האם מסך הטלוויזיה שלך נראה עמום ומאובק? הנה איך אתה יכול להחזיר את הברק

נגב את המסך עם מטלית מיקרופייבר יבשה
אם אין לך שואב אבק, נגב את המסך עם מטלית מיקרופייבר יבשה.

שמור על מסך הטלוויזיה שלך נקי מאבק וטביעות אצבעות כדי ליהנות מאיכות תמונה מעולה. השתמש בעצות הניקוי המפורטות כאן.

טלוויזיה בעלת מסך גדול יכולה למשוך תשומת לב מיידית בכל חדר. כדי לשפר את חיי הטלוויזיה שלך ולהבטיח ביצועים מיטביים, שמור עליה נטולת אבק וכתמים. קרא בעיון את הוראות היצרן ולאחר מכן התחל בתהליך ניקוי פני השטח. השימוש בחומר ניקוי על בסיס אלכוהול עלול לגרום נזק לטלוויזיה שלך אם היא מחלחלת לתוך המעגל הפנימי. במידת האפשר, נגב את המסך מדי יום עם מטלית מיקרופייבר יבשה כדי למנוע הצטברות אבק וכתמים עקשניים להיווצר על המסך.

כדי לשמור על הטלוויזיה שלך ללא רבב, השתמש בטיפים המופיעים להלן.

1) השתמש בשואב אבק

הסר את כל האבק מפתחי האוורור והכבלים של הטלוויזיה שלך באמצעות שואב אבק. השתמש במברשת רכה ובהגדרת לחץ יניקה נמוך. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, עליך לנקות את הטלוויזיה שלך באבק לפחות פעם בשבוע. לדגמים חדשים יותר של מסכי טלוויזיה יש ציפויים נגד סנוור. אם אין לך שואב אבק, נגב את המסך עם מטלית מיקרופייבר יבשה.

2) נקה את השלט

הסר את הסוללות משלט הטלוויזיה שלך והקש עליה מהצד האחורי כדי להסיר לכלוך או פירורים רופפים. לפעמים מצטבר לכלוך בין הכפתורים בשלט שלך. כדי להסיר אותו, אתה יכול להשתמש בקיסם. נגב את השלט שלך עם מגבון חיטוי. תן לשלט להתייבש באוויר.

3) ניקוי רמקולי טלוויזיה

אתה יכול להשתמש בשואב אבק כדי להסיר אבק שהתמקם על הרמקולים שלך. אם אין לך שואב אבק, אתה יכול להשתמש במטלית מיקרופייבר יבשה. חומרי ניקוי מסחריים רבים מכילים אלכוהול שעלול להזיק לטלוויזיה שלך. לכן, קרא בעיון את הוראות התווית.

4) לשטוף את כיסויי הטלוויזיה

השתמש בכיסוי טלוויזיה כדי להגן עליו מפני אבק. שטפו את הכיסויים האלה ביד כל שבוע לסירוגין באמצעות חומר ניקוי עדין. הבחירה המועדפת עלינו היא Surf Excel Easy Wash.

הנה לך! כל מה שנותר לעשות הוא ליהנות מצפייה בתכניות האהובות עליך על מסך טלוויזיה מרופד.