טיפים קלים לשמור על הכביסה נקייה מחיידקים

כדי למנוע חיידקים להשתהות במכונת הכביסה שלך שיכולים לעבור לבגדים שלך
כדי למנוע חיידקים להשתהות במכונת הכביסה שלך שיכולים לעבור לבגדים שלך, עליך לנקות ולחטא את מכונת הכביסה שלך.

הנה איך להרחיק את החיידקים המגעילים האלה מהכביסה היקרה שלך, המשך לקרוא כדי לגלות עוד!

מחקרים מראים שמכונות כביסה יכולות להיות מקלט לווירוסים וחיידקים! מדריך זה עוזר לך לשמור על בגדים נקיים וללא חיידקים.

שגרת כביסה רגילה

כאשר אתה צריך לנקות ולחטא בד - בין אם בגלל עובש או טחב, או כדי למנוע התפשטות של מחלה - חשוב לדעת אם שגרת הכביסה הרגילה שלך תספיק או לא. אם אינך משתמש בשיטות הנכונות להרוג חיידקים, הבגדים הטריים שלך עשויים להיות מלוכלכים יותר לאחר שתכבס אותם!

איך לשמור על הבגדים שלך נקיים מחיידקים

1. נקה וחטא את מכונת הכביסה שלך באופן קבוע

מכונת הכביסה שלך יכולה להיות מקלט לווירוסים וחיידקים, בין אם באמצעות הצטברות הלחות או מבגדים מלוכלכים כגון תחתונים ומגבות. כדי למנוע חיידקים להשתהות במכונת הכביסה שלך שיכולים לעבור לבגדים שלך, עליך לנקות ולחטא את מכונת הכביסה שלך. קרא עוד על ניקוי מכונת הכביסה שלך כאן. אנו ממליצים על הדומקס הנאמן! אם אין לך את זה זמין, חומץ יעבוד. בנוסף, הקפד לאוורר את מכונת הכביסה לאחר החיטוי.

כביסה מלוכלכת

2. ארגן ומיין את הכביסה המלוכלכת שלך

על אילו נושאים תרצה לקרוא?
מדריך זה עוזר לך לשמור על בגדים נקיים וללא חיידקים
מדריך זה עוזר לך לשמור על בגדים נקיים וללא חיידקים.

אם אפשר, אל תשים את הבגדים היומיומיים הרגילים שלך באותו סל כביסה כמו בגדי האימון המיוזעים, התחתונים ומגבות האמבט והפנים שלך.

3. השתמשו בחומר ניקוי הורג חיידקים

חומר ניקוי אנטיבקטריאלי שומר על הבגדים שלך נקיים מחיידקים. אנו ממליצים על ה-Breeze Antibacterial Powder Detergent במיוחד לבגדים המשמשים מחוץ לבית ולאימונים!

4. לשטוף באמצעות מים חמים

להתמודד עם חיידקים משתהים

מים חמים וחומר ניקוי בשילוב הם דרך מצוינת להתמודד עם חיידקים וחיידקים מתמשכים. אבל, ודא שהבדים שלך יכולים להתמודד עם זה - מים חמים יכולים לגרום לסוודרים להתכווץ.

5. לייבש במייבש או לתלות בשמש

מייבשים בגדים במייבש כדי לתת לחיידקים פיצוץ אחרון! אם אין לכם מייבש או אם אינכם מצליחים לייבש את הבגדים שלא ניתן לייבש במייבש כביסה, אחד הכלים היעילים ביותר לחיסול חיידקים הוא השמש, אז שימו את הכביסה על הקו יבש באור השמש הטבעי בכל פעם שמזג האוויר נותן לך את ההזדמנות. אבל לא! אז תנצל את המקסימום.

קרא תוויות בגדים

כמו תמיד, הקפד לקרוא את תוויות הבגדים לפני כביסה, רק ליתר ביטחון!

כתב ויתור:

המידע במאמר זה מדויק בזמן הפרסום. עם זאת, ככל שהמצב סביב COVID-19 ממשיך להתפתח, ייתכן שחלק מההנחיות השתנו מאז הפרסום. בעוד שגוגל מנסה לשמור על התוכן שלנו עדכני ככל האפשר, אנו גם מעודדים את הקוראים להישאר מעודכנים בחדשות והמלצות באמצעות DOH ו- WHO.