טיפים לסידור מרפסת מינימליסטית בבית

השילוב של צבע נייטרלי לקיר ותאורה מספקת ייצור רושם חמים ומרווח למרפסת המינימליסטית שלכם
השילוב של צבע נייטרלי לקיר ותאורה מספקת ייצור רושם חמים ומרווח למרפסת המינימליסטית שלכם.

צריכים השראה לעיצוב מרפסת ביתית מינימליסטי? בדוק את הטיפים לעיצוב מרפסת קונספט מינימליסטי.

צעדים חשובים

  • בחרו בצבע נייטרלי לצביעת קירות מרפסת ביתית מינימליסטית.

  • השתמש בריהוט רב תכליתי כדי שחלל המרפסת לא יתמלא ביותר מדי פריטים.

  • התאם את התאורה במרפסת כדי לחזק את הרושם של מרווח ונוח.

קונספט המגורים המינימליסטי, שהולך והופך פופולרי משנה לשנה, מדגיש את פישוט הצורה והתפקוד של החלל, וכן את האסטרטגיה של איחוד שני חללים בעלי פונקציות שונות ללא הצגת קירות. כמו כן, עיצוב מרפסת ביתית מינימליסטית. יישום קונספט מינימליסטי על מרפסת פירושו התמקדות באלמנטים פשוטים אך בעל מגוון של צורות, טקסטורות וצבעים היוצרים רושם נקי, פתוח ובהיר. כך המרפסת תיראה רחבה יותר ותרגיש מרווחת יותר. רוצה לדעת איך? בדוק את העצות הבאות לעיצוב מרפסת מינימליסטי מודרני.

טיפים לעיצוב מרפסת ביתית מינימליסטית כדי שתראה מרווח
טיפים לעיצוב מרפסת ביתית מינימליסטית כדי שתראה מרווח.

השילוב של צבע נייטרלי לקיר ותאורה מספקת ייצור רושם חמים ומרווח למרפסת המינימליסטית שלכם.

טיפים לעיצוב מרפסת ביתית מינימליסטית כדי שתראה מרווח

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

הטיפים הבאים שתוכלו לעקוב אחריהם כדי לארגן מרפסת ביתית מינימליסטית.

  • דלת הזזה. במקום להשתמש בדלתות מתנדנדות, בחרו בדלתות הזזה לחיבור המרפסת לחדרי הבית האחרים. כאשר דלת ההזזה נפתחת, חלל המרפסת שלך ייראה מרווח יותר.

  • צבע ניטרלי. לצביעת קירות המרפסת בחרו בצבע נייטרלי כמו לבן או אפור בהיר שיכול לעזור ליצור רושם של מרחב בחלל.

  • תאורה. תן למרפסת שלך מקום מספיק תאורה. תאורה מספקת תסייע לשקף את הצבע הנייטרלי של הקירות כך שהחלל יהפוך לבהיר ונראה חמים. בנוסף לנברשות, למשל, הוסיפו אור על ידי התקנת מנורות קיר.

  • גן אנכי. נצל את הקיר על ידי הפיכתו לגינה אנכית. הכינו מסגרת, ואז מלאו אותה בצמחים ותלו אותה על הקיר. לא רק שזה חוסך מקום, מגע של צמחים גורם למרפסת להיראות קריר ויפה יותר.

  • כיסאות ושולחן מתקפלים. עצבו מרפסת מינימליסטית למגורים שלכם על ידי בחירת כיסאות ושולחנות מתקפלים. אם אתם לבד, אתם צריכים להשתמש רק בכסא אחד, אבל אם יש אורחים, תוכלו לפתוח בקלות כיסא מתקפל.

  • ריהוט רב תפקודי. אחד המאפיינים העיקריים של קונספט העיצוב המינימליסטי הוא השימוש המינימלי ברהיטים. ככל שניתן, החלל אינו מתמלא ברהיטים מיותרים. זה נעשה כדי ליצור רושם של חלל גדול. לכן בחרו בריהוט רב תכליתי לעיצוב המרפסת שלכם, למשל שולחן שמתפקד גם כאזור אחסון.

על ידי יישום טיפים לסידור מרפסת ביתית מינימליסטית, חלל המרפסת שלכם ייראה מרווח יותר ויכול להוות מקום מועדף משפחתי להתערב בו בזמן מנוחה בבית. מצא טיפים נוספים כיצד לארגן חללים שונים בבית מינימליסטי במאמרים שלנו. עבור בית קטן, קבל השראה דרך המאמר שלנו כיצד לארגן חדר קטן.