עצות ניקוי להסרת כתמי ידיים מבולגנים מקירות חדר השינה שלך!

עצות הניקוי האלה להסרת כתמי ידיים מקירות חדר השינה שלך יעילים וללא טרחה
עצות הניקוי האלה להסרת כתמי ידיים מקירות חדר השינה שלך יעילים וללא טרחה.

שמירה על קירות נקיים בבית שלך היא קלה ממה שאתה חושב. עצות הניקוי האלה להסרת כתמי ידיים מקירות חדר השינה שלך יעילים וללא טרחה.

נגיעה בקירות חדר השינה הטהורים שלך בידיים שמנוניות או מלוכלכות עלולה להשאיר כתמים מכוערים. אנו מביאים לך כמה טיפים כדי לנקות שוב את קירות חדר השינה שלך. החלק החשוב ביותר בתהליך הסרת כתמים הוא לטפל בכתמים בהקדם האפשרי. ככל שתקדימו לטפל בכתם, כך גדלים הסיכויים שתוכלו להסיר אותו לחלוטין.

עקוב אחר הטיפים הבאים כדי להיפטר מכתמי הידיים מקירות חדר השינה שלך.

1) השתמש בנוזל כלים ובמים חמים

זוהי שיטה קלה לניקוי כתמים אם לקירות שלך יש צבע עמיד למים. קחו קערה עם מים חמימים, הוסיפו 4-5 טיפות של נוזל כלים וערבבו היטב. התחל לנקות עם ספוג נקי ספוג בתמיסה זו. במקרה שלקירות שלך אין צבע עמיד למים, ייתכן שיהיה עליך לפנות לעזרה מקצועית.

2) השתמשו בחומץ ובסודה לשתייה

תמיסה של 1 כוס חומץ וכוס 0,25 של סודה לשתייה מעורבבת בקערה של מים חמימים מהווה חומר ניקוי טוב. קח סמרטוט נקי, ספוג אותו בתמיסה הזו ונגב את הקירות שלך נקיים. הקפד להתחיל מלמעלה ולעשות את דרכך למטה בהדרגה כדי למנוע סימני טפטוף. הנח מגבת על הרצפה כדי לתפוס טפטופים.

3) השתמש בסודה לשתייה ובמים חמים

ניתן גם לטפל בכתמים על ידי הכנת תמיסה של סודה לשתייה ומים חמימים. מערבבים 0.5 כוס סודה לשתייה בקערה עם מים חמימים. התחל על ידי שפשוף בעדינות של תמיסה זו על הכתמים מלמעלה למטה. שוטפים ומנקים עם סמרטוט יבש.

זה יהיה רגע גאה שבו החברים והמשפחה שלך יעריכו את הקירות המסודרים והנקיים בבית שלך. אתה יכול להודות לנו מאוחר יותר!