ניקוי מזרון: כיצד להסיר כתמים וריחות מהמזרן שלך

המשך לקרוא כדי לגלות כיצד להסיר כתמים וריחות במזרן
המשך לקרוא כדי לגלות כיצד להסיר כתמים וריחות במזרן, ולהחזיר את המיטה שלך לרעננה ונקייה.

שמור על המזרן שלך נקי והיגייני עם המדריך המועיל הזה - כולל עצות לגבי שיטות ניקוי, מוצרים וכיצד להסיר כתמים.

אנחנו מבלים כשליש מחיינו במיטה, מה שאומר שהמזרון שלך צריך לסבול הרבה! מזרונים יכולים להכיל שיער, אבק, כתמים, לכלוך ואפילו קרדית אבק. מזרון הוא משהו שמשקיעים בו לטווח הארוך, ולכן צריך למנוע את הידרדרותו. הקפד לבדוק את תווית טיפוח הכביסה לפני השימוש במוצרי ניקוי מזרון כלשהם, ולפעול לפי כל ההוראות על התווית.

אז למה אתה מחכה? המשך לקרוא כדי לגלות כיצד להסיר כתמים וריחות במזרן, ולהחזיר את המיטה שלך לרעננה ונקייה.

בנוסף לשטוף את המצעים שלך עם חומר ניקוי Breeze, אתה יכול גם לנקות איתו כתמי מזרון - פשוט למרוח כמות קטנה עם מטלית לחה ולסתום כדי להסיר!
על אילו נושאים תרצה לקרוא?

שיטות ניקוי מזרונים:

  • לשאוב

אם אתם תוהים כיצד להסיר כתמי מזרון – התשובה היא לנקות כל נשפך בהקדם האפשרי
אם אתם תוהים כיצד להסיר כתמי מזרון – התשובה היא לנקות כל נשפך בהקדם האפשרי!

שאיבת המזרן שלך על בסיס חודשי יעזור להסיר אבק, תאי עור מתים ושאר פסולת שמצטברת עם הזמן. חשוב להשתמש באביזר ואקום נקי; אחרת תעביר רק לכלוך בחזרה למיטה שלך. אם הוראות המזרן שלך מייעצות לא לשאוב אבק, במקום זאת נגב את כל הפסולת עם מטלית לחה והניח לייבוש.

  • לרענן אויר

עם כל הזיעה, האבק ושאר הדברים המגעילים שמזרונים נשארים איתם - הם יכולים להתחיל להריח. כדי לשמור על מזרן רענן ונקי, נפו סודה לשתייה על פני השטח, השאירו למשך 30 דקות, ואז שאבו. סודה לשתייה היא מפיג ריח טבעי ולכן היא תעזור לנטרל כל ריחות. אם אתה מעדיף את הריח של שמנים אתריים כמו לבנדר, נסה להוסיף חמש טיפות לסודה לשתייה לפני שאתה מנפה. תישארו עם מיטה עם ריח נפלא לשנת לילה נהדרת.

הסרת כתמים במזרון

אם אתם תוהים כיצד להסיר כתמי מזרון – התשובה היא לנקות כל נשפך בהקדם האפשרי! מזרונים צריכים לסבול הרבה שימוש לרעה בנוזלים כמו הקאות, שתן, דם וזיעה. אלה לא נחמדים לניקוי, אבל עדיף להסיר אותם לפני שהם נטמעים במזרן. כך גם לגבי הסרת ריח מזרון! ככל שתגיע מהר יותר לעבודה - כך היא תיעלם מהר יותר.

כדי לנקות מזרון, יש לשטוף ביעילות כל כתמי נוזל במטלית קרירה ורטובה בהקדם האפשרי. השתמש רק במים קרים מכיוון שחום מייצר כתמי חלבון מסוג זה. יש לסתום באמצעות תנועת לחיצה כדי למנוע שפשוף נוסף של הכתם פנימה. ניתן גם למרוח כמות קטנה של חומר ניקוי כביסה על הכתם ולספוג אותו בעדינות עם מטלית נקייה ולחה. זכרו לא להרטיב מדי את המזרן, כי קשה לייבוש!

איך מנקים מזרון - 3 טיפים מהירים

  • כיסוי: מגן מזרן הוא ההשקעה הטובה ביותר שתוכל לעשות כדי לשמור על ניקיון המזרן שלך. הם עוזרים למנוע מכתמים להטמע עמוק במזרן שלך וניתן לנקות אותם בקלות במכונת הכביסה. יש מגוון זמין, כולל היפואלרגני ועמיד למים.
  • הפוך אותו: הפוך את המזרן שלך כל שלושה חודשים כך שהוא נשחק באופן שווה משני הצדדים. זה יעזור למזרן להחזיק מעמד זמן רב יותר. הקפד לעשות זאת במאמץ קבוצתי, מכיוון שמזרנים יכולים להיות כבדים ומסורבלים להרמה.
  • מאוורר את זה: האיץ את זמן הייבוש לאחר הניקוי באמצעות מאווררים. אין להחליף מצעים או לישון על המזרון עד שהוא יבש לחלוטין. זה ימנע מכל עובש לגדול.