אתה יכול להסיר אבנית של ראש המקלחת שלך עם התרופות הביתיות האלה

הכניסו את ראש המקלחת או הדיסק המחורר לדלי ומלאו אותו במים עד לכיסוי מלא של ראש המקלחת או הדיסק
הכניסו את ראש המקלחת או הדיסק המחורר לדלי ומלאו אותו במים עד לכיסוי מלא של ראש המקלחת או הדיסק.

כך מסירים אבנית באופן טבעי.

ראש מקלחת בא במגע מתמיד עם מים. בהתאם למידת הקושי של המים בשכונה שלך, הצטברות משקעי הסידן המהירים יותר על ראש המקלחת או על גומי הגומי. זה יכול להוביל לכך שראש המקלחת כבר לא יעבוד כמו שצריך והמים לא יזרום החוצה בצורה שווה או אפילו ניתז החוצה בצדדים או למעלה. מכיוון שמשטח הסיד מחוספס, יותר לכלוך מתיישב עליו במהירות ובמהרה גורם לראש המקלחת שלך להיראות שחוק ולא אטרקטיבי.

רשמנו עבורכם כיצד להסיר במהירות ובקלות את ראש המקלחת או ראש המקלחת בעזרת תרופות ביתיות.

לפני ניקוי האבנית: לפני שמתחילים לבטל את ניקוי האבנים של ראש המקלחת, יש לבדוק תחילה את חומר הניקוי לבחירתכם במקום שכמעט ולא נראה באביזרי או בראש המקלחת כדי לוודא שהוא לא יתקוף או משנה את צבע החומר. הדרך הקלה ביותר לנקות ראש מקלחת היא לשחרר אותו או אפילו להסיר את הדיסק המחורר עם חתיכות הגומי ולהסיר אותו בנפרד. אם זה לא עובד, יעזור גם דלי שתמלאו בחומר הניקוי ותוכלו להכניס את ראש המקלחת. תלוי עד כמה ראש המקלחת מסוייד, ייתכן שיהיה עליך להסיר אבנית מספר פעמים.

אתה צריך להימנע מאלה בעת ניקוי אבנית של ראש המקלחת שלך: ספוגים או סמרטוטים מגרד חזק, מגרדי סירים, הצד המחוספס של ספוג ניקוי - כל זה יכול להשאיר שריטות עדינות על פני השטח. סיד ולכלוך מופקדים אפילו מהר יותר על משטח מחוספס.

חומרי ניקוי תותבות יכולים גם להסיר כתמי אבנית קלים. ממיסים טבלית ניקוי תותבות במעט מים חמימים ומניחים את ראש המקלחת או הדיסק המחורר בתמיסת הניקוי. תנו לזה להשפיע ואז שטפו היטב במים נקיים.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

1. מסירים אבנית מראש המקלחת עם חומצת לימון

הכניסו את ראש המקלחת או הדיסק המחורר לדלי ומלאו אותו במים עד לכיסוי מלא של ראש המקלחת או הדיסק. כעת ממיסים כפית אבקת חומצת לימון ב-50 מ"ל מים חמים, יוצקים את התערובת לדלי ומערבבים היטב את מי הניקוי. הניחו לראש המקלחת או לדיסק המחורר להיספג במשך 15 עד 45 דקות, ולאחר מכן נקו עם ספוג רך כדי לשחרר משקעי אבנית, שטפו במים צלולים וקרים וייבשו במטלית רכה.

2. מסירים אבנית מראש המקלחת עם חומץ

רשמנו עבורכם כיצד להסיר במהירות ובקלות את ראש המקלחת או ראש המקלחת בעזרת תרופות ביתיות
רשמנו עבורכם כיצד להסיר במהירות ובקלות את ראש המקלחת או ראש המקלחת בעזרת תרופות ביתיות.

חומץ הוא דרך מצוינת להסיר אבנית, לשחרר לכלוך ולחטא. אתה יכול להשתמש בחומץ ביתי רגיל או בחומץ מדולל מאוד כדי להסיר אבנית של ראש המקלחת שלך. אתה מחזיר את ראש המקלחת או את הדיסק המחורר לתוך דלי או קערה שאתה ממלא בתמיסת הניקוי. ניתן לדלל את החומץ הביתי במים ביחס של 1:1, יש לערבב את תמצית החומץ במים ביחס של 1:10. בעת ניקוי אבנית בחומץ, הקפידו לפתוח את החלון כדי להרחיק את ריח החומץ החזק. תנו לראש המקלחת להיספג - משך הזמן תלוי במידה רבה במידת ההסתיידות. אתה יכול גם להשאיר את ראש המקלחת באמבט החומץ למשך הלילה. לאחר מכן מנקים עם ספוג רך, שוטפים היטב במים צלולים וקרים, מייבשים ומבריגים שוב.

3. מסירים אבקת אפייה מראש המקלחת

אבקת אפייה לא מתאימה רק לניקוי מגשי אפייה ותנורים. משקעי סיד ולכלוך מתמוססים גם בשימוש נכון עם סודה לשתייה. שים את ראש המקלחת או הדיסק המחורר בדלי שאתה ממלא במים חמימים. כעת ממיסים 2 חבילות אבקת אפייה בכ-200 מ"ל מים חמים ויוצקים את התערובת לדלי. מערבבים היטב ונותנים להכל להיספג למשך הלילה. למחרת מנקים את ראש המקלחת / דיסק מחורר עם ספוג רך, שוטפים במים צלולים וקרים ומבריגים הכל בחזרה. לאחר מכן העבירו הרבה מים חמים דרך ראש המקלחת כדי להסיר שאריות אבקה.

האם אף אחת מהתרופות הביתיות לא משיגה את התוצאות הרצויות או שאתה רוצה להגיע לתוצאות נראות לעין במהירות? לאחר מכן, במקום להשתמש בתכשירים ביתיים טבעיים, ניתן להשתמש בחומרי ניקוי שפותחו במיוחד לניקוי והסרת אבזור וראשי מקלחת, כגון: B. Viss perfect finish anti-lime או Viss power & gloss bath & shower. עם זאת, אין לרסס את חומר הניקוי ישירות על ראש המקלחת או על אטמי הגומי; במקום זאת, החל אותו על המטלית שאיתה אתה מנקה. לבסוף, תמיד לשטוף היטב במים צלולים ולייבש.

כאן תמצאו טיפים נוספים כיצד לנקות אבזרי אמבטיה ולהסיר אבנית.