איך לגרום לחדר קטן להיראות גדול יותר - טיפים לקישוט?

כשאתם חושבים איך לגרום לחדר שינה קטן להיראות גדול יותר
כשאתם חושבים איך לגרום לחדר שינה קטן להיראות גדול יותר, כדאי שתחשבו גם על צבעים שגורמים לחדר להיראות גדול יותר – השניים הולכים יד ביד!

מחפשים דרכים לגרום לחדר להיראות גדול יותר? המשך לקרוא לכמה טיפים לקישוט.

חדר קטן יכול להיות כאב. זה נראה יותר כמו ארון מאשר מקום לגור בו, ואם יש לך אורחים שמתארחים בו אתה ממש מרגיש נבוך מהגודל שלו. היית נותן הכל כדי להגדיל אותו, אבל למרבה הצער, זה פשוט לא אפשרי. למרבה המזל, אפשר לגרום לזה להיראות גדול יותר! ריכזנו מדריך שיעזור לכם לעשות בדיוק את זה, עם כל מה שאתם צריכים לדעת על איך לגרום לחדר קטן להיראות גדול יותר.

צור רהיטים ופתרונות אחסון בעשה זאת בעצמך המתאימים לגודל החדר שלך בעת עיצוב חללים קטנים. אל תשכח ככל שהחלל נקי יותר, כך הוא יכול להיראות גדול יותר! השאר את החדר שלך ללא רבב בעזרת מנקה רב תכליתי כמו Handy andy.
האם משטר הניקיון שלך השתנה במהלך הנעילה של קוביד-19?

עיצוב חדר קטן

כשמדובר בעיצוב בית קטן כדי לגרום לו להיראות גדול יותר, אתה בהחלט לא צריך לעמוס אותו בתפאורה. לשים הרבה תמונות על הקירות ולמלא אותם ברהיטים גדולים ושמנמנים רק יגרום לזה להיראות קטן יותר. שמור על דברים מינימליסטיים יותר כשאתה מקשט מקומות קטנים וחשוב על אחסון חכם שישמור על החפצים שלך מאוחסנים בצורה מסודרת מבלי לתפוס המון מקום.

אילו צבעי צבע גורמים לחדרים להיראות גדולים יותר?

איך לגרום לחלל קטן להיראות גדול יותר עם אחסון
איך לגרום לחלל קטן להיראות גדול יותר עם אחסון.

כשאתם חושבים איך לגרום לחדר שינה קטן להיראות גדול יותר, כדאי שתחשבו גם על צבעים שגורמים לחדר להיראות גדול יותר – השניים הולכים יד ביד! אם תמלא את החדר שלך בחפצים כהים ותצבע את הקירות בצבעים כהים, אתה הולך לגרום לחלל הקטן שלך להיראות זעיר.

אז, היצמד לצבעים בהירים ובהירים. אנו ממליצים לשמור דברים פשוטים על הקיר עם לבן רענן שבאמת יפתח את החלל ויוסיף רמזים לצבעים בהירים בעיצוב שלך, כגון צהוב, כחול בהיר וירוק.

איך לגרום לחלל קטן להיראות גדול יותר עם אחסון

אחסון חכם הוא אחת הדרכים הקלות ביותר לגרום לחדר להיראות גדול יותר. זה יעזור לשמור על משטחים נקיים וליצור יותר מרחב לנוע, ליצור אשליה של שטח הרבה יותר גדול! הנה כמה רעיונות שיעזרו לך להתחיל:

  • אחסון מתחת למיטה.
  • תליית ארגוניות על גב הדלתות.
  • ארונות ויחידות גבוהים יותר מאשר רחבים יותר, תוך שימוש בגובה החדר.
  • הוספת מדפים על חלל הקיר מעל המיטה, שלרוב נותר ריק.

לאחר שהבנתם לגרום לחללים קטנים להיראות גדולים יותר, תוכלו לשנות את החדרים שלכם וליצור אזורים שאתם אוהבים! אל תפחד להיות יצירתי עם אחסון וזכור לשמור על הצבעים שלך בהירים. אתה תיצור מרחב מסביר פנים יותר תוך זמן קצר.

  • נקו את הקירות לפני הכנתם עם פריימר.
  • השתמש בסרט נשלף כדי לכסות את לוחות העוקפות וקצוות הקיר.
  • השתמש ברולר כדי לצבוע את הקיר ובמברשת צבע קטנה כדי לעשות כל פרט קטן.
  • למרוח מחדש כמה שכבות שאתה צריך!