איך להוריד כתמי קארי מהבגדים?

כדי להסיר כתמי קארי מהבגדים שלך
כדי להסיר כתמי קארי מהבגדים שלך, טפל מראש את האזור הפגוע עם אבקת כביסה נוזלית כמו פרסיל קטן ואדיר לפני הכביסה כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

דאגה ליצירת בלגן לא צריכה להיות בראש שלך כשאתה נהנה מקארי טעים! גלה כיצד להסיר כתמי קארי מבגדים.

גלה כיצד להסיר כתמי קארי מבגדים
גלה כיצד להסיר כתמי קארי מבגדים.

חם ולוהט או טרי ופירותי, לכולנו יש את הקארי האהוב עלינו, אבל לא כולם יודעים איך להוציא כתמי קארי מהבגדים. למה זה חשוב? כי בין אם בישלתם אותו מאפס ובין אם הזמנתם מהטייק אווי המקומי שלכם, קארי הוא לא תמיד החוויות הנקיות ביותר באכילה! אלא אם כן אתה לובש סינר, זה כמעט בלתי אפשרי להימנע מכתם קארי מוזר או נשפך.

למרבה המזל, בעוד בישול קארי דורש מיומנות מסוימת, הסרת כתמי קארי היא הרבה פחות מסובכת - ואין צורך שזה יגרום לך להרגיש חם ומוטרד (נשאיר את זה לצ'ילי). כאן אנו מראים לך את הדרך הטובה ביותר כיצד להסיר כתמי קארי מהבגדים.

כדי להסיר כתמי קארי מהבגדים שלך, טפל מראש את האזור הפגוע עם אבקת כביסה נוזלית כמו פרסיל קטן ואדיר לפני הכביסה כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. בדוק תמיד את תווית הטיפול בבגד ובדוק על אזור לא בולט לפני שימוש נרחב.
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

הוצאת כתמי קארי מהבגדים

  1. פעל מהר. ככל שתוכלו לתקוף כתם קארי מהר יותר, כך יהיה קל יותר להסיר אותו. הצבעים והבסיס השומני של קארי ותבלינים כמו כורכום יכולים לצבוע חתיכת בד לצמיתות, אז נסו לטפל בה כשהכתם טרי.
  2. ספוג את הכתם כדי להסיר את רוב הלחות, תוך הקפדה לא לקרצף ולמרוח אותו יותר ויותר לתוך הבד.
  3. העבירו את הכתם מתחת למים קרים עד שהנוזל נהיה צלול.
  4. השרו את הבגד שלך בתערובת של מים ודטרגנט כביסה נוזלי כמו Persil small & mighty bio. פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית בחלק המסומן 'לשטוף ביד'. אתה יכול גם למרוח כמות קטנה של חומר ניקוי נוזלי ישירות על הכתם כדי לטפל בו מראש אם תעדיף.
  5. יש לשטוף כרגיל, בהתאם להנחיות על תווית הטיפול.
  6. נתלו והניחו לייבוש באוויר.

הסרת כתמי קארי - טיפים נוספים

  • כתם קארי עדיין לא זז? פתרון פשוט עשוי לשנות כל שינוי צבע שנותר. בעת ניקוי עם כימיקלים, תמיד ללבוש כפפות ולהקפיד להפעיל תחילה תיקון בדיקה.
  • אוכל בחוץ? אל תיכנס לפאניקה. ספג בעדינות כמו קודם, ואז סחט מיץ מלימון או ליים על הכתם. ברוב המסעדות יהיה מלאי שפע של פירות אלה להגשה עם משקאות, אז אל תפחדו לשאול. לחילופין, בקשו כמות קטנה של חומץ לבן. כל אחד משלושת המרכיבים הללו ישמש כתחליף טבעי. השאירו למשך 10-15 דקות וייבשו עם המפית, שטפו שוב עם חומר ניקוי כשתגיעו הביתה (נסה לעשות זאת תוך 48 שעות).