מייבש כביסה - מדריך למשתמש

ניתן לרענן בגדים יבשים ייבוש je במייבש כביסה בטמפרטורה נמוכה למשך 5 דקות
ב אפילו n והמועצה לייבוש ב: ניתן לרענן בגדים יבשים ייבוש je במייבש כביסה בטמפרטורה נמוכה למשך 5 דקות.

האם אתה רוצה לייבש את הבגדים שלך בבטחה במייבש כביסה? בדוק את הטיפים שלנו ואיזה בגדים ניתן לייבש בשיטה זו כדי לא לפגוע באף בדים.

כולנו כנראה ראינו סמלים על תוויות בגדים פעמים רבות, אבל באיזו תדירות אנחנו באמת חושבים על משמעותם? הידועים כ"סימני כביסה על תגי בגד", הם בדרך כלל מתעלמים מאיתנו. עם זאת, כאשר מדובר בסמל לשיטת הייבוש, יש להקדיש לו תשומת לב מיוחדת.

כאשר אתם משתמשים במייבש כביסה, חשוב מאוד לבדוק את התוויות על הבגדים כדי לוודא שניתן לייבש אותם – יש בגדים שממש לא מתאימים לכך! ניתן גם לרענן את הבגדים על ידי ייבושם במייבש בטמפרטורה נמוכה למשך מספר דקות.
באילו חומרי ניקוי אתה משתמש לכביסה?

למה מייבש כביסה?

לדעת איך ומתי להשתמש במייבש כביסה לא רק יחסוך לך זמן אלא גם תמנע כמה בדים להתכווץ. על ידי מתן לבגדים שטופים טריים להסתובב בתוף מלא באוויר חם גדול יותר מהתוף של מכונת כביסה טיפוסית, יהיה קל יותר לייבש אותם מבלי לקמט אותם. וזה אומר פחות גיהוץ.

מה המשמעות של הסמלים לייבוש במייבש כביסה

קריאת סמלים היא הרבה יותר קלה ממה שאתה חושב. הם אומרים לנו אם וכיצד ניתן לייבש בגד נתון במייבש. השלט הריבועי מתייחס לתהליך הייבוש: סמל העיגול בריבוע פירושו שניתן לייבש את הבד, אך אם הסמל חוצה את הסימן "X" - אסור לייבש את הבגדים בצורה זו. שתי נקודות בריבוע עם עיגול מסמלות את האפשרות לייבוש תוף בכביסה בטמפרטורה גבוהה, ונקודה אחת - ליד.

חלק מהבדים עלולים להתקלקל בעת ייבוש במייבש, לכן בדוק תמיד את משמעות הסמלים על תוויות הבגד. היזהר במיוחד עם משי, צמר, עדינים ובגדים שעברו ניקוי יבש מכיוון שהם יכולים להתכווץ ולהתעוות בקלות.

מתי ואיך לייבש בגדים במייבש בטמפרטורה גבוהה

אם אתה רוצה לייבש פריטי כותנה שלרוב לוקח יותר זמן לייבוש (ג'ינס, מגבות, חולצות), השתמש בטמפרטורת הייבוש הגבוהה ביותר. זו האפשרות הטובה ביותר - במיוחד כשיש לך מעט מאוד זמן ולפתע מגלים שחליפת הספורט שהילד שלך צריך למשחק הבוקר שלו מכוסה כולה בבוץ.

האם אתה רוצה לייבש את הבגדים שלך בבטחה במייבש כביסה
האם אתה רוצה לייבש את הבגדים שלך בבטחה במייבש כביסה?

ב- Xtra board על ייבוש בתנור: מניחים מגבת יבשה מייבש תוף ועם כביסה רטובה. חלק גדול מהמים יספוג לתוכו, ויקצר את זמן הייבוש.

מתי וכיצד לייבש בגדים במייבש בטמפרטורה נמוכה

ייבוש בדים בטמפרטורות נמוכות למשך זמן ממושך יכול למנוע מהם להתקמט ולאבד מגמישותם. זכור לוודא שסמל הייבוש הנדרש (ריבוע עם עיגול ונקודה אחת באמצע) נמצא על תג הבגד. אם יש ספק, בדוק את המלצות היצרן.

ב אפילו n והמועצה על ייבוש ב : ניתן לרענן בגדים יבשים ייבוש j e במייבש כביסה בטמפרטורה נמוכה למשך 5 דקות.

כיצד להשתמש במייבש כביסה

לאחר הוצאת הכביסה ממכונת הכביסה, הניחו לה להתייבש מעט לפני מיון הפריטים לפי הטמפרטורות שבהן יתייבשו. כך תחסכו לא רק זמן, אלא גם כסף. ככל שהבגדים רטובים יותר, צריך יותר חשמל לייבושם. לכן, אין הגיון לשים בתוף מגבת נוטפת עם כמה חולצות טריקו דקות.

בנוסף – ככל שמספר הבגדים במייבש קטן יותר, כך הם יתייבשו מהר יותר. אז שימו לב לא להעמיס על המייבש (אפשר לשים בו לא יותר מ-5-6 ק"ג כביסה). בדוק את כל כיסי הבגדים לפני הכנסתם למכונה. הוצא מטבעות או פריטים אחרים. מסטיק או עט עלולים לגרום לסערה גדולה! הגדר והתחל את התוכנית הנכונה. לאחר הייבוש, הוציאו את הבגדים וקפלו אותם מיד כשהכביסה עדיין חמה, זה ימנע קמטים ויקצר את זמן הגיהוץ.

זהו – הנה המדריך המלא לייבוש במייבש כביסה. תהנה מבגדים חמים ויבשים!