טיפים לעיצוב מרפסת ביתית

בדוק את הטיפים הפשוטים הבאים לעיצוב מרפסת הבית
בדוק את הטיפים הפשוטים הבאים לעיצוב מרפסת הבית.

בואו לייפות את מראה המרפסת שלכם. בדוק את הטיפים הפשוטים הבאים לעיצוב מרפסת הבית.

צעדים חשובים

  • בחר וסידור ריהוט גן בקפידה.

  • הוסף צמחים כדי שהמרפסת תיראה יפה.

  • הגדר את המרפסת בצורה פשוטה אך פונקציונלית.

אם אתם מתכננים לקשט את המרפסת שלכם, מאמר זה מספק את המידע המתאים עבורכם. בנוסף לחלל הפנימי, יש לארגן גם חללים חיצוניים כגון טרסות כדי למקסם את תפקוד המגורים שלכם. אם יש לכם שטח מרפסת מוגבל, אתם לא צריכים לדאוג כי על ידי יישום טיפים לעיצוב מרפסת ביתית קטנה או מינימליסטית, עדיין תוכלו לקבל חלל חיצוני נוח ללא צורך לספק תקציב גדול מדי.

אלו הטיפים שאנו חולקים כדרך לארגן מרפסת בצורה פשוטה אך עדיין פונקציונלית
אלו הטיפים שאנו חולקים כדרך לארגן מרפסת בצורה פשוטה אך עדיין פונקציונלית.

בסידור מרפסת מינימליסטית בחרו בריהוט עם צבעים בהירים או ניטרליים כדי שהחלל ירגיש רחב יותר.

טיפים לעיצוב מרפסת ביתית מינימליסטית

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

כמה מהטיפים הבאים יכולים לעזור לך לארגן את המרפסת שלך:

  • צור תוכנית תקציב. קח את הזמן ורשום הערות על תכנון התקציב לעיצוב המרפסת שלך. תכנון תקציב חשוב כדי שיהיה לכם מושג עד כמה אתם יכולים להיות יצירתיים בעיצוב המרפסת.

  • קבע את תפקיד המרפסת. לפני הקישוט, חשבו מראש מה יהיה תפקיד המרפסת. אם המרפסת ממוקמת בחזית הבית, האם תפקידה יהיה רק חדר קבלה? אם המרפסת נמצאת בחלק האחורי של הבית, האם תרצו לאכול ארוחת בוקר או לאכול במרפסת מדי פעם?

  • צור עיצוב פריסה. שים את הרעיונות שלך בצורה של שרבוט פריסה. על ידי יצירת שרבוטים אלה, יהיה לך מושג מה עליך להכין או לקנות.

  • השתמש בריהוט מינימליסטי. נצלו את המרחב בצורה הטובה ביותר. שקול להשתמש בריהוט מינימליסטי ורב תפקודי. שולחנות וכיסאות מתקפלים, למשל, יכולים להיות אופציה לעיצוב מרפסת קטנה. בנוסף, מושב שיכול לתפקד כאזור אחסון יכול להיות גם דרך יעילה להקמת מרפסת.

  • קישוט מרפסת הבית. כקישוט מרפסת, אתה יכול לשים מראה, תמונה או ציור, וכו 'הצבת מראה בצד אחד של הקיר ייתן אפקט של מרפסת גדולה יותר. התקנת תמונה או ציור עם מוטיב קו הוא רעיון ששווה לנסות כי ניתן להשתמש במוטיבים של קווים כדי ליצור אשליה של גובה ורוחב של חלל.

  • מבטא צמחי. בחרו צמחים שאינם תופסים הרבה מקום. אתה יכול להשתמש בצמחים עסיסיים להנחת על שולחן פטיו מכיוון שיש הרבה וריאציות של צמחים בשרניים שהם קטנים ומושכים. בנוסף, ניתן לשים גם צמחים תלויים, כך שניתן יהיה לנצל בצורה מיטבית יותר את החלל הקיים.

  • תאורה. צבע בהיר יכול לתת רושם רחב יותר. בנוסף לאור הטבעי, ספקו תאורה נוספת לקישוט המרפסת הביתית הפשוטה שלכם, למשל באמצעות מנורות קיר או נורות תלויות.

אלו הטיפים שאנו חולקים כדרך לארגן מרפסת בצורה פשוטה אך עדיין פונקציונלית. אם יש לכם מרפסת קטנה ואתם רוצים למקסם את התפקוד שלה, בואו נסתכל במאמר שלנו שמכיל טיפים שונים לסידור מרפסת ביתית מינימליסטית.