טיפים לסידור חדר בית קטן ומינימליסטי

ארגון חדר קטן מרגש כמו סידור חדר גדול
ארגון חדר קטן מרגש כמו סידור חדר גדול, ועדיין תוכלו לקשט אותו לפי טעמכם האישי.

המפתח לסידור חדר קטן הוא סידור פרקטי ולא מוגזם ובחירה נכונה של רהיטים. מצא טיפים נוספים במאמר זה.

גם לבתים זעירים יש בדרך כלל חללים זעירים. אין צורך להתייאש, אפילו חדר קטן יכול להרגיש נוח והקלה עם הסידור הנכון. ארגון חדר קטן מרגש כמו סידור חדר גדול, ועדיין תוכלו לקשט אותו לפי טעמכם האישי. שטח קטן לא אומר שמספיק להישאר פשוט וללא עיטור. מצד שני, בחירת צבעי צבע לקיר, הצבת הרהיטים הנכונים, קישוטי קיר ותאורה נוחה יכולה להיות טקטיקה בעת סידור חדר צר. בנוסף, דאגו שהחדר יהיה פרקטי כדי שלא ייקח יותר מדי זמן לנקות אותו. חדר מסודר ונקי בהחלט גורם לכל אחד להרגיש בנוח.

אפילו חדר קטן יכול להרגיש נוח והקלה עם הסידור הנכון
אין צורך להתייאש, אפילו חדר קטן יכול להרגיש נוח והקלה עם הסידור הנכון.

בחרו סידור חלל פרקטי וקל לסדר כך שהחדר ירגיש הקלה בכל עת. פריסה יעילה היא פריסה שבה קל להגיע למשטחים ולנקות אותם פשוט על ידי ריסוס נוזל ניקוי, כגון ספריי cif רב תכליתי, וניגוב אותו.

איך לארגן חדר צר

איך לארגן חדר בית קטן זה לא כל כך קשה כמו שדמיינו. עם בחירה נכונה של רהיטים וסידור הרמוני, חלל צר ירגיש נוח. יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם בסידור חלל ביתי מינימליסטי (מבחינת גודל), הנה כמה מהם:

  • בחרו רק את הרהיטים הדרושים בהתאם לצרכים ולפעילויות בחדר. הימנעו מבחירת רהיטים רק בגלל שאתם חוששים שתקצרו כשיש אורחים, למשל מושב. אתם תישארו בבית כל הזמן, אורחים מגיעים רק מדי פעם, אז בעת עיצוב הבית התמקדו בנוחות שלכם. אם מגיעים אורחים, השתמשו בכיסאות מחדר האוכל, למשל, כדי לארח אורחים. התאימו גם את גודל הרהיט לגודל החדר, וודאו שהריהוט לא גדול מדי ולכן קשה להציב אותו בחדר.

  • צור אווירה נעימה על ידי משחק עם טקסטורות, צבעים ותאורה. בחרו שטיח רך לסלון, צבע קיר פסטל בהיר, עציצים קטנים של צמחים חיים על השולחן ואור צהבהב נעים לעין הם חלק מהטריקים שבדרך כלל יעילים ליצירת אווירה נוחה. שימו לב שכל הטריקים האלה לא תופסים מקום ועדיין פונקציונליים.

  • תן לזה מגע אישי. ארגון חלל צר עדיין זקוק למגע של אמנות. אל תשאיר קיר ריק ללא קישוט ונראה קר, קשט אותו בציורים האהובים עליך, תמונות משפחתיות, מראות גדולות או קישוטי קיר אחרים. למרות שאינו פונקציונלי, מגע אישי זה מספק משיכה ויזואלית ותורם ליצירת חלל נוח ואינו תופס מקום מכיוון שהוא מוצב על הקיר. שוב, התמקד בטעם שלך, לא ב"מה שהאורחים אומרים".

  • זה צריך להיות קל לסדר ולנקות. חשבו על דרכים להקל על סידור החדר. ספקו מיכלים יפים לאחסון סחורה או בחרו בריהוט רב תכליתי שיש בהם מיכלי אחסון כגון מגירות מתחת לספה, מגירות מתחת לשולחן וכדומה. הקפידו לסדר את החדר מדי יום כדי שתוכלו לנקות אותו בקלות. איך לארגן חלל צר טוב הוא חסר תועלת אם החדר נשאר מלוכלך. נקו את הרצפה ואת כל המשטחים והזכוכית כל יום. השתמש בסמרטוט ובמוצר ניקוי, כגון תרסיס Cif רב תכליתי, כדי להסיר אבק משולחנות ורהיטים אחרים. קרא ופעל לפי ההוראות לשימוש במוצר על משטחי הרהיטים שלך.

איך אתה יודע שמשטחי המטבח וחדר האמבטיה שלך עברו חיטוי?

זכרו כי בית נקי הוא המפתח העיקרי למימוש נוחות עבור דייריו. עם סידור מעשי, הבית הופך לקל יותר לניהול ללא צורך להסתמך על עוזרות הבית.

  • בחרו רהיטים לפי הצורך הפונקציונליים עבורכם כתושבי קבע, לא לאורחים

  • ניצול שטח אופקי להצבת רהיטים רב תכליתיים יכול לחסוך מקום

  • נצל את הקירות והחללים האנכיים להצבת אלמנטים דקורטיביים

  • שלבו אלמנטים של טעם אישי בעיצוב החדר