כך תוכל לנקות את המטבח שלך לעומק

כעת שטפו את במת המטבח במים רגילים וייבשו אותה עם מטלית כותנה נקייה
כעת שטפו את במת המטבח במים רגילים וייבשו אותה עם מטלית כותנה נקייה.

ניקוי אינטנסיבי תקופתי של המטבח שלך הוא חובה כדי לשמור על היגיינה. הנה כמה טיפים חכמים לניקוי שיהפכו את העבודה לפשוטה יותר עבורכם.

אם אתה מבשל בקביעות, בטוח שיהיו לך כתמי שמן על אריחי המטבח והדלפק שלך; אתה לא יכול להימנע מהם. אבל הטיפים האלה יעזרו לכם לנקות את המטבח שלכם ביעילות וללא מאמץ.

1) ניקוי אריחי מטבח

מערבבים 1 כוס מים פושרים עם 0.5 כוס חומץ. יוצקים את הפתרון הזה לתוך בקבוק ריסוס. לנער היטב ולרסס את התמיסה על אריחי המטבח שלך. שפשפו אותם באמצעות מטלית ניקוי או סמרטוט כלים. לבסוף, נגב את האריחים באמצעות מגבת מטבח רטובה כדי לשמור על הברק שלהם.

2) ניקוי מוצרי חשמל למטבח

כדי לנקות את החלק החיצוני של המקרר, המיקרוגל, התנור, המיקסר והמסחטה, הוסף 1 כף. של מיץ ליים עד 1 כוס מים פושרים. כעת העבירו את התמיסה הזו לבקבוק ריסוס ורססו אותה על המשטח החיצוני של המכשירים שלכם. נגב את התמיסה עם מטלית נקייה. זה ייפטר מהשומן על פני המכשירים שלך תוך דקות.

3) ניקוי פלטפורמת מטבח

כדי לנקות נשפך שמן על פלטפורמת המטבח שלך
כדי לנקות נשפך שמן על פלטפורמת המטבח שלך, הוסף 2 כפיות.

כדי לנקות נשפך שמן על פלטפורמת המטבח שלך, הוסף 2 כפיות. של נוזל כלים וכפית אחת. מיץ ליים בכוס מים פושרים. מערבבים היטב את החומרים הללו. השרו ספוג בתמיסת הניקוי הזו ושפשפו את במת המטבח. כעת שטפו את במת המטבח במים רגילים וייבשו אותה עם מטלית כותנה נקייה.

4) ניקוי כיריים גז

כדי לנקות את תנור הגז שלך כמו מקצוען, הכינו תערובת באמצעות 1 כוס מים פושרים ו-0.5 כוסות סודה לשתייה ומלח. מרחו את התערובת הזו על נקודות השומן של הכיריים והשאירו אותה למשך 15 דקות. מאוחר יותר, יש לשפשף את המשחה מהכיריים באמצעות מברשת שיניים ישנה ולנגב אותה עם מגבת רטובה.

5) ניקוי כיור מטבח

הוסף 1 כוס סודה לשתייה ב 1 כוס מים פושרים. מערבבים היטב. יש למרוח את התמיסה על האזור המוכתם של כיור המטבח ולתת לה לנוח על הכתמים במשך 10 דקות. לאחר מכן, יש לשפשף את הכתמים במברשת שיניים ישנה ולנקות אותה במים פושרים. אתה יכול גם להשתמש בפתרון זה לטיפול בכיור מטבח סתום.

נסה את העצות הקלות האלה כדי לשמור על המטבח שלך נקי ומוכן להרשים!