כתמי דשא: כיצד להסיר כתמים קשים מבגדים

עבור שיטת הסרת כתמים קשוחה על בגדים לבנים
לדוגמה, עבור שיטת הסרת כתמים קשוחה על בגדים לבנים, ניתן להמיס כמות קטנה של אקונומיקה במים ולשפשף אותה על הכתם.

כתמי דשא כוללים כתמים שאנו נתקלים בהם בדרך כלל, אך די קשה להסירם. הנה איך להיפטר מכתמים קשים על בגדים בקלות.

נקודות מפתח:

  1. שפשפו כמות קטנה של חומר ניקוי ישירות על דשא או כתמים קשים אחרים.

  2. בחר את המוצר להסרת כתמים המומלץ במאמר זה.

  3. לאחר שסיימתם עם השיטה שבחרת, בדקו אם הכתם נעלם ובמידת הצורך חזרו על תהליך הסרת הכתם.

  4. מעקב אחר הסרת כתמים עם כביסה רגילה באמצעות חומר ניקוי כביסה.

זכרו, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, השתמשו בשיטת ניקוי ושיטת ניקוי המתאימה לכל סוג כתם. למשל, כתמי דשא שקשה להסיר צריכים להיות ספוג בחומר ניקוי כמו רינסו כדי להיות יעיל.

האם אתה כהורה חווית פעם שיש הרבה כתמי דשא מלוכלכים על הבגדים שלך או על הילדים שלך לאחר טיול נינוח בפארק או ברחבי העיר? כאן תמצאו כמה טיפים חשובים כיצד להסיר כתמים קשים מהבגדים שלכם.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

הסרת כתמים יכולה להיות תהליך מסובך. עם זאת, בכל שיטה שתבחר, השתמש ב-3 השלבים הבאים כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר עם הכביסה שלך:

מרחו חומר ניקוי על כתם הדשא

השלב הראשון בתהליך זה דורש בדרך כלל רק חומר ניקוי. שימוש בחומרי ניקוי להסרת כתמים לפני הכביסה היא אחת הדרכים היעילות ביותר לנקות, להגן ולשמור על הבגדים שלך במצב טוב.

מומלץ להשתמש בחומר ניקוי כביסה כמו רינסו לצורך תחזוקה.

כאן תמצאו כמה טיפים חשובים כיצד להסיר כתמים קשים מהבגדים שלכם
כאן תמצאו כמה טיפים חשובים כיצד להסיר כתמים קשים מהבגדים שלכם.

הרטיבו פיסת בד או מגבת נקייה, ולאחר מכן השתמשו במטלית כדי למרוח כמות קטנה של חומר ניקוי ישירות על הכתם. תנו לעמוד במשך 20 עד 30 דקות כדי שחומר הניקוי יפעל כדי להרים את הכתם מסיבים של הבגד. אם הבגדים שלך לבנים, השתמש במטלית או מגבת לבנה כדי למנוע הכתמה.

כביסה במכונה או כביסה ביד

לאחר שהבגדים שלכם עברו את התהליך הנ"ל, מומלץ לכבס אותם בהקדם האפשרי. או על ידי קרצוף עדין של הכתם ביד או על ידי הנחתו במכונת הכביסה כרגיל לקבלת התוצאות הטובות ביותר. בצע את שיטת הכביסה הנכונה כפי שכתוב על תווית הבגד.

לשטוף וחזור

אם הכתם עדיין נשאר על הבגדים שלך, עדיף לחזור על תהליך הסרת הכתם פעם נוספת או לנסות שיטה אחרת. לדוגמה, עבור שיטת הסרת כתמים קשוחה על בגדים לבנים, ניתן להמיס כמות קטנה של אקונומיקה במים ולשפשף אותה על הכתם. לאחר מכן, שטפו במכונה עם בגדים לבנים אחרים (אל תערבבו אותם עם בגדים צבעוניים שעלולים לדהות).

אתה יכול גם להשתמש בחומץ לבן כדי להסיר כתמים קשים. משרים בגדים בתמיסה של מים וחומץ למשך חצי שעה לפני שטיפתם במכונה. אל תשכחו לנסות למרוח חומץ על אזור קטן בחולצה שטרם ראיתם, כדי לראות איך סיבי הבד מגיבים לחומץ.

ללא קשר לשיטת הסרת כתמי הדשא בה אתם משתמשים, כדאי לבדוק תחילה את החומר או שיטת הניקוי על אזור קטן ולא בולט של בגדים, ולפעול תמיד לפי העצות המופיעות על התווית. טוב יותר בטוח מאשר להצטער.