איך לנקות ולתחזק את קרש הגיהוץ שלך?

לא חייבים לנקות את קרש הגיהוץ מדי שבוע
לא חייבים לנקות את קרש הגיהוץ מדי שבוע, אבל כדאי לנקות אותו כל חודשיים.

בגדים מגוהצים יכולים לעשות רושם טוב, וקרש גיהוץ מתוחזק היטב יכול להפוך את הגיהוץ לקל וללא מאמץ. בצע את השלבים הקלים הבאים כדי לנקות את קרש הגיהוץ שלך.

לפני שאתה מניח את הבגדים הטריים שלך על קרש הגיהוץ, חשוב לוודא שהוא נקי וללא ריחות. למרות שאנשים רבים מנקים את המגהצים שלהם מדי פעם, לעתים קרובות הם שוכחים לנקות את קרשי הגיהוץ.

לא חייבים לנקות את קרש הגיהוץ מדי שבוע, אבל כדאי לנקות אותו כל חודשיים. בצע את הצעדים הפשוטים שלנו כדי לשמור על קרש הגיהוץ שלך בצורה מתוחכמת.

שלב 1: הגדר את קרש הגיהוץ

הגדר את קרש הגיהוץ כמו שאתה עושה בדרך כלל לפני גיהוץ הבגדים שלך. השתמש במטלית נקייה כדי להסיר אבק רופף מהלוח.

שלב 2: הסר את כיסוי קרש הגיהוץ

שלב 2: הסר את כיסוי קרש הגיהוץ
שלב 2: הסר את כיסוי קרש הגיהוץ.

קרא את ההוראות על תווית הטיפול כדי לבדוק אם ניתן לכבס את הכיסוי במכונה. אם כן, זרוק אותו למכונת הכביסה והפעל מחזור שלם על הגדרה עדינה.

עם זאת, אם לא ניתן לכבס את הכיסוי במכונה, זהה את האזורים המוכתמים וטפל בהם נקודתית. מערבבים 0.5 כוס מים, 2 כפות. של חומץ ו 1 כפית. של סודה לשתייה בקערה. העבירו את התמיסה לבקבוק ריסוס ומרחו אותה על האזורים המוכתמים. תן לתמיסה לנוח על הכתם במשך 5 דקות. כעת, נגב בעדינות עם מטלית לחה.

שלב 3: הסר את הרפידה

הוצא בזהירות את הרפידה המחוברת לקרש הגיהוץ מבלי לפגוע בו. אבק את הרפידה עם מטלית נקייה כדי להסיר לכלוך רופף. אתה יכול גם להשתמש בשואב אבק כדי להסיר אבק שהצטבר.

שלב 4: נגב את קרש הגיהוץ

נגב את הלוח עם מטלית לחה. ודא שאתה מכסה את כל האזורים, כולל הרגליים ומתחת ללוח. אל תשכחו לנקות את הפינה שבה הרגליים והלוח נפגשים. זה בדרך כלל נקודה חמה עבור קורי עכביש.

שלב 5: יבש עם מטלית נקייה

הקפד לנגב את קרש הגיהוץ שלך עם מטלית נקייה ויבשה.

ובדיוק ככה, הכל נעשה! נסה את השיטה הזו וקרש הגיהוץ שלך יחזיק מעמד זמן רב.

מאמרים בנושאים דומים
  1. טיפול בשעווה למשטחים
  2. הסרת כתמים מאריחים קלה
  3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
  4. אבן פולנית ונקייה
  5. ויניל נקי
  6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך