איך להסיר כתמי תות מהבגדים?

השיטה להסרת ריבה שונה מעט מהטכניקה המשמשת להורדת כתמי תות טריים מהבגדים
השיטה להסרת ריבה שונה מעט מהטכניקה המשמשת להורדת כתמי תות טריים מהבגדים.

בין אם זה כתם מתותים עסיסיים טריים או מריבה על טוסט, כתם תות ניתן להסיר בקלות בעזרת העצות המפורטות האלה.

בין אם אתם נהנים מכמה פירות יער טריים שנקטפו באמצע הקיץ או מתכרבלים עם ארוחת ערב מנחמת ריבה וטוסט בחורף הקר, תותים הם פשוט טעימים. טרי, פירותי, עסיסי... ומסוגל ליצור כמה כתמים ממש מגעילים על הבגדים שלך. אם אתה מוצא שהחולצה הלבנה שלך מציגה את הסימנים המעידים על כך שאכלת כמה תותים וגלידה בארוחת הצהריים, או אם הילדים שלך מנגבים את ידיהם הריבות על כל המכנסיים, אל תיבהל. החדשות הטובות הן שניתן לטפל בכתם תות - בין אם מפירות יער טריים או מריבה - עם מעט ידע.

כיצד להסיר כתמי תות

כיצד להסיר כתמי תות
כיצד להסיר כתמי תות.

הסרת כתמי תות טריים על בגדים, יחד עם סוגים אחרים של פירות טריים, היא קלה מאוד. קצת מים ומעט אבקת כביסה של פרסיל ביו אמורים לעשות את העבודה ללא כל טרחה. הנה מה לעשות:

  • הסר כל חתיכות גדולות של תות מהבגדים לפני התמודדות עם הכתם. אתה יכול לעשות זאת עם הידיים שלך, או על ידי שימוש בכף כדי לגרד בעדינות כל פרי עיסה. שימו לב - אתם רוצים לגרד את החלק העליון של הבד, לא לחפור פנימה.
  • השתמש בטיפול מקדים על הכתם, שאמור להכות את שינוי הצבע בראש. שימוש במשהו כמו פרסיל ביו, שיכול לטעון להסרת כתמים מלאה עבור כתמי תות, הוא דרך מצוינת לחסוך זמן מכיוון שאתה יכול להיות בטוח שזה יעבוד היטב.
  • יש לכבס את הבגדים במכונת הכביסה במים קרירים או חמימים, בטמפרטורה של 30 מעלות או פחות. זה ישחק את כל שינוי הצבע שנותר. לחילופין, יש להשרות בדים עדינים במים קרים (או מעט חמימים) לקבלת אפקט דומה. אמנם אתה יכול לשטוף עדינות במכונה, אבל יש אנשים שפשוט מעדיפים את שיטת שטיפת הידיים בשביל שקט נפשי.

כיצד להסיר כתמי ריבת תותים

השיטה להסרת ריבה שונה מעט מהטכניקה המשמשת להורדת כתמי תות טריים מהבגדים. בעוד שהריבה פירותית מאוד, המרכיב העיקרי שלה הוא סוכר, ולכן עלינו לנקוט כמה אמצעי זהירות נוספים כדי להבטיח שהסוכר יוסר ביעילות. כך:

  • מגרדים כמה שיותר ריבה מהבגדים בעזרת כפית. היו מאוד עדינים כאן, מכיוון שתנועת הגרידה עלולה לעודד כמה בדים להימתח. היזהר במיוחד עם צמר ובדים ארוגים אחרים כדי לוודא שהסיבים לא מתפצלים.
  • לאחר קריאת תווית הטיפול וההנחיות על התווית, יש למרוח טיפול מקדים כמו פרסיל ביו.
  • שטפו את הבגדים כרגיל - פעלו תמיד לפי ההוראות על תווית הטיפול.
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?