריות על הבגדים היא להשתמש במשחת סודה לשתייה.

ריח הסיגריות על הבגדים אכן מפריע לנוחות שלך ושל אחרים. לכן, כדאי ללמוד את הדרך היעילה ביותר להיפטר מריח הסיגריות.

ריח של עשן סיגריות שנדבק לבגדים מציק לרוב. לא רק להפריע לנוחות שלך, גם האנשים סביבך יכולים להיות מופרעים. במיוחד אם אתה עדיין הולך להיות פעיל כל היום ולפגוש הרבה אנשים. עליכם להבין כיצד להסיר ביעילות את ריח הסיגריות כך שהבגדים שלכם יריחו שוב רעננים.

קרא את הביקורות על חמש דרכים להיפטר מריח הסיגריות על הבגדים הבאים כדי שתוכל לנסות אותם מיד:

  • פזרו אבקת תינוקות על הבגדים

פיזור אבקת תינוקות על בגדים היא הדרך המעשית ביותר להיפטר מריח הסיגריות. כי לאבקת תינוקות יש ארומה חזקה שמסוגלת להסוות ריח של סיגריות. עם זאת, יש להשתמש באבקת תינוקות רק על בגדים בצבעים עזים, כגון צבעי לבן או פסטל. אל תתנו לבגדים הכהים שלכם להיראות מלוכלכים כי הם מפוזרים באבקת תינוקות.

  • השריית בגדים בתמיסת חומץ או שימוש במשחת סודה לשתייה

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

לא הרבה אנשים יודעים שתמיסת סודה לשתייה או חומץ יעילה בהסרת ריח הסיגריות על הבגדים. ניתן להתגבר על ריח סיגריות עיקש לאחר כביסה בדרך זו. הכינו תמיסת חומץ מדלי מים חמימים וחצי כוס חומץ. לאחר מכן, השרו בתמיסת החומץ את הבגדים שיש בהם ריח של סיגריות. לאחר השרייתם בתמיסת החומץ, אל תשכחו לשטוף את הבגדים כדי להיפטר מריח החומץ. שיטה זו תעזור להסיר ריחות סיגריות עיקשים ביעילות.

אבקת סודה לשתייה

דרך נוספת שתוכל לעשות כדי להיפטר מריח הסיגריות על הבגדים היא להשתמש במשחת סודה לשתייה. מערבבים סודה לשתייה עם מעט מים ומערבבים קצרות עד שהמרקם דומה למשחה. לאחר מכן, מרחו משחת סודה לשתייה על החלק של החולצה שמריח כמו סיגריות. לבסוף, שטפו את הבגדים במים נקיים כדי להסיר את שאריות הסודה לשתייה, כך שהבגדים שלכם ישתחררו במהרה מהריח החריף של סיגריות.

  • ריסוס אלכוהול על הבגדים המסריחים

עשן סיגריות

עליכם להבין כיצד להסיר ביעילות את ריח הסיגריות כך שהבגדים שלכם יריחו שוב רעננים
עליכם להבין כיצד להסיר ביעילות את ריח הסיגריות כך שהבגדים שלכם יריחו שוב רעננים.

נוזל אלכוהול 70% יתנדף במהירות בחשיפה לאוויר. אז אתה יכול להשתמש בו כדי להיפטר מריח עשן הסיגריות על הבגדים. פשוט רססו מעט אלכוהול על החלק המסריח של החולצה וחכו רגע עד שהבגדים יתייבשו. בגדים יבשים יהיו נטולי ריח ויגרמו לך יותר נוח ללבוש אותם.

  • השתמש במיץ לימון

לא רק יעיל בהסרת כתמים, מיץ לימון יכול לשמש גם להסרת ריחות לא נעימים. מערבבים מיץ לימון עם מים ביחס של 1:1 ואז משפשפים אותו על החלק של החולצה שמריח מעשן סיגריות. יתר על כן, בגדים שקיבלו תערובת של מיץ לימון חייבים להיות מאווררים כך שיתייבשו במהירות וניתן יהיה לעשות בהם שימוש חוזר באופן מיידי.

  • שימוש בשטחי קפה

זה לא סוד שאפשר להשתמש בקפה כדי להיפטר מריחות לא נעימים, כולל ריח של עשן סיגריות. השיטה גם מאוד קלה. אתה רק צריך להניח את שאריות הקפה בשקית נייר בעלת מרקם דק. לאחר מכן, הניחו את השקית המכילה את הקפה בצד הבגדים בעלי ריח סיגריות למשך הלילה. למחרת, ריח הסיגריות על הבגדים שלך ייעלם והבגדים מוכנים לשימוש.

  • שימוש במוצרי ריח בתהליך השטיפה האחרונה

הריח של מרככי כביסה ומסירי ריח הופך כעת ליותר ויותר מיוחד. למעשה, הארומה יעילה גם בהעלמת ריח הסיגריות על הבגדים. עכשיו, אתה יכול לבחור Molto eau de parfum שחור סגול כדי להתמודד עם הריח המעצבן של סיגריות. לא רק בגדים מרככים, לוריאנט מולטו הזה יש גם ניחוח מיוחד ועמיד לאורך זמן.

גורם לבגדים להריח נעים יותר

השילוב של ריחות ורדים, יסמין ומוגט יגרום לבגדים שלך להריח טוב כל היום. עם שטיפה אחת בלבד, אתה יכול לחסוך בשימוש במים בעת כביסת בגדים תוך כדי ריח נעים ורך יותר לבגדים. זה לא מפתיע שכיום יותר ויותר אנשים עוברים לסגול השחור הפרקטי והמיוחד של Molto eau de parfum.

הגיע הזמן להיפרד מהריח המעצבן של הסיגריות. לאחר שלמדת דרכים שונות להיפטר מריח הסיגריות על הבגדים, בעיית ריח הסיגריות המוצמדת לבגדים כבר לא תפריע לביטחון שלך.