כיצד להסיר כתמי בוץ ודשא מבגדים

לכן עליכם להתמודד עם כתמי דשא וכתמי בוץ על הבגדים שלכם
השתמשו בחומר ניקוי טוב כמו דלג וטפלו מראש בכתמים לפני כביסה רגילה ילדים קטנים אוהבים להתרוצץ ולשחק בחוץ, לכן עליכם להתמודד עם כתמי דשא וכתמי בוץ על הבגדים שלכם.

גלה על כמה פתרונות פשוטים להתמודדות עם כתמי דשא וכתמי בוץ על בגדים.

צעדים חשובים

אל תתנו לנפילה לקלקל לכם את היום.

  • תמיד יש להשרות בגדים במים קרים בהקדם האפשרי. אין להשתמש במים חמים.
  • כבד את הוראות הכביסה על התווית.
  • טיפול מקדים בכתם עם חומר ניקוי לפני הכביסה חשוב מאוד.
  • תמיד לסיים בכביסה רגילה.
כתמי דשא וכתמי בוץ על בגדים דורשים תשומת לב מיוחדת בעת הכביסה. השתמש בחומר ניקוי טוב כמו דלג וטפל בכתמים לפני כביסה רגילה

ילדים קטנים אוהבים להתרוצץ ולשחק בחוץ, אז אתה צריך להתמודד עם כתמי דשא וכתמי בוץ על הבגדים שלך. אבל האם אתה יודע כיצד להסיר אותם ביעילות? בעזרת כמה טריקים פשוטים, היפרד מכתמי דשא ולמד להוריד כתמי בוץ מהבגדים שלך.

איך להוריד בוץ מהבגדים וכתמי דשא

גלה על כמה פתרונות פשוטים להתמודדות עם כתמי דשא וכתמי בוץ על בגדים
גלה על כמה פתרונות פשוטים להתמודדות עם כתמי דשא וכתמי בוץ על בגדים.

כולנו נתקלנו במצב הזה, אבל חובבי טבע ומשפחות עם ילדים צעירים יודעים שכל מה שצריך לעשות זה לשים את הרגל מהדרך לטיול כדי לגרום לכתם דשא או כתם בוץ על הבגדים.. יש מספר פתרונות להתמודדות עם כתמים, אך זכור תמיד לקרוא את הוראות הכביסה על התווית, ואם יש לך ספק, בדוק תחילה באזור קטן ולא בולט.

כיצד להסיר כתמי בוץ מבגדים?

הנה כמה צעדים פשוטים שעליך לבצע כאשר אתה מתמודד עם מצב זה.

  1. ראשית, השתמש בסכין או במרית כדי להסיר כמה שיותר בוץ יבש.
  2. לאחר מכן, השרו את הבגדים במים קרים כדי לרכך את הלכלוך. מים חמים אינם מומלצים.
  3. אם אתה משתמש בחומר ניקוי איכותי, כמו סקיפ, כנראה יספיק לטפל בכתם מראש על ידי מריחת מעט חומר ניקוי נוזלי על הכתם הרטוב לפני הכביסה הרגילה של הבגד, או תמיסה של אבקת חומר ניקוי ומים.
  4. חזור על התהליך אם הכתם נמשך.

כיצד להסיר כתמי דשא

כתמי דשא יכולים לקלקל כל פריט לבוש, אבל עם הטיפים שלנו אין צורך לדאוג.

  • משרים את הבגדים במים קרים לזמן מה. מים חמים אינם מומלצים במקרים אלו מכיוון שהם יכולים לעזור לתקן את הכתם על הבד. לאחר מכן טפלו מראש בכתם עם חומר ניקוי ושטפו כרגיל. חזור במידת הצורך.
  • אפשר גם למרוח מעט אלכוהול על הכתם בעזרת ספוג. הפעל לחץ עם הספוג הספוג באלכוהול על הכתם, ללא שפשוף. לאחר מכן טפלו מראש עם חומר ניקוי ואז שטפו כרגיל.

כתמי בוץ על בגדים וכתמי דשא מסוגלים לגרום לכל אחד לדאוג, במיוחד כשהם כל כך ברורים. אבל עכשיו אתה יודע שאתה יכול לעקוב אחר העצות שלנו ולקבל את הבגדים שלך כמו חדשים.