מה עלי לעשות בבית כדי לעזור להילחם בווירוסים? השאלות שלך נענו

קרא את הבלוג הזה לכמה טיפים מובילים לניקוי עמוק של הבגדים שלך כדי לעזור להדוף וירוסים כאן
קרא את הבלוג הזה לכמה טיפים מובילים לניקוי עמוק של הבגדים שלך כדי לעזור להדוף וירוסים כאן.

שמור על ביתך בטוח ככל האפשר עם המדריך המעשי שלנו למניעת קורונה.

הסגר שהופעל על ידי הנשיא סיריל רמפוסה אילץ את כל תושבי דרום אפריקה לבלות חלק ניכר מזמנם בבית. חשוב לנקוט באמצעים הנכונים כדי להתמודד עם נגיף הקורונה. יש לך שאלות? יש לנו תשובות.

האם אני צריך להוריד את הבגדים שלי כשאני נכנס?

נכון לעכשיו, שום מחקר ספציפי לא אישר אם נגיף הקורונה מתפשט באמצעות נגיעה בבדים. עם זאת, מספר דיווחים ממליצים לכבס פריטים "בסיכון גבוה" (בגדים שנלבשו על ידי אדם חולה) בנפרד לכביסה הרגילה שלך ב-60 מעלות צלזיוס עם מוצר המבוסס על אקונומיקה. פריטי לבוש אחרים שיכולים להיחשב בסיכון גבוה כוללים מגבות משותפות, תחתונים ובגדי כושר. קרא את הבלוג הזה לכמה טיפים מובילים לניקוי עמוק של הבגדים שלך כדי לעזור להדוף וירוסים כאן.

האם משטר הניקיון שלך השתנה במהלך הנעילה של קוביד-19?

האם עלי להישאר בבית גם אם אני לא חולה?

האם אני צריך להוריד את הבגדים שלי כשאני נכנס
האם אני צריך להוריד את הבגדים שלי כשאני נכנס?

בגלל הסגר, אף אחד לא רשאי לעזוב את ביתו עד להודעה חדשה, אלא אם כן הוא קונה מצרכים, תרופות או מבקר אצל הרופא. בין אם אתה חולה או לא, הנשיא קבע את הכלל הזה לכולם בדרום אפריקה. מכיוון שמדובר במצב המתפתח במהירות, אנו ממליצים לך לבדוק את החדשות היומיות ואתרי האינטרנט הממשלתיים באופן קבוע ולשנות את ההתנהגות שלך בהתאם.

אחד הדברים הראשונים שהנשיא סיריל רמאפוסה דחק בדרום אפריקאים לעשות כשנשא את נאומו הראשון היה לפעול להתרחקות חברתית. זה נחשב לדרך חיונית להאט את התפשטות הנגיף.

האם אני צריך להצטייד במזון ובתרופות?

בתי מרקחת וחנויות מכולת עדיין פתוחות לעסקים. עם זאת, הסיבה היחידה להצטייד היא כדי שיהיה לך מספיק אוכל בבית למקרה שאתה חולה. עם זאת, היו מתחשבים בשלב זה מכיוון שאנשים רבים קונים גם דברים חיוניים למשפחותיהם - אין סיבה לאגור מלאי עבור יותר ממה שאתה צריך. שמור על כל מרשמים מלאים לפני שנגמר לך התרופה הנוכחית שלך. במידת האפשר, קבל מראש אספקה של חודש נוסף של התרופות שלך למקרה שיהיו הפרעות בשרשרת האספקה (אך דבר עם הרוקח או הרופא שלך למידע נוסף).

לאילו עצות ניקיון עלי לפעול כדי לחטא בבטחה את הבית שלי?

הסתמכות על חומרי ניקוי ביתיים רגילים או סבון ומים לניקוי קומקום, מכשירים אחרים, רצפות ומשטחים מספיקה כדי להסיר חיידקים נפוצים מהמשטחים. לאחר מכן, השתמש בחומר חיטוי כגון אקונומיקה מדוללת כדי לעזור להרוג את כל החיידקים שנותרו. בעת שטיפת קרשי חיתוך, יבש אותם היטב עם מטלית מכיוון שכתמים לחים יכולים לעודד חיידקים. לבשו כפפות חד פעמיות בכל פעם שאתם שוטפים את הכלים או מנקים ברחבי הבית, הקפידו על אוורור נאות על ידי פתיחת חלונות ו(רצוי) השתמשו במטלית אחרת לכל משטח שאתם מנקים. לזרוק בגדים וספוגים במיקרוגל למשך כ-45 שניות דקות כדי להרוג חיידקים. היגיינה אישית סדירה, יסודית באופן עקבי בבית חיוני להאטת התפשטות נגיף הקורונה. ודא שיש שפע של סבון זמין ושכולם בבית שלך נוהגים בהיגיינה אישית, ומבינים למה זה חיוני.