דרכים לשטוף את החזית

אינכם צריכים להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית – אתם יכולים לנקות את חזית הבית שלכם בעצמכם
אינכם צריכים להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית – אתם יכולים לנקות את חזית הבית שלכם בעצמכם!

אינכם צריכים להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית – אתם יכולים לנקות את חזית הבית שלכם בעצמכם! אנו נראה לכם שניקוי החזית יכול להיות ממש קל.

זכור: כשהם רואים אותך, כך הם כותבים אותך. נסו לגרום לבית שלכם להיראות כמה שיותר מבחוץ. להלן מספר כללים פשוטים לניקוי החזית:

ניקוי החזית עם מכונת שטיפה בלחץ יכול להניב תוצאות מצוינות. למרבה הצער, רכישתו עשויה להיות קשורה להוצאה גדולה. אפשרות זולה יותר יכולה להיות, למשל, לשכור ציוד כזה. עם זאת, עליך לדעת בדיוק כיצד להשתמש במכשיר זה כדי לא לחשוף את עצמך לכל סכנה. אם אינך בטוח כיצד להשתמש במכונת הכביסה, בקש להראות לך את השימוש הנכון.

איך לשטוף את חזית הבית

ניקוי החזית עם מכונת שטיפה בלחץ יכול להניב תוצאות מצוינות
ניקוי החזית עם מכונת שטיפה בלחץ יכול להניב תוצאות מצוינות.

הזמן הטוב ביותר לנקות את החזית הוא באביב או בקיץ, במיוחד בימי שמש. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, כדאי לבצע פעילות זו באופן קבוע - לפחות פעם בשנה. לאחר טיפולים כאלה הבית שלכם ייראה כמו חדש לאורך זמן, תחסכו גם בתיקונים חיצוניים. לא בטוחים מאיפה להתחיל? המדריך המהיר שלנו יעזור לך לבצע את הצעדים הנכונים.

רשימת הדברים הדרושים

שלב ההכנה

לפני שמתחילים לנקות את החזית, יש עוד כמה צעדים קטנים שצריך לנקוט בנושא בטיחות:

 1. קרא את ההוראות עבור כל המוצרים שבהם תשתמש.
 2. הגן על הבגדים, הידיים והפנים שלך, כמו גם על כל ריהוט גן וצמחים. שימו לב להתקנה החשמלית של הבית.
 3. סגור את כל החלונות והדלתות.

לאחר הכנה נכונה לשטיפת החזית:

 1. התחל עם הגג. אם אתה מוצא עקבות של אזוב על רעפי הגג, גרד אותו בעזרת כלי קהה כגון מגרד. בזמן הכביסה, נסו גם לתקן פגמים, כגון אריחים שהחליקו. שימו לב במיוחד לחלק הפנימי של המרזב. בדרך כלל, עלים ישנים מונחים שם, הסר אותם במידת האפשר.
 2. אתר את המקומות המלוכלכים ביותר. השתמש במברשות כדי להיפטר מכל כתמים. מים חמים עם נוזל כביסה יתמודדו בצורה מושלמת עם לכלוך כזה. אם זה לא עובד, הוסף מעט אקונומיקה למים (כמומלץ על התווית), זה אמור להגביר את יעילות הניקוי.
 3. נקה את הקירות עם מכונת שטיפה בלחץ. נקו את הקירות מלמעלה למטה, כך שבמהלך הכביסה הלכלוך לא יעבור על המקומות שכבר נשטפו. אם השתמשת בנוסף בחומרי ניקוי כלשהם, נסה לשטוף את המשטחים השטופים היטב במים קרים מיד לאחר הניקוי.
 4. בדוק שהדלתות, המסגרות והחלונות אינם פגומים. נגב את החלקים הללו במטלית ספוגה במים חמים ובנוזל כביסה. ניתן להגן על אלמנטים מעץ באמצעות חומרים משמרים לעץ. אם אתה רואה נזק כלשהו, הגן עליו גם כן.
 5. נקה את החלונות. למען הבטיחות, אל תשתמש במכונת שטיפה בלחץ כדי לנקות את החלונות. שימוש לא נכון במכשיר עלול לגרום נזק לזכוכית. נקו את החלונות בשיטה המסורתית.
 6. אל תשכח לפנות את כל המדרכות. מכונת שטיפה בלחץ תתמודד בצורה מושלמת עם לכלוך על מדרכות ופטיו בטון או עץ.

לאחר השלמת המשימה, המתן לייבוש המשטחים המנוקים. אולי כדאי לנקות את הגינה בזמן הזה?

 • קבל את הציוד המתאים.
 • תכנן את תהליך ניקוי החזית.
 • נקה את הגג.
 • אתר את המקומות המלוכלכים ביותר.
 • נקה את החלק החיצוני של הבