כיצד לנקות תיק עור

נדרשות דרכים מיוחדות לניקוי תיק עור או כיצד לנקות תיק עור לא יכול להיות זהה לניקוי תיקים אחרים
כדי לשמור על תיק עור נקי ומתאים לשימוש, כמובן, נדרשות דרכים מיוחדות לניקוי תיק עור או כיצד לנקות תיק עור לא יכול להיות זהה לניקוי תיקים אחרים.

איך לטפל תיקי עור צריך טיפול מיוחד בניקוי שלהם. למד כיצד לשטוף תיקי עור וכיצד לטפל בהם.

צעדים חשובים

 • השתמש במטלית מיקרופייבר או צמר גפן כדי לנקות את תיק העור. אל תשתמש בשום סוג של רקמה.

 • הימנע ממגע ישיר עם השמש במשך זמן רב. אור השמש עלול לפגוע באיכות העור.

 • השתדלו לא לגרום לרצועות התיק לבוא במגע ישיר עם גוף התיק בעת האחסון.

תיקי עור הם אחד מאביזרי האופנה שלעולם לא יוצאים מהאופנה. איך לא, המראה והדגם תמיד יתנו רושם של חן ויוקרה. תיקי עור מיוצרים בכל העולם והביקוש אליהם מעולם לא פחת. כדי לשמור על תיק עור נקי ומתאים לשימוש, כמובן, נדרשות דרכים מיוחדות לניקוי תיק עור או כיצד לנקות תיק עור לא יכול להיות זהה לניקוי תיקים אחרים. על מנת לשמור על צבעו של תיק עור ולהישאר עמיד לשימוש לאורך זמן, יש צורך בשיטה מיוחדת כיצד לטפל בתיק עור. עיין בטיפים הבאים לטיפול בתיקי עור.

מכיוון שהוא מאוחסן בחדר סגור, תיק העור יהיה לח ועובש ויגרום לכתמים על העור ולריח לא נעים. בדוק את תיק העור שלך פעמיים בחודש כדי לוודא שהוא לא לח וללא עובש.

איך לכבס תיק עור

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

כתוצאה משימוש תכוף, תיקי עור שנמצאים במגע ישיר עם האוויר בהחלט יהיו מלוכלכים בגלל האבק שנדבק למשטח העור. הנה איך לנקות תיק עור.

 • מערבבים מים עם שטיפת פנים בקערה.

 • בעזרת מטלית מיקרופייבר, טבלו אותה קלות בתמיסת הסבון ולאחר מכן שפשפו בעדינות את פני השטח של תיק העור.

 • נקו בשקית באמצעות ממחטת טישו רטובה.

 • לאחר מכן, יבש את השקית בטמפרטורת החדר. הרחיקו את תיק העור מהשמש.

 • לאחר מכן יש לרסס את תיק העור בקרם לחות מיוחד מעור.

השתמש במטלית מיקרופייבר או צמר גפן כדי לנקות את תיק העור
השתמש במטלית מיקרופייבר או צמר גפן כדי לנקות את תיק העור.

לא רק אבק, שקיות עור שנחשפות למזון ושתייה שנשפכו גם הם ישנו את צבע העור או אפילו עלולים לפגוע בחומר העור. אך אל דאגה, אם תנקה אותו במהירות, ניתן למזער את הנזק. השתמש בעצות שלמעלה כדרך להיפטר מכתמים על תיק העור שלך.

איך לטפל בתיק עור

ניקוי תיקי עור חייב להיעשות באופן קבוע כדי לשמור על איכות התיק עצמו. עם זאת, עדיף יהיה אם תיק העור יטופל כראוי ומאוחסן לאחר השימוש. עקוב אחר הטיפים הבאים לטיפול בתיק עור:

 • אחסן תמיד תיקי עור בשקיות חסינות אבק. בדרך כלל תיקי עור מסופקים תמיד עם תיק מיוחד כשאתה קונה אותם. השתמש בתיק לפני הכנסתו לארון.

 • הכניסו את אריזת הבועות לתוך השקית. כדי לשמור על איכות צורת השקית, עדיף להכניס פנימה פלסטיק בועות. עיתונים ישנים המעוצבים לכדורים קטנים יכולים לשמש גם כחומר חלופי להחלפת פלסטיק בועות.

 • השתמש במטלית מיקרופייבר. מטלית המיקרופייבר בעלת מרקם רך מאוד ויכולה לספוג לכלוך בצורה מיטבית. אם אין לך מטלית מיקרופייבר, ספוגית צמר גפן יכולה להחליף אחת. אבל זכור, אל תשתמש בטישו לניקוי החלק החיצוני של השקית. כי סיבי רקמה יכולים להידבק וקשה להסירם.

 • הרחק מאור השמש. אם נשארים בשמש זמן רב מדי, פני העור ישתנו צבע, ייסדקו או אפילו יתקלפו. כמובן שזה יקלקל את היופי של תיק העור שלך. תיקי עור אסור לייבש בשמש.

כיצד להסיר כתמים על תיקי עור

כתמים הנגרמים משפכים כגון שמן, טיפות מזון ושתייה או דיו עלולים לקלקל את היופי של תיק העור שלך. אם הכתם נמצא על תיק עור, יש לטפל בו במהירות כדי לא לפגוע עוד יותר במשטח העור. זהה את סוגי הכתמים וכיצד להתמודד איתם.

 • כתמי שמן הם סוג של כתם שנמצא לרוב על תיקי עור. השתמש באבקת תינוק ובמטלית רכה או צמר גפן כדי לנקות אותה. הימנע משימוש במים מכיוון שהם עלולים לפגוע בסיבי העור.

 • טפטוף כתמי מזון ושתייה עקב חוסר זהירות. השתמש במטלית מיקרופייבר או צמר גפן כדי לנגב את הכתם. אין להשתמש בטישו, מכיוון שסיבי טישו עלולים להידבק אליה ויעכירו את הכתם על תיק העור.

 • כתמי דיו הם סוג קטלני מאוד של כתמים. עם זאת, עדיין ניתן לנקות אותו באמצעות נוזל מיוחד להסרת כתמים על סוגי עור.

מרכיבים טבעיים כגון שמן זית, שמן קוקוס, חומץ ומיץ תפוזים יכולים לשמש גם בטיפים לטיפול בתיק עור. טיפול בתיק עור אולי נשמע קשה, אבל זה לא בלתי אפשרי. על ידי שימוש בטיפים ובשיטות כיצד לנקות תיק עור לעיל, אינך צריך לדאוג לטפל ולנקות את תיק העור שלך כראוי.

כדי ללמוד עוד על טיפול במוצרי עור אחרים, קרא את המאמר שלנו על איך לנקות עור על תיקים, ארנקים וספות. לבירור כיצד לנקות נעלי עור ראו את המאמר בנושא טיפים לטיפול בנעלי עור.