רשימת ניקוי ליל כל הקדושים: הסרת כתמי דלעת ואיפור

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על ניקוי ליל כל הקדושים
אם אינך בטוח מה הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם הכתמים השטניים האלה, הנה כל מה שאתה צריך לדעת על ניקוי ליל כל הקדושים.

ליל כל הקדושים יכול להיות תקופה מבולגנת בשנה! נדבר לכם על שיטות פשוטות להסרת כתמי סיוט, כמו שוקולד וצבע פנים.

שלבים מרכזיים

 1. דרך מצוינת להשיג את התוצאות הטובות ביותר להסרת כתמים היא לטפל בכתם מראש על ידי עיבוד עדין של חומר ניקוי מסודר לתוך הבד.
 2. עבור בדים הניתנים לכביסה שהוכתמו, יש להשרות אותם למשך הלילה בקערה של מים חמימים וחומר ניקוי נוזלי.
 3. בדוק תמיד את הוראות הטיפול עבור בדים שונים.

אם אתם חוגגים את ליל כל הקדושים בבית, אז כנראה שאתם יודעים הכל על כתמי ליל כל הקדושים הקלאסיים שמכסים את הבגדים שלכם - ואת הבגדים של הילדים שלכם - בתקופה זו של השנה. מפעילויות ליל כל הקדושים בבית לטריק או טיפול, ומהתלבשות ועד השתתפות במסיבות מפחידות, אין אירוע ליל כל הקדושים שבטוח מהכתמים הנוראיים האלה. אם אינכם בטוחים מהן הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם הכתמים השטניים הללו, אז הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על ניקוי ליל כל הקדושים:

עם כל כך הרבה ממתקים בסביבה, תצטרכו להיזהר שאף אחד לא יכנס לתוף מהתחפושות של הילדים שלכם - חום, מים וסוכר בשילוב יוצרים בלגן דביק כדי למצוא מאוחר יותר.
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

כתמי דלעת

נדבר לכם על שיטות פשוטות להסרת כתמי סיוט
נדבר לכם על שיטות פשוטות להסרת כתמי סיוט, כמו שוקולד וצבע פנים.

שום דבר לא אומר את ליל כל הקדושים כמו גילוף דלעת, וזו אחת הפעילויות הטובות ביותר לעשות עם הילדים בתקופה נפלאה זו של השנה. זה נשמע מבולגן, זה בגלל זה, וזה נדיר מאוד שבגדים שורדים את הפעילות המהנה הזו בלי איזה כתם בצבע דלעת.

 • הצעד הראשון הוא להשתמש בכף כדי להסיר עודפי דלעת מהבגדים.
 • יש למרוח מסיר כתמים לפני טיפול, ולהשאיר למשך שעה אחת כדי לאפשר לחלקיקים להשתחרר.

כתמי שוקולד על בגדים

אם הילדים שלכם עשו טריקים בשכונה, אולי הם חזרו עם שקית מלאה בחטיפי שוקולד, ממתקים מצופים בשוקולד, עוגיות שוקולד וכל דבר אחר שוקולדי!

 • ניתן לעזור לכתמי שוקולד על ידי טיפול מקדים לפני הכנסתם למכונת הכביסה.
 • הדרך הקלאסית היא לעסות כמות קטנה של חומר ניקוי נוזלי ביולוגי לתוך כתם השוקולד. חלק מהיצרנים מציעים כעת מכשירי מינון המשמשים כמסייע לפני טיפול, המבטיחים שחומר הניקוי מגיע עמוק אל תוך הסיבים.

