כיצד להסיר את ריח העשן בבית?

טיפים כיצד להיפטר לחלוטין מריח עשן הסיגריות בחדר
טיפים כיצד להיפטר לחלוטין מריח עשן הסיגריות בחדר.

עשן סיגריות יכול להישאר בשטיחים, בווילונות ובריפודים. גלה כיצד להסיר את ריח העשן בביתך בעזרת העצות השימושיות האלה!

רבים מאיתנו מתחייבים לוותר על הסיגריות - בדרך כלל כחלק מיוזמת בריאות חדשה. אבל בעוד שקשה להיפרד מהסיגריות, כך גם ריח העשן שהן משאירות בביתך, במיוחד אם אתה מדליק בתוך הבית.

אם ניסיתם להעביר ריח עשן מחדר ללא הצלחה, אל דאגה: יש אור בקצה המנהרה. אספנו מגוון פתרונות כדי להראות לך כיצד להיפטר מריח עשן הסיגריות תוך דקות ספורות.

כדי להחליף ריחות מעושנים על בד בניחוח רענן להפליא, השתמשו בחומר ניקוי ריחני כמו Surf blossom טרי בכביסה. זכור לקרוא תחילה את תווית הטיפול.
על אילו נושאים תרצה לקרוא?

3 טיפים כיצד להסיר ריח של עשן מהבית לפני שהוא שוקע

טיפים כיצד להסיר ריח של עשן מהבית לפני שהוא שוקע
טיפים כיצד להסיר ריח של עשן מהבית לפני שהוא שוקע.

שלושת העצות הראשונות שלנו עוברות דרך הקלה ביותר להימנע מריח עשן בחדר: על ידי מניעת התפתחות הריח. אם אין לך רצון מיוחד להפסיק לעשן, העצות הללו ללא כאב וללא עלות הן הצעדים הראשונים למניעת הצטברות של ריח סיגריות בחדר.

 1. הימנעו מעישון בתוך הבית בכל מחיר. כשמזג האוויר גרוע, זה יכול להיות קשה להביא את עצמך לצאת החוצה. אם אינך יכול לעשות את הצעד, עשן ליד חלון חיצוני שכן זה יעזור לעשן להיסחף החוצה מהחדר.
 2. אוורר את החדר שלך לאחר עישון. צור טיוטה זורמת בחדר כדי לאפשר אוויר צח להיכנס לאחר העישון.
 3. נקה מאפרות באופן קבוע. הסרת אפר ובדלי סיגריות מהמאפרות שלך על בסיס קבוע מונעת מהם להפיץ ריחות רעים.

כפי שצוין קודם לכן, הפתרונות הללו נטולי טרחה, ומרחיקים את ריח העשן במהירות.

7 טיפים כיצד להיפטר מריח עשן סיגריות בחדר לחלוטין

אם ריח העשן עדיין נשאר בביתכם ועל הרהיטים שלכם, אין צורך להיכנס לפאניקה – לאחר תקופה ארוכה של עישון בתוך הבית, יכול לקחת זמן עד שהוא מתפוגג. ישנן אסטרטגיות רבות לתת לריח את הדחיפה האחרונה החוצה מהבית שלך לנצח. להלן שבע השיטות המובילות שלנו להסרת ריח עשן!

 • השתמש במסיר ריחות. במקום לכסות את הריח, מוצרים אלה יכולים לעזור להסיר אותו לחלוטין, והם טובים במיוחד עבור רהיטים. אוורר תמיד את האזור הפגוע לפני ואחרי כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר, וקרא את ההוראות על התווית.
 • התקן מטהר אוויר. מטהרי אוויר עוזרים להסיר מזהמים מהאוויר. מכשירים אלה הם דרך מצוינת למנוע ממך להריח עשן כל הזמן, והם גם עוזרים להעביר אבק ולכלוך. ודא שאתה פועל לפי כל ההוראות במדריך היצרן.
 • נקה את השטיחים שלך. שטיחים נוטים לספוג ריחות, מה שהופך את השיטה הזו לכזו שכדאי לזכור כאשר אתם שוקלים כיצד להיפטר מריחות עשן בחדר מכוסה שטיחים. אתה יכול לבחור בחומרי ניקוי שטיחים מסחריים שבהם אתה יכול להשתמש בעצמך, או לבחור בשירות ניקיון מקצועי במחיר קצת יותר גבוה. ודא שאתה פועל לפי כל ההוראות במדריך למשתמש.
 • נקה כל זכוכית ומראות. זכוכית ומראות למעשה מושכים כמות גדולה של עשן סיגריות. שטפו את המשטחים בחומץ, ולאחר מכן בצעו את השטיפה שלהם במים. מומלץ לבדוק תחילה אזור קטן ולא בולט. אתה יכול גם להשתמש בחומר ניקוי לזכוכית - פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית ובדוק קודם אזור קטן.
 • שטפו כל בד בחדר. עשן שנמשך בבד, בין אם זה וילון או כיסוי ספה, יכול להיות מאוד מרתיע ואפילו די מבחיל לבוא איתו במגע. שטיפת אלה ביד או במכונת הכביסה היא דרך מצוינת להעלים את ריח העשן, ולהפחית באופן משמעותי את נוכחותם של אפר מתמשך או חלקיקים הגורמים לריח. זכור לבדוק את התווית של כל פריט בד לקבלת עצות כביסה - רבים, אך לא כולם, בדים ניתנים לכביסה במכונה.
 • לשטוף קירות ותקרות. לניקוי יסודי של החדר שלך, אתה באמת צריך להתמודד עם הקירות והתקרות, מכיוון שהם ישמרו על העשן. השתמשו במוצרי ניקוי המכילים אמוניה וגליקול כדי לנטרל את הריח - אלו כימיקלים קשים ולכן יש לבדוק תחילה על שטח קטן כדי לוודא שהצבע יכול לעמוד בהם. כמו כן יש ללבוש הגנה בטיחותית מתאימה בעת שימוש בכימיקלים וילדים וחיות מחמד המורחקים מהחדר.
 • ריפוד מחדש רהיטים. אם אינכם מתכננים לעשן בפנים שוב, ויש לכם מעט כסף נוסף להתיז, ריפוד מחדש של הרהיטים שלכם ייפטר אוטומטית מריחות עשן שנתפסו בבד.

עכשיו אתם יודעים איך להיפטר מריח העשן בבית, זה אמור להיות קל לרענן את הבית ולוותר סופית על סיגריות. תן לזה הזדמנות!

 • נקטו באמצעי מניעה כדי למנוע מהעשן להתמקם בביתכם, כמו ניקוי מאפרות באופן קבוע.
 • אם עדיין יש לך ריח עשן בבית שלך, ישנן אסטרטגיות שונות שבהן תוכל להשתמש כדי להתמודד עם הבעיה, כמו ניקוי עמוק של השטיחים שלך.