טיפים כיצד לכבס בגדים במכונה

תוכלו לראות כיצד שטיפת בגדים במכונה והסרת כתמים הן משימות פשוטות יותר אם תעקבו אחר הטיפים שלנו
תוכלו לראות כיצד שטיפת בגדים במכונה והסרת כתמים הן משימות פשוטות יותר אם תעקבו אחר הטיפים שלנו.

סמלי כביסה מבולבלים? בעיות כמו לכבס בגדים ולהישאר מוכתמים? ראה את הטיפים שלנו כיצד לכבס בגדים ולמצוא פתרונות!

מכיוון שכביסת בגדים היא משימה נפוצה בכל משקי הבית בפורטוגזית, החלטנו לתת לך יד עם מאמר עם כל מה שאתה צריך לדעת על כביסה. תוכלו לראות כיצד שטיפת בגדים במכונה והסרת כתמים הן משימות פשוטות יותר אם תעקבו אחר הטיפים שלנו.

לכבס בגדים היא משימה קלה אם מסתכלים על תוויות הבגד ובוחרים את מחזור הכביסה המתאים. גם חומר ניקוי טוב, המותאם לבד וללכלוך הבגד, עוזר לייעל את התוצאות - טווח סקיפ מתמחה בכתמים קשים, למשל.

סמלי כביסה

לכבס בגדים היא משימה קלה אם מסתכלים על תוויות הבגד ובוחרים את מחזור הכביסה המתאים
לכבס בגדים היא משימה קלה אם מסתכלים על תוויות הבגד ובוחרים את מחזור הכביסה המתאים.

הדרך הטובה ביותר לנהל את תהליך הכביסה היא לשים לב לסמלי הכביסה והייבוש המופיעים על התווית של כל פריט. הסמלים הללו קיימים מסיבה כלשהי: כדי שתוכלו לשמור על איכות הכביסה שלכם וכדי שתדעו לכבס בגדים נכון, כדי שלא תחזרו על כביסות. אם יש לך שאלות לגבי הסמלים על התוויות, שמור את המדריך השימושי הזה בהישג יד:

  • כמה סמלים מייצגים את הטמפרטורה שבה יש לכבס את הפריט. הם מציגים מעלות (30 מעלות צלזיוס או 40 מעלות צלזיוס, למשל) או סדרה של נקודות - נקודה אחת מציינת שטיפת מים קרים (צמר ועדינים) ושלוש נקודות מציינות שטיפת מים חמים (חתיכות כגון מגבות).
  • סמלים עם צלב חשובים מאוד, מכיוון שהם מציינים לאילו טיפולים אסור לעבור את היצירה. עיצובים נפוצים כוללים מגהצים, מייבשים ואקונומיקה. בצע את ההוראות הללו עד לאותן כדי לא לפגוע בבגדיך.
  • תוויות מסוימות מספקות גם הוראות ייבוש. הציורים מובנים מאליהם, ומדגימים אם ניתן להאריך את החלק באופן רגיל, למשל. בחלק מהפריטים (צמר), הסמל מציין שיש לייבש אותם על משטח ישר, מכיוון שהם עלולים להימתח במקרה של תלייה ולהתכווץ אם ייבוש במכונה.

מצא את הרשימה המלאה של סמלי הכביסה באתר Surf - כך קל לפענח את הסמלים על התווית. ככל שכביסת בגדים במכונה הופכת לפשוטה יותר, התוצאות הסופיות יכולות להיות גם ריחניות יותר אם תבחרו בכך

איך לכבס בגדים: בעיות ופתרונות נפוצים

כמה בעיות נפוצות יכולות להפוך את עשיית הכביסה לגוזלת זמן ולא יעילה. להלן פתרונות פשוטים לבעיות כביסה.

לטיפים מועילים נוספים, גלה כיצד להשתמש במכונת הכביסה בסרטון שלב אחר שלב זה:

  • אם שמתם לב שהכביסה השטופה שלכם יוצאת מהמכונה עם ריח לא נעים, יכול להיות שאתם משאירים אותה שם יותר מדי זמן לאחר סיום המחזור ובזמן שהיא לחה. במידת האפשר, נסה לרוקן את המכונה מיד על ידי העברת חלקים למייבש הכביסה או לתת להם להתייבש באופן טבעי.
  • אם הבגדים יוצאים קשים ממכונת הכביסה, כנראה שלא השתמשת בכמות המומלצת של חומר ניקוי או שהשתמשת במוצר לא מתאים. חשוב למנות את חומר הניקוי היטב, לא רק כדי לשמור על הכביסה שלך רכה, אלא גם כדי שמכונת הכביסה שלך תפעל בצורה חלקה. אם בעיה זו נמשכת, השתמשו במרכך כביסה בנוסחה עדינה ורעננה, כמו אלו בטווח Comfort, לכביסה.
  • חלק מהכתמים עקשניים ונשארים גם לאחר כביסה. כדי למנוע אותם, נסה טיפול מקדים מתאים או חומר ניקוי אחר. לפני הכנסת הבגדים למכונה, נסה להסיר את הכתם עם מסיר כתמים מסחרי או עם חומר ניקוי לכתמים קשים.
  • השתמש במינון הנכון של חומר הניקוי המומלץ על האריזה.
  • רוקנו את מכונת הכביסה ברגע שהמחזור הסתיים.
  • עקוב אחר הוראות הייבוש והכביסה על התווית של כל חלק.