5 תחליפים טבעיים לסבון כלים

מרכיבים טבעיים אלה עדיין לא יכולים לנקות כלים וכלי בישול נקיים כמו שאתה משתמש בסבון
עם זאת, מרכיבים טבעיים אלה עדיין לא יכולים לנקות כלים וכלי בישול נקיים כמו שאתה משתמש בסבון.

הנה כמה דרכים להכין סבון כלים באמצעות מרכיבים טבעיים. חלקם עשויים מחומרים שתוכלו למצוא בבית!

סבון כלים תורם תרומה גדולה לניקוי הסכו"ם והבישול. עם זאת, חייב להיות זמן שבו נגמר לך סבון הכלים ואתה לא יכול לקנות אותו בחנות. תנאים כאלה הם לא סיבה להפסיק לשטוף כלים כי אתה יכול להכין סבון כלים משלך עם מרכיבים טבעיים שאתה יכול למצוא בקלות בבית.

הכנת סבון כביסה מחומרים טבעיים אינה יכולה להיות שרירותית. אתה צריך לבחור את החומרים הנכונים כדי שהכלים וכלי הבישול האחרים שלך יהיו באמת נקיים וללא ריחות. להלן מספר מרכיבים טבעיים שיכולים להחליף סבון כלים:

מלח

המרכיב הטבעי הזה אכן יכול להוות חלופה לסבון כלים. המלח מכיל מינרלים יעילים בספיגת כתמי שמן ושאריות מזון על הכלים. כאשר משלבים מלח גס עם לימון, שניהם יכולים להיות מרכיבים עוצמתיים להסרת שומן וריחות לא נעימים מכלי האוכל.

הדרך להשתמש במלח לניקוי כלים היא לפזר מלח על הכלים לשטיפה, ואז לשפשף עם ספוג כמו בכלי רגיל. הוסף מיץ לימון כדי להפוך את המנה לריחנית וגרסית.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

מלחים מינרליים משמשים גם באור השמש טהור במיוחד. סבון כלים זה ללא צבעים ופרבנים יעיל מאוד בהסרת שמן וריחות לא נעימים מכלי אכילה, בישול וכלי תינוקות.

אבקת סודה לשתייה

ניתן להתגבר על סימני שמן עיקשים על פני התבנית על ידי הסתמכות על סודה לשתייה. עם זאת, שיטה זו יעילה יותר אם משלבים סודה לשתייה עם סבון כלים.

לפניכם מספר מרכיבים טבעיים שיכולים להחליף סבון כלים
לפניכם מספר מרכיבים טבעיים שיכולים להחליף סבון כלים.

לאחר שהסודה לשתייה מעורבבת עם הסבון, שופכים אותה על פני התבנית ומקרצפים עם הצד המחוספס של ספוג. סימני שמן שהתייבשו על פני המחבת ייעלמו באופן מיידי כאשר מנקים אותם עם המרכיב הטבעי הזה.

חומץ

קרשי חיתוך הם אחד מכלי הבישול שמסריחים ומלכלכים, במיוחד אם קרש החיתוך בו נעשה שימוש עשוי מעץ. לניקוי קרש חיתוך יש להשתמש בחומץ מדולל במים חמים.

תמיסת חומץ זו משמשת להשרות או שטיפת קרש החיתוך. החומרים הפעילים בחומץ יהרגו חיידקים וחיידקים המחוברים לקרש החיתוך.

ליים

אם תשימו לב, ליים הוא מרכיב טבעי המשמש בדרך כלל כהרכב לסבון כלים. הסיבה לכך היא שהליים מסוגל להרים שמן ולהסיר ריחות לא נעימים מכלי אכילה ובישול.

הכנת סבון כביסה על בסיס ליים הוא למעשה קל, פשוט המיס את מיץ הליים במים חמים. השתמש בתמיסת מיץ הליים כדי לשטוף את הכלים השומניים.

סבון מלרק

מרכיבים טבעיים המשמשים כחלופה לסבון כלים נוזלי בדרך כלל אינם מייצרים קצף. עם זאת, פירות לרק יכולים לשמש כמרכיב להכנת סבון כלים שיכול לייצר קצף.

להכין סבון כביסה מפירות לרק זה להרתיח פירות לרק ב-400 מ"ל מים. כשהוא רותח, רוקנו אותו והכניסו אותו לבקבוק סבון כלים שבו אתם משתמשים בדרך כלל. אפשר גם להוסיף כמה טיפות שמן אתרי כדי שהסבון לרק יריח טוב.

המרכיבים הטבעיים האלה להחלפת סבון כלים יכולים להוות עזרה ראשונה כשנגמר הסבון אבל עדיין יש ערימות של כלים לשטוף. עם זאת, מרכיבים טבעיים אלה עדיין לא יכולים לנקות כלים וכלי בישול נקיים כמו שאתה משתמש בסבון.