לכבס בגדי תינוקות בצורה ידידותית לסביבה וידידותית לעור

הספונין הכלול בקערות משמש כחומר פעיל לכביסה - אגוזי סבון מתאימים במיוחד לשטיפת בגדי תינוקות
הספונין הכלול בקערות משמש כחומר פעיל לכביסה - אגוזי סבון מתאימים במיוחד לשטיפת בגדי תינוקות, שכן הם ידידותיים לעור וידידותיים לסביבה.

כך מכבסים בגדי תינוקות כמו שצריך וללא כימיקלים קשים.

ההורים שבינינו יודעים בדיוק כמה עור תינוק רך להפליא. ולא רק זה: הוא גם מאוד רגיש וחדיר. על אחת כמה וכמה להגן על הפלא הקטן ממגע מיותר עם כימיקלים מגרים או חומרים אלרגניים. ריכזנו עבורכם כיצד תוכלו לכבס כביסה לתינוק מבלי לפגוע גם בתינוק וגם בסביבה.

סבון מרה עובד מצוין להסרת כתמי צואת חלב מבגדי תינוקות. כל שעליך לעשות הוא למרוח את סבון המרה על הכתמים, לתת לו להשפיע ולאחר מכן לשטוף אותו במכונת הכביסה כרגיל.

לכבס בגדים שזה עתה נולדו

כביסה של בגדים שזה עתה נולדו היא בהחלט חלק מההכנה לבואו של תינוקכם. לפני שהתינוק שזה עתה נולד לובש את החולצות והכובעים החמודים בפעם הראשונה, כדאי לכבס את בגדי התינוק החדשים לחלוטין כדי להסיר חומרים מזיקים מהטקסטיל. עדיף לשים את הכביסה החדשה בנפרד כדי ששום כביסה אחרת לא תכביד. בקניית בגדי תינוקות אפשר גם לנסות להעדיף כותנה אורגנית, שכן היא פחות מזוהמת בכימיקלים (הגידול של כותנה אורגנית גם ידידותי יותר לסביבה). מותגים גדולים מציעים כיום גם בגדים זולים יחסית העשויים מכותנה אורגנית.

לשטוף בגדי תינוקות עם חומר ניקוי

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

ברגע שנולד תינוק, נראה שערימות כביסה נובטות מהרצפה בכל פינה בבית. כביסה של בגדי תינוקות הופכת למשימה כמעט יומיומית. כי גם אם יילוד או תינוק בקושי יכולים לעשות כלום, הוא תמיד יכול לראות את עצמו בהצלחה. זה מחמיר ברגע שהוא מתחיל לאכול דייסה ולהסתובב בבוץ. אך לא משנה אם אתם מכבסים את הכביסה הראשונה או העשירית של תינוקכם, וודאו כי אתם משתמשים בחומרי ניקוי שגם מנקים את הכביסה כמו שצריך וגם מסתדרים ללא כימיקלים אגרסיביים – לטובת התינוק והסביבה שלנו. ישנם חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה במיוחד לתינוקות או חומרי ניקוי עדינים לעור רגיש, כמו חומר הניקוי המקורי בחינם ושקוף משבעה דורות. גלה כאן איך אתה יכול למיין את ערימות הכביסה שלך ולהקל על הכביסה.

לכבס בגדי תינוקות עם אגוזי אפר

כך מכבסים בגדי תינוקות כמו שצריך וללא כימיקלים קשים
כך מכבסים בגדי תינוקות כמו שצריך וללא כימיקלים קשים.

אגוזי סבון הם האגוזים של עץ אגוז הסבון או עץ הסבון (Sapindus saponaria). הספונין הכלול בקערות משמש כחומר פעיל לכביסה - אגוזי סבון מתאימים במיוחד לשטיפת בגדי תינוקות, שכן הם ידידותיים לעור וידידותיים לסביבה. הם גם זולים מכיוון שניתן לעשות בהם שימוש חוזר. חברה עם נוירודרמטיטיס חמורה ואלרגיות רבות נשבעת באגוזי סבון, שבהם היא משתמשת גם כדי לכבס בגדי תינוקות. חבר אחר, לעומת זאת, לא כל כך מסתדר איתם - אז נראה שזה עניין של טעם. אתה יכול פשוט לנסות את זה.

לכבס בגדי תינוקות - זה עושה אותם נעימים ורכים

כהורה, אתה מרגיש שאתה צריך להחליף בגדים לתינוק כ-5 פעמים ביום ובהתאם לכך לכבס אותם לעתים קרובות. בהתאם לקשיות המים, הבגדים של התינוק הם לרוב די קשים ואינם נוחים לעור הרגיש של תינוקך בגלל כביסה תכופה מדי. כאשר מכבסים בגדי תינוקות, לעומת זאת, כדאי להימנע משימוש במרכך כביסה, מכיוון שהוא עלול להחמיר אלרגיות. במקום זאת, אתה יכול להוסיף קורטוב של חומץ ביתי פלא לכביסה. זה הופך את הכביסה לרכה יותר, מחטא ומגן על הסביבה. אם יש לכם מייבש, כדורי מייבש העשויים מצמר לבד לא רק מקצרים את זמן הייבוש (אתם חוסכים באנרגיה), הם גם הופכים את הכביסה שלכם לרכה יותר.

לא בטוחים מה לשים במייבש? אז תמצא מידע נוסף במאמר זה.

שטפו פריטי תינוק מלוכלכים מאוד

כתמים בצבעים הבהירים ביותר נאספים לעתים קרובות על בגדי תינוקות ואתם עומדים בפני השאלה: "איך אני יכול לכבס את בגדי התינוק האלה מבלי להשתמש בחומרי ניקוי אגרסיביים?" פשוט מאוד: ניתן לטפל מראש בכתמים בצורה ידידותית לעור וידידותית לסביבה. עמית ב-Google -Team שלנו בגד בשני החברים הכי טובים שלו לגבי טיפול נקודתי: סבון מרה ושמש. וכך זה עובד: מרטיבים את הכתם ומקציפים אותו כמו שצריך עם סבון מרה, משאירים אותו בשמש כמה שיותר זמן ואז שוטפים אותו.

תוכלו למצוא טיפים נוספים כיצד להסיר כתמים מבגדי תינוקות בעזרת תרופות ביתיות כאן.