כיצד להסיר חלודה בשעונים, תכשיטים ואביזרים

ראו כיצד להסיר חלודה בשעונים ואביזרים כאן
שמרו על היופי של האביזרים שלכם, ראו כיצד להסיר חלודה בשעונים ואביזרים כאן.

שמרו על היופי של האביזרים שלכם, ראו כיצד להסיר חלודה בשעונים ואביזרים כאן.

צעדים חשובים

ישנן תרופות ביתיות רבות בהן תוכל להשתמש כדי להסיר חלודה מהתכשיטים והאביזרים שלך. לדוגמה:

 • מברשת שיניים ומשחת שיניים. השתמש במברשת שיניים חדשה כדי לגרד חלודה ולכלוך.

 • מי לימון ותמיסת מלח. השרו את התכשיטים בתמיסה למשך הלילה.

 • שמפו לתינוק. שמפו לתינוק עשוי מחומרים רכים כך שניתן להשתמש בו עבור שרשראות פנינים, אמיתיות וחיקוי.

 • כדי למנוע חזרה של חלודה, ודא שהאביזרים שלך יבשים תמיד או מרחי ציפוי שעווה מגן.

בין אם מדובר בשעון, תכשיט חיקוי או תכשיט אמיתי העשויים ממתכות יקרות, את האביזר הזה שבדרך כלל לובשים על בסיס יומיומי בהחלט צריך לנקות ולהבריק. אוויר, אבק, מוצרי קוסמטיקה ובושם לאורך זמן עלולים לגרום לחלודה שתפחית את יופייה. ניקוי תכשיטים ואביזרים אלה בבית אינו קשה. המשיכו לקרוא את המאמר הזה לקבלת דרכים להסיר חלודה על שרשראות חיקוי או תכשיטים אמיתיים, כמו גם כיצד להסיר חלודה על נירוסטה המשמשת בדרך כלל כחומר לשעון.

ישנן תרופות ביתיות רבות בהן תוכל להשתמש כדי להסיר חלודה מהתכשיטים והאביזרים שלך
ישנן תרופות ביתיות רבות בהן תוכל להשתמש כדי להסיר חלודה מהתכשיטים והאביזרים שלך.

אלומיניום מגיב כימית עם חלודה. השתמש בנייר אלומיניום או ברדיד אלומיניום כדי לקרצף את החלודה.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

כיצד להסיר חלודה על שרשרת חיקוי

תכשיטי שרשרת לא תמיד חייבים להיות עשויים מאבנים יקרות כדי להיראות יפה, אבל שמירה על נוצץ היא חובה. תכשיטי תחפושת רבים עשויים ממתכת או כסף המצופים זהב לבן או כרום. הנה איך להיפטר מחלודה על תכשיטי הכרום שלך.

 • לפני הסרת חלודה, תחילה שטפו את התכשיטים באמצעות מים מעורבבים עם חומר ניקוי כגון Cif כדי להסיר אבק ולכלוך.

 • אם פני השטח של התכשיטים שלך מלוכלכים מאוד או חלודים מאוד, אתה יכול להשתמש בחומץ או במיץ ליים. השרו את התכשיטים שלך בחומץ או במי ליים למשך דקה.

 • אחת הדרכים להסרת חלודה על כרום שהיא קלה וזולה היא להשתמש ביריעות אלומיניום. טבלו את נייר האלומיניום במי המלח, ואז שפשפו אותו על כל האזור החלוד.

 • בסיום, נגבו היטב את פני התכשיט באמצעות טישו או מייבש שיער.

כיצד להסיר חלודה בשעון

חומר נירוסטה נמצא בשימוש די נפוץ בשעונים. אם אתה רוצה לדעת כיצד להסיר חלודה מהשעון שלך, הנה כמה דרכים להסיר חלודה מפלדת אל חלד.

 • חומץ תפוחים. השרו את השעון בתמיסת מים וחומץ תפוחים למשך הלילה. אם החלודה לא נעלמה, אפשר להשרות אותה זמן רב יותר. אבל זכרו, שיטה זו של הסרת חלודה על נירוסטה יכולה לשמש רק עבור שעונים אטומים למים או עמידים למים.

 • תפוחי אדמה ואבקת סודה לשתייה. תפוחי אדמה מכילים חומצה אוקסלית שיכולה למנוע הצטברות חלודה. לשעונים שאינם עמידים למים, ניתן לפרוס את תפוחי האדמה לרצועות רחבות ודקות. מצפים אותו באבקת סודה לשתייה, ואז משפשפים אותו על האזור החלוד. אחרי זה פשוט משפשפים את השעון בצמר אלומיניום.

 • מוצרי ניקוי חלודה. כיצד לנקות חלודה על נירוסטה הוא מעשי מאוד. ניתן להשיג מוצרי ניקוי חלודה כמו קרם Cif בסופרמרקטים. פשוט שפשפי את המוצר לתוך השעון שלך לקבלת תוצאות נהדרות!

השלבים לעיל להסרת חלודה מאביזרים קלים מאוד ואתם יכולים לעשות בעצמכם בבית, אבל אם אתם חוששים מפגיעה בתכשיטי המתכת היקרה שלכם, או אם התכשיט שלכם עשוי מחומר שביר ודקיק, אנו ממליצים לקחת אותם לתכשיט. חנות כדי לנקות אותו. אם אתה רוצה לדעת איך לנקות אביזרי כסף, עיין בטיפים שלנו לניקוי תכשיטי כסף.