איך לנקות נעליים לבנות עם משחת שיניים

אנו ממליצים כיצד לטפל בנעליים לבנות כך שהנעליים שלך יישארו לבנות ונקיות על ידי שימוש קבוע במשחת שיניים
כאן, אנו ממליצים כיצד לטפל בנעליים לבנות כך שהנעליים שלך יישארו לבנות ונקיות על ידי שימוש קבוע במשחת שיניים בניקוי שלך.

נראה שקשה לנקות נעליים לבנות מכתמים. למעשה, יש דרך מעשית כדי שהנעליים הלבנות שלך לא יהיו משעממות. בדוק את הטיפים שלנו!

נקודות מפתח

  1. קח מברשת שיניים ישנה ונקה את הנעליים עם משחת שיניים, ואחריה Cif.

  2. בדוק את הוראות היצרן והתווית לפני תחילת הניקוי.

  3. יבש את הנעליים שלך באופן טבעי. אל תכניס נעליים למייבש.

יש לך מברשת שיניים ישנה? שימוש בו עם ספריי כמו Cif יעזור לבצע את עבודת הניקוי במהירות ובקלות יותר. כמו תמיד, הקפד לקרוא את התווית לפני השימוש במוצר חדש על חומר אחר (גומי, עור).

נעליים לבנות נמצאות בארונות בגדים בכל מקום בימינו, אבל הן ידועות לשמצה בשל משיכת כתמי לכלוך לאורך זמן. כאן, אנו ממליצים כיצד לטפל בנעליים לבנות כך שהנעליים שלך יישארו לבנות ונקיות על ידי שימוש קבוע במשחת שיניים בניקוי שלך.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

שימוש במשחת שיניים הוא דרך לא שגרתית לניקוי סוליות נעליים לבנות. מרכיב ביתי זה משמש בדרך כלל כדי להגן ולהלבין את השיניים שלך; האם אני יכול לקבל את אותה תוצאה עם נעליים לבנות? התשובה היא שזו דרך מאוד מעשית לנקות נעלי עור או גומי לבנות. בצע את השלבים הבאים כדי לנקות את הנעליים שלך עם משחת שיניים.

בחר את סוג המוצר הנכון ואת הכלי להסרת כתמים

  1. קח מברשת שיניים ישנה ומרח עליה את משחת השיניים שלך, ולאחר מכן השתמש בתנועות סיבוביות על פני הנעל וכל החריצים הקטנים כדי למקסם את הסרת הלכלוך. עשה את אותו הדבר על סוליות הנעליים הלבנות שלך.

  2. השתמש במגבת או מטלית כדי להסיר את שאריות משחת השיניים מהנעליים.

  3. לטיפול נכון בנעליים הלבנות, לאחר הסרת משחת השיניים, אנו ממליצים להשתמש ב-' Cif Power & Shine Multi-Purpose' לתוספת ברק והגנה לפני הכנסתן למכונת הכביסה.

איך לכבס נעליים לבנות במכונת הכביסה

איך לכבס נעליים לבנות במכונת הכביסה
איך לכבס נעליים לבנות במכונת הכביסה.

כיצד לנקות מגפי גומי לבנים עלול להשאיר אותך מבולבל, כך שהכנסתם למכונת הכביסה נראית כמו פתרון מהיר. עם זאת, תמיד היזהר לפני שתעשה זאת. בדקו שניתן לכבס את הנעליים במכונת הכביסה כדי למנוע נזק, במיוחד לחומרים מיוחדים כמו עור. ההוראות והתוויות של היצרן יגידו לך בדרך כלל מהי הדרך הטובה ביותר לשטוף אותם. אם כתוב שניתן לכבס את הנעליים שלך במכונת כביסה, עקוב אחר ההוראות על התווית כדי לגלות באיזו טמפרטורה ומחזור עליך להשתמש.

בין אם תבחרו לשפשף אותם ביד או לכבס אותם במכונת הכביסה, שתי השיטות ישיגו תוצאות טובות. עם זאת, אנו ממליצים על שטיפת ידיים כדרך הבטוחה ביותר לכבס נעלי עור לבנות.

יבש נעליים כמו שצריך

הנח את הנעליים שלך על הקיר כשהסוליות פונות כלפי מעלה כדי להבטיח שהמים יברחו. כדי לזרז את התהליך, ניתן להכניס לנעל עיתון או מגבת נייר לספיגת המים. אם הנעליים הלבנות שלך עשויות מעור, הימנע מאור שמש ישיר.

הימנע גם מלהחזיר את מברשת השיניים המשמשת לניקוי נעליים באותו מקום כמו מברשת השיניים האישית שלך.

זו השיטה היצירתית שאנו ממליצים על איך לכבס את הנעליים הלבנות שלך, כלומר באמצעות מברשת שיניים ישנה ולאחר מכן הכנסתה למכונת הכביסה. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהטיפים שאנו מספקים יכולים לשמש גם כדרך להלבין נעליים לבנות משעממות. נראה טרי כמו חדש מהקופסה!