כתמי איפור

לפעמים, כל מה שאתה צריך כדי לשכלל תחפושת הוא קצת איפור רגיל, אבל מה קורה אם אתה מנגב בטעות את השרוול על המסקרה הרטובה שלך, או מוצא שאריות של בסיס על הצווארון שלך? ישנם טריקים רבים להסרת איפור מבגדים - הנה כמה מהטובים ביותר:

 • מרחי קצף גילוח חסר צבע על כתמי צלליות. קצף גילוח הוא בעצם רק סבון מקציף היטב בבסיסו, ופועל לניקוי ללא מאמץ כל סימן מלוכלך. שוב, תמיד בדוק תחילה כל מוצר באזור קטן, וקרא את ההוראות על תווית הטיפול.
 • השתמשו במסיר כתמים או בדטרגנט כביסה נוזלי לאיפור על בסיס שמן כמו יסודות, שפתונים, צלליות קרם וכל מה שמתיימר להיות "עמיד לאורך זמן". בהתאם להוראות על התווית, פשוט מרחו כמות קטנה של מסיר כתמים או חומר ניקוי ישירות על הכתם, לפני הכביסה כרגיל.
 • לכתמי שפתון, מרחו כמות קטנה של ספריי לשיער על האזור והשאירו לייבוש - זה אמור לקחת כ-10 דקות. לאחר מכן התמודד עם הכתם עם מברשת קשיחה לתוצאות מיידיות. שוב, תמיד בדוק תחילה כל שיטה באזור קטן ולא בולט של הבגד שלך - ותמיד קרא את תווית הטיפול לקבלת ייעוץ.

כתמי צבע פנים

אז כנראה שאתם יודעים הכל על כתמי ליל כל הקדושים הקלאסיים שמכסים את הבגדים שלכם - ואת הבגדים של הילדים
אם אתם חוגגים את ליל כל הקדושים בבית, אז כנראה שאתם יודעים הכל על כתמי ליל כל הקדושים הקלאסיים שמכסים את הבגדים שלכם - ואת הבגדים של הילדים שלכם - בתקופה זו של השנה.

זומבים, רוחות רפאים, השטן... מה שלא נתלבש בו בליל כל הקדושים, רוב הסיכויים שהשתמשנו בקצת צבע פנים כדי לתת לנו מראה אותנטי ומפחיד באמת. אם צבע הפנים הוא על בסיס מים, אז ההסרה מהפנים ומהבגדים היא פשוטה יחסית:

 • עבור הפנים, סבון ומים ישנים וטובים צריכים לעשות את העבודה בצורה יפה. אתה יכול גם להשתמש במסיר איפור או במגבונים לפנים - פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית.
 • לבגדים, כביסה במכונה עם אבקת הכביסה האהובה עליך יכולה להספיק כדי לשטוף את הצבעים מהבד. שוב, טיפול מקדים בכתמים יכול לעשות הבדל גדול.

צבעים על בסיס שמן הם קצת יותר מסובכים, מכיוון שהם לא מגיבים למים באותה צורה. כדי להסיר מהפנים שלך, נסה להשתמש במסיר איפור המיועד לאיפור עמיד למים או עמיד לאורך זמן. עבור בגדים, טפל לפני הכביסה כרגיל.

כתמי צבעי מאכל

צבעי מאכל ידועים לשמצה ביצירת כתמים עקשניים, ויכולים להיות מאוד מסובכים להסיר אם אתה לא יודע איך. החוכמה היא להתמודד עם הכתם בהקדם האפשרי, אז אם עשיתם שפיכה בדיוק בזמן שאתם מועכים את תפוחי האדמה, עצרו והתמקדו בכתם.

 • עבור בדים הניתנים לכביסה, השרו אותם למשך הלילה בקערה של מים חמים בלבד וחומרי ניקוי נוזליים, לפני הכביסה למחרת בבוקר. הקפד לבדוק תחילה את תוויות הטיפול.
 • עבור פריטים שאינם ניתנים לכביסה במכונת כביסה, כמו שטיחים, החליפו טפטוף עם מסיר כתמים באיכות טובה לבין שטיפה במים עד שהכתם נעלם. הקפד לעקוב אחר ההוראות על התווית ולבדוק תחילה כל מוצר בשטח קטן.