דרכים קלות לישון טוב יותר עם סדינים רעננים

זה זמן אידיאלי להקפיץ אותו כדי באמת לעזור לקבל את תחושת המצעים הרעננה
עם הסדינים בכביסה, זה זמן אידיאלי להקפיץ אותו כדי באמת לעזור לקבל את תחושת המצעים הרעננה.

ודא שאתה תופס את ה-Zs שאתה צריך בכל לילה עם הטיפים השימושיים האלה כדי לשמור על המיטה שלך רענן!

מקלחת לפני השינה תעזור לשמור על תחושת הרעננות של המצעים
טיפ עליון: מקלחת לפני השינה תעזור לשמור על תחושת הרעננות של המצעים.

פשוט לא מצליחים לישון ולנוח שמגיעים לכם? אנו מראים לך כיצד לקבל את השמיכות והכריות שלך טריות ורכות לנוחות האולטימטיבית לפני השינה.

היתרונות של מצעים טריים

מחקרים הראו שיש קשר אמיתי בין מצעים נקיים ופריכים לבין איך שאנחנו ישנים.

על פי מחקר שנערך על ידי הקרן הלאומית לשינה בארה"ב, ההשפעה החיובית של מצעים טריים היא משמעותית, כאשר 73 אחוז מהאנשים מרגישים שסדינים טריים הם גורם חשוב לשנת לילה טובה.

איך לשמור על מצעים טריים וריחניים

 1. השקיעו בסדינים באיכות טובה.

  למיטה הרעננה ביותר, בחרו סדינים 100 אחוז כותנה ותיהנו מתחושה רכה ויוקרתית. כותנה היא גם היפואלרגנית ונושמה באופן טבעי, כלומר היא תישאר טרייה לאורך זמן.

 2. שטפו את המצעים בקביעות

  מצעים טריים לא קורים מעצמם, וברור שאנחנו צריכים לעשות את שלנו. סקר גילה שרק שליש שוטפים את הסדינים שלנו מדי שבוע, והשאר בוחרים בכל שבוע או אפילו עד שבעה שבועות.

  אנו ממליצים לשטוף כל שבועיים באמצעות חומר ניקוי בעל ניחוח עמיד כמו Surf.

  האופן שבו תכבס את הסדינים שלך יהיה תלוי בסוג המצעים שיש לך. כביסה קרה מספיקה כדי שהסדינים שלכם יהיו טריים ונקיים ורצוי לכבס את המצעים בנפרד מהכביסה האחרת. היזהר לא לשטוף יתר על המידה את הסדינים שלך, שכן הדבר עלול להוביל לבלאי מיותר של הבד.

  טיפ עליון: מקלחת לפני השינה תעזור לשמור על תחושת הרעננות של המצעים. Siempre walang hawaan ng dumi! אתה והסדינים שלך תרגישו נהדר ביחד.

 3. יבש סדינים היטב

  לאחר ששטפתם את המצעים שלכם, מומלץ לייבש אותם מיד, כדי שהם יישארו מריחים ורעננים ולא יקלוט ריחות מהבית. אם אתה משתמש במייבש, נסה להוסיף סדין מייבש כביסה כדי לעזור לרכך את הבד ולעזור להפחית סטטי.

  ייבוש הסדינים שלך בחוץ יכול להיות ההימור הטוב ביותר שלך. Siguradong tuyo - גורם חשוב לפני אחסונם. Kung kapos sa oras ואתה חייב להכין מיטה רעננה, מומלץ להחזיק סט מצעים אחד או שניים בסיבוב.

 4. גהץ ואחסן את המצעים שלך כמו שצריך

  גיהוץ הסדינים שלך יסיר את כל הקמטים ויספק רכות מספקת לשנת היופי שלך.

  לאחר הגיהוץ, יש לקפל את הסדינים לפני האחסון. כדי לעזור לשמור אותם נקיים, טריים וללא אבק, אתה יכול לאחסן את המצעים המקופלים שלך בתוך אחת מהציפיות כדי לשמור אותם מסודרים ומאורגנים.

 5. שטפו גם את החומר המסורבל

  Para sigurado, את השמיכה, הכריות וכיסוי המזרן שלך יש לשטוף באופן קבוע גם כן.

  ניקוי הפריטים המסורבלים האלה לפחות פעמיים בשנה יעזור להיפטר מכל לכלוך, משקעי עור מתים או קרדית אבק, מה שהופך את המיטה שלך לסביבה נטולת אלרגנים.

  הקפידו לעקוב אחר סמלי הכביסה על פריטי המצעים הללו וזכרו שהם יצטרכו הרבה מקום במכונה לתנועה, אז נא לא לדחוס אותה יותר מדי.

  ואל תשכח לנקות את המזרן שלך. עם הסדינים בכביסה, זה זמן אידיאלי להקפיץ אותו כדי באמת לעזור לקבל את תחושת המצעים הרעננה.

על אילו נושאים תרצה לקרוא?