איך להיפטר מכתמי קארי על בגדים

כדי להסיר כתמי קארי מהבגדים שלך
כדי להסיר כתמי קארי מהבגדים שלך, נקה את האזור המוכתם עם חומר ניקוי כביסה נוזלי כמו Rinso לפני כביסתו לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אל תדאג להסתבך בזמן שאתה נהנה מקארי טעים! המשך לקרוא כדי לגלות את הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי קארי מבגדים

חם ומתובל או טרי ומלא פירות, תמיד יש לנו קארי אהוב משלנו, אבל לא כולם יודעים להסיר כתמי קארי מבגדים. למה זה כל כך חשוב? כי בין אם אתם נהנים מקארי שבושלו בעצמכם ובין אם אתם מזמינים במסעדה, הוא גורם לרוב לכתמים על הבגדים! אלא אם כן אתה משתמש בסינר, אי אפשר להימנע משפיכת רוטב וכתמי קארי.

למרבה המזל, למרות שבישול קארי דורש מיומנות מסוימת, הסרת כתמי קארי אינה כל כך קשה - הנה הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי קארי מהבגדים שלך.

המשך לקרוא כדי לגלות את הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי קארי מבגדים
המשך לקרוא כדי לגלות את הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי קארי מבגדים.

כדי להסיר כתמי קארי מהבגדים שלך, נקה את האזור המוכתם עם חומר ניקוי כביסה נוזלי כמו Rinso לפני כביסתו לקבלת התוצאות הטובות ביותר. שים לב תמיד לתווית הטיפול בבגד ונסה אותה באזור מחוץ לטווח הראייה לפני השימוש בה נרחב יותר.

הסר כתמי קארי מהבגדים

  1. פעל מהר. ככל שתקדימו לטפל בכתם הקארי, כך יהיה קל יותר להסיר אותו. צבעים ומרכיבים מבוססי קארי ותבלינים כמו כורכום יכולים להכתים בדים לצמיתות, אז היפטר מהם כשהם עדיין טריים.

  2. נגבו את הכתם כדי להסיר לחות, היזהרו לא לשפשף ולהכתים עוד יותר את הבד.

  3. שטפו את הכתם במים קרים עד שהנוזל צלול.

  4. השרו את הבגדים בתערובת של מים וחומר ניקוי נוזלי של רינסו. פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית בחלק המסומן 'רחצת ידיים'. אם תרצו, תוכלו גם למרוח כמות קטנה של חומר ניקוי נוזלי על הכתם.

  5. לשטוף כרגיל, בהתאם להוראות על תווית הטיפול.

  6. מייבשים ונותנים לייבוש.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

הסרת כתמי קארי - טיפים נוספים

כתמי קארי עדיין לא נעלמו? פתרון פשוט יכול לפתור את שינוי הצבע. תמיד ללבוש כפפות ולבדוק תחילה בעת ניקוי עם כימיקלים.

אוכל שנשפך? לא להיבהל. שפשפו בעדינות כמו קודם, ואז סחטו לימון או ליים על הכתם. רוב המסעדות מספקות את הפרי הזה, אז אתה לא צריך לדאוג. כמו כן, בקשו מעט חומץ לבן. ניתן להחליף את שלושת המרכיבים הללו במרכיבים טבעיים. תנו לעמוד 10-15 דקות ולייבש במגבת, שטפו שוב עם חומר ניקוי כשתגיעו הביתה (עשו זאת תוך 48 שעות).