מעבר דירה: איך לנקות כדי להרגיש בבית מהר יותר

כאן אני נותן לך כמה טיפים לניקיון כדי להרגיש בבית מהר יותר בבית חדש
כאן אני נותן לך כמה טיפים לניקיון כדי להרגיש בבית מהר יותר בבית חדש.

עוברים דירה בקרוב או שעברתם דירה לאחרונה? אז מצא כאן כמה עצות ניקיון כדי להרגיש בבית מהר יותר בבית חדש.

עוברים דירה בקרוב או שעברתם דירה לאחרונה? כאן אני נותן לך כמה טיפים לניקיון כדי להרגיש בבית מהר יותר בבית חדש. כי לפני שאתם מתחילים לחפש מקומות חדשים לדברים הנחמדים שלכם, אתם צריכים לדאוג לבסיס. ברגע שאתה מנקה משהו, הבית הופך בהדרגה ליותר מעצמך.

ל-Cif יש פתרון ספציפי לכל חדר או עבודת ניקיון עם התוצאות הטובות ביותר. בנוסף, Cif מייצג ריח נעים ורענן.

התחל מלמעלה למטה

התחל עם מאווררי תקרה, מנורות תקרה, מדפים ומתקנים אחרים קרובים לתקרה. אל תשכח את החלק העליון של הדלתות, החלונות והעיטור, מתגי האור ופנים הארונות. בדרך כלל מספיקה דלי של מי סבון חמימים עם נוזל כלים סאן ומטלית.

המקרר

נצלו את ההזדמנות הזו לפני שהמקרר יתמלא שוב. נחמד וקל לניקוי מקרר ריק. הסר את המדפים והמגירות ונקה אותם בנפרד עם סבון ומים חמימים. ערבבו כמות שווה של מים וחומץ לבן, והשתמשו במטלית נקייה כדי לקרצף את כל שאר המשטחים בחלק הפנימי של המקרר. חזור על שלבים אלה עם המקפיא.

תעשה את שאר המטבח

אז מצא כאן כמה עצות ניקיון כדי להרגיש בבית מהר יותר בבית חדש
אז מצא כאן כמה עצות ניקיון כדי להרגיש בבית מהר יותר בבית חדש.

לאחר שהמקרר נקי, אפשר להתחיל בשאר חלקי המטבח. התחל עם החלק העליון של הארונות. לאחר מכן אתה עושה את המכשירים: כיריים, תנור, מיקרוגל, מדיח כלים וכיור. לאחר מכן מגיעים משטח העבודה והארונות. אל תשכח את הידיות.

טיפ לניקוי: סודה לשתייה ומי חמצן הם פתרון רב עוצמה להסרת כתמי כיריים ותנור עיקשים. יוצקים סודה לשתייה לתוך קערה קטנה ומוסיפים מספיק מי חמצן כדי ליצור משחה. מורחים אותו על הכיריים או התנור ונותנים לו לשבת במשך 15 דקות, ואז לשפשף.

הלאה לשירותים

ניקוי חדרי אמבטיה עוסק בחיטוי לא פחות מאשר במשטחים ללא רבב. Cif סיטרואן קרם שוחקים, מים חמים וספוג הם כמעט כל מה שאתה צריך עבור הכביסה הטובה הראשונה. הקפד גם לנקות ולחטא את מחזיק נייר הטואלט, מתגי התאורה, הברזים וידיות הדלת. אתה יכול לנקות את האריחים בחדר האמבטיה עם Glorix Bleek Spray כדי שהאריחים והדייס שלך יבריקו כמו חדשים.

טיפ לניקוי: ניתן להסיר סימני אבנית על חומרי מתכת כגון ברזים וראשי מקלחת בעזרת מיץ מלימון טרי.

הרצפות מגיעות אחרונות

התחלת מלמעלה, אז תסיים מלמטה. עבור רצפות עץ, אריחים ולינוליאום, התחל עם הצמדת שואב אבק לניקוי פינות וקצוות ולאחר מכן שאבו גם את השאר. לאחר מכן נגבו והקפידו להשתמש במוצר בטוח למשטח עליו אתם משתמשים בו.

לניקוי שטיחים יעיל באמת, כדאי להשתמש במנקה בקיטור. אם אין לכם, תוכלו להזמין איש מקצוע שיבצע את העבודה או לשכור מהגמא למשל.