טיפים להחזרת הברק של ריצוף הלבנים שלך

החומץ יוסיף ברק לריצוף הלבנים שלך וישמור עליו נטול ריח
החומץ יוסיף ברק לריצוף הלבנים שלך וישמור עליו נטול ריח.

המשיכה הכפרית של ריצוף לבנים יכולה להוסיף ליופי של השטח החיצוני של הבית שלך. הנה כמה עצות ניקוי כדי לשמור אותם במצב מעולה.

ריצוף לבנים הוא רעיון נהדר עבור הגדרות חיצוניות. זה יכול להוסיף קסם ויופי לחלל החיצוני שלך. פשוט הוסף כמה כיסאות דשא, שולחן אופנתי, ואתה מוכן לארח אורחים. אתה יכול גם לתכנן מסיבות דשא ובראנץ' בחצר האחורית אם מזג האוויר מאפשר זאת. ריצוף לבנים הוא בעל תחזוקה נמוכה וקל לניקוי. זהו אחד הרעיונות הפשוטים ביותר לעיצוב הבית.

האם ריצוף הלבנים שלך איבד את הברק שלו? השתמש בעצות אלה כדי להחזיר את הברק שלהם.

1) השתמש בשואב אבק

השתמש בשואב אבק כדי להסיר אבק משטח ופסולת מריצוף הלבנים שלך. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, שאבו את ריצוף הלבנים שלכם לפחות פעם בשבוע.

2) להשתמש בחומץ

הוסף כוס חומץ לדלי מים. השתמש בפתרון זה כדי לנגב את ריצוף הלבנים שלך. החומץ יוסיף ברק לריצוף הלבנים שלך וישמור עליו נטול ריח. מגבים מספוג או בד שטוח אינם אידיאליים לניקוי סוג זה של ריצוף. במקום זאת, השתמש במגב בעל ידית ארוכה לניקוי ללא מאמץ. במהלך הקיץ, ניגוב בערב ישמור על המרחב החיצוני שלך קריר ונעים.

3) השתמש בחומר לניקוי רצפות

הוסף 2 כפות. של מנקה רצפות לדלי מים חמימים. סובב את המים בעדינות והשתמש בתמיסה זו לניקוי הריצוף. כדי להיפטר משאריות סבון, שטפו את ריצוף הלבנים במים רגילים.

4) ניקוי מים בלחץ

השתמש בצינור כדי להסיר לכלוך ולפש משטח ריצוף הלבנים שלך. הלחץ מהצינור ישחרר את הלכלוך וישיב את הברק לריצוף שלך.

טיפים אלו יבטיחו שריצוף הלבנים שלכם ישיב את הברק הקודם שלו. כעת תוכלו ליהנות מערב מרגיע בחצר האחורית.