איך משיגים מגבות רחצה נקיות ורעננות?

המשך לקרוא לקבלת טיפים כיצד לשמור על מגבות טריות ונקיות
המשך לקרוא לקבלת טיפים כיצד לשמור על מגבות טריות ונקיות!

חווית מקלחת מושלמת אינה שלמה ללא מגבות טריות! המשך לקרוא לקבלת טיפים כיצד לשמור על מגבות טריות ונקיות!

מגבות רחצה לא רק יבשות אותנו בעדינות, הן גם עמוסות ימים או אפילו שבועות של תאי עור מתים. איכס!

כביסה נכונה של מגבות

Napakalinaw po. שטיפת מגבות בצורה נכונה והפיכתן לרעננות אוורירית היא תקן הזהב. כאן אנו עונים על כמה שאלות יומיומיות שמבהירות את הנושא של ה-twalyang pangarawaraw שלנו.

לא יודע איך להשיג מגבות עם ריח נהדר? השתמש בחומר כביסה וזכור תמיד להסיר מגבות ממכונת הכביסה מיד לאחר סיום המחזור. אם נשארים רטובים זמן רב מדי, טחב יכול להתחיל לצמוח והמגבות שלך יפתחו ריח של קולוב מעופש לא רצוי!

באיזו תדירות עלינו לכבס מגבות?

תאים מתים נאספים

בכל פעם שאתה מייבש את הגוף שלך עם מגבת אתה מצחצח תאי עור מתים, גם לאחר הכביסה. תאים מתים אלה נאספים בסיבים של המגבת שלך ומצמיחים חיידקים בלחות. קאיה, כדאי לשטוף מגבות פעם בשבוע, או אחרי כל שלושה עד חמישה שימושים. על בסיס יומיומי, תלה את המגבת לייבוש לאחר כל כביסה, תוך הקפדה להימנע מהתקבצות כדי שהיא תוכל להתייבש כראוי.

מהי הדרך הטובה ביותר לכבס מגבות?

על אילו נושאים תרצה לקרוא?
שטיפת מגבות בצורה נכונה והפיכתן לרעננות אוורירית היא תקן הזהב
שטיפת מגבות בצורה נכונה והפיכתן לרעננות אוורירית היא תקן הזהב.

הדרך הטובה ביותר לכבס מגבות היא על חום גבוה באמצעות חומר ניקוי כביסה איכותי. אם אתה מחפש איך לשטוף מגבות רכות, אתה יכול להשתמש במרכך בד כמו Comfort כדי לעזור להפוך אותן לרכות ורכות. זכור תמיד לבדוק את תווית הטיפול לפני הכביסה.

הסר תמיד מגבות מהמכונה מיד עם סיום המחזור כדי למנוע טחב או אמאג.

ייבוש בכביסה

ייבוש כביסה בחום גבוה יעזור אם אתה צריך לדעת איך לשמור על מגבות רכות ונימוחות, אבל אם אין לך מייבש כביסה, תלו את המגבות בחוץ לייבוש בשמש. שתי השיטות יעזרו לחטא את המגבות שלך יותר, אבל מייבש כביסה יכול למעשה להרוג יותר חיידקים מאשר הכביסה עצמה. החלפה בין השניים (ייבוש במייבש כביסה למשך 20 דקות לפני תלייה על חבל כביסה) תעזור להגן על סיבי המגבת שלך ולהפיק את התוצאות הטובות ביותר.

לאחר שהמגבת שלך יבשה לחלוטין, קפל בזהירות ואחסן בארון או במגירה.

האם אני צריך לשטוף מגבות חדשות?

כדאי לשטוף מגבות חדשות לפני השימוש בהן בבית, רק כדי לוודא שהן נקיות לפני השימוש בהן. השתמש במרכך בד או בדטרגנט איכותי כדי לשמור אותם נקיים ורכים.

האם אתה יכול לכבס מגבות עם בגדים אחרים?

דברים חזקים למדי

אפילו המגבות הרכות ביותר עשויות מחומרים יציבים למדי, לכן חשוב שלא תתייחס אליהן באותו אופן כפי שהיית מתייחס לבגדים שלך. מגבות עלולות לפגוע בסיבים של פריטי לבוש עדינים יותר, לכן עדיף לכבס מגבות בנפרד. כדי להפוך את תהליך הכביסה לקל עוד יותר, נסה לקבוע יום לשטיפת מגבות ופריטים גדולים וכבדים אחרים! שטיפת מגבות בנפרד היא שיטה פשוטה אך יעילה להשיג מגבות רכות!

עכשיו כשאתה יודע איך לשמור על המגבות שלך טריות, וודא שאתה יודע איך לעשות את אותו הדבר עם הבגדים שלך על ידי קריאת המדריך שלנו כיצד לשמור על תחושת הבגדים שלך חדשים לגמרי!