איך להשתמש במנקה אדים כמו מקצוען?

לא רבים יודעים כיצד להפעיל שואב קיטור או את הסוגים השונים של שואבי קיטור הקיימים בשוק
כעת, מכיוון שהוא חדש, לא רבים יודעים כיצד להפעיל שואב קיטור או את הסוגים השונים של שואבי קיטור הקיימים בשוק.

ניקוי בקיטור הוא אחת הדרכים הקלות והיעילות ביותר לחטא ולהסיר ריח של הבית. הנה איך לעשות ניקוי בקיטור בבית.

ניתן לנקות בקיטור כמעט את כל המשטחים בביתכם, מספת העור ועד השטיחים ועד מראות. זוהי טכנולוגיית ניקוי חדשה ומהפכנית. כעת, מכיוון שהוא חדש, לא רבים יודעים כיצד להפעיל שואב קיטור או את הסוגים השונים של שואבי קיטור הקיימים בשוק. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד לנקות את הבית שלך בקיטור ועוד.

סוגי מנקי קיטור

מנקי קיטור יבשים

הדרך שבה פועלים מנקי הקיטור היבשים דומה לסיר לחץ. המים מגיעים לסף רתיחה ויוצאים כאדים. במקרה זה, האדים חמים. כדי להתחיל את תהליך הניקוי, ייתכן שתצטרך לחכות עד שהמים יגיעו לנקודת הרתיחה. אתה יכול להדק את התהליך על ידי הכנסת מים חמים לסיר הקיטור.

מנקי קיטור מגניבים

האדים המופקים על ידי מנקי קיטור קרירים אינם חמים אלא לחים למדי
האדים המופקים על ידי מנקי קיטור קרירים אינם חמים אלא לחים למדי.

האדים המופקים על ידי מנקי קיטור קרירים אינם חמים אלא לחים למדי. מנקי קיטור קרירים צורכים יותר מים ואין להם את תכונות החיטוי של שואבי קיטור יבשים.

כיצד להפעיל שואב קיטור

מרכיבים שכדאי לשמור בהישג יד:

א שואב אבק או מטאטא

ב מים

ג חומר ניקוי עדין

  1. שלב 1: קרא את הנחיות היצרן

    כמו כל הגאדג'טים החשמליים, חשוב לקרוא בעיון את הוראות היצרן לפני הרכבה/טיפול במנקה הקיטור. פנה לעזרה מקצועית אם אינך בטוח במשהו.

  2. שלב 2: ממלאים את ספינת הקיטור

    רצוי להפעיל שואב אבק או לטאטא את מנקה המשטח לפני שתעביר את ספינת הקיטור מעליו. היפטר מלכלוך רופף ואבק מהמשטח. כעת, מלא את מתקן המים של ספינת הקיטור שלך במים. אם תרצו להתחיל את הניקוי בקרוב, מלאו אותו במים חמים. הוא יגיע לנקודת הרתיחה שלו במהירות.

  3. שלב 3: הוסף חומר ניקוי עדין

    אם אתה מנקה בקיטור את השטיח או הווילונות שלך, אולי תרצה להוסיף כמה טיפות של חומר ניקוי עדין למים. בגדים עדינים העשויים ממשי, צמר וכותנה דורשים טיפול נוסף ושימוש בחומר ניקוי עדין יכול לחולל פלאים. אתה יכול גם להשתמש במנקה אדים כדי לנקות את סוודרי הצמר שלך. פשוט תלו אותם על חבל כביסה והעבירו עליו את ספינת הקיטור. בדרך זו, אתה לא צריך לדאוג שהסוודרים שלך יאבדו את צורתם.

ניקוי בקיטור עדיין לא תופס. אם אתה פריק ניקיון ומתלהב מהדרכים החדשות לניקיון, אנו מציעים לשכור אחת לפני קבלת ההחלטה לרכוש אחת.

שלב מפתח

כדי להגביר את יכולות החיטוי של הקיטור, ניתן להוסיף חצי כוס סודה לשתייה למיכל המים במנקה הקיטור.