טיפים קלים להסרת כתמי דיו מקירות חדר השינה שלך

השתמש בעצות אלה כדי להסיר כתמי דיו מקירות חדר השינה שלך
השתמש בעצות אלה כדי להסיר כתמי דיו מקירות חדר השינה שלך.

מודאגים מכתם דיו על קירות חדר השינה שלכם? עצות הניקוי האלה יעזרו לך להסיר אותם בקלות.

האם היה לך רגע 'אופס' שבו דחקת את עט הדיו שלך כדי לזרום את הדיו ובסופו של דבר הכתמת את קיר חדר השינה שלך? אם במקרה תעשה זאת, יש לנו כמה טיפים קלים שיכולים לעזור לך להסיר את הכתמים האלה בלי להתעסק. החלק החשוב ביותר בתהליך הסרת הכתמים הוא לטפל בכתם בהקדם האפשרי. ככל שתקדימו לעשות זאת, כך גדלים הסיכויים שלכם להסרה בקלות.

עקוב אחר הטיפים האלה לניקוי פני השטח כדי להיפטר מכתמי דיו מקירות חדר השינה שלך באמצעות מרכיבים ביתיים פשוטים.

השתמש במטלית לבנה כדי לשפשף את הכתם כדי למנוע מעבר צבע בבד לקיר.

1) להשתמש בחומץ

קח קערה ויוצקים בה 1 כוס חומץ. השרו מטלית כותנה בחומץ ושפשפו אותה בעדינות על הכתם. אם אתה מתמודד עם כתמים קשים, הוסף כוס 0,25 של סודה לשתייה בקערה כדי ליצור חומר ניקוי חזק יותר. קח סמרטוט נקי, ספוג אותו בתמיסה הזו ונגב את הקירות שלך נקיים. הקפד להתחיל מלמעלה ולעשות את הדרך למטה בהדרגה כדי למנוע סימני טפטוף. זכור להניח מגבת על הרצפה כדי לתפוס טפטופי מים.

2) השתמש במשחת שיניים

מרחו כמות של משחת שיניים בגודל אפונה על האזור המוכתם. השאר אותו למשך 10 דקות ולאחר מכן נגב אותו עם מטלית נקייה ולבנה. חזור על התהליך במידת הצורך.

3) השתמש בסודה לשתייה ובמים

עבור שיטה זו, אתה צריך להכין משחה הכוללת סודה לשתייה ומים חמימים. מערבבים 0,25 כוס סודה לשתייה בדלי מים פושרים. השתמש במטלית כדי לשפשף בעדינות את הדבק על הכתמים מלמעלה למטה. לשטוף ולנקות באמצעות סמרטוט נקי ויבש.

הנה לך! השתמש בעצות אלה כדי להסיר כתמי דיו מקירות חדר השינה שלך.