כיצד להסיר כתמי בסיס מבגדים

כיצד להסיר בסיס מבגדים: נוזלי
כיצד להסיר בסיס מבגדים: נוזלי.

כתם יסוד על בגדים יכול להרוס הכל. אל תחכו שזה יקרה לכם! קרא את הטיפים שלנו כיצד לבסס את הבגדים שלך ביעילות.

כתם יסוד על בגדים הוא בעיה נפוצה לכל מי שמתאפרת. וגם כשהן יודעות להסיר כתמי יסוד מהבגדים שלהן, זה מתסכל לבזבז זמן לעשות את זה, ומותיר אותך עם התחושה שהסט כבר הרוס.

איך מסירים בסיס מבגדים: בפודרה
איך מסירים בסיס מבגדים: בפודרה.

ללמוד לקחת בסיס מבגדים צריך להיות אחד השיעורים הראשונים שצריך לקחת כשמתחילים לנסות מראות עם איפור. ניתן להסיר כתמי בסיס ביתר קלות אם תפעלו עליהם מיד, אך לפני טיפול מקדים, יש להתייעץ עם התווית של החלק הפגוע כדי לברר את שיטת הניקוי הנכונה. במקרה של בדים עדינים או עם הוראות ניקוי יבש, חפשו מכבסה מקצועית.

אם הרגע הורדתם בסיס על הבגדים שלכם, אל תתייאשו! כתם יסוד על בגדים ניתן להסיר בקלות בעזרת חומר ניקוי טוב יעיל על כתמים עיקשים כמו Skip active clean.

כיצד להסיר בסיס מבגדים: נוזלי

  1. יסודות נוזליים נספגים במהירות בסיבי הבד, אז התחל את התהליך על ידי הסרה עדינה של העודפים בעזרת כפית. לחץ קלות את הכתם כלפי מטה עם מטלית או מגבת מטבח, תוך הקפדה על מניעת חפירה נוספת של הבסיס בבד.
  2. מרחו מנה של חומר ניקוי נגד כתמים על האזור הפגוע ועטפו את הנוזל סביב הסיבים באצבעותיכם. אם אתה משתמש ב- Skip active clean, אתה יכול להשתמש בכדור המדידה למטרה זו.
  3. יש לשטוף כרגיל ולהניח לייבוש. במקרה שהכתם נמשך, חזור על השלבים הקודמים פעם נוספת. אין להניח את הפריט במייבש הכביסה מבלי לוודא שהכתם נעלם לחלוטין.

איך מסירים בסיס מבגדים: בפודרה

אם אתה משתמש בבסיס אבקה, הסרת כתם הבסיס על הבגדים שלך היא הרבה יותר קלה. פשוט ערבבו מנה של חומר ניקוי נוזלי עם מים ומרחו על הכתם כמתואר לעיל. לאחר כביסה רגילה, הניחו לבגד להתייבש באופן טבעי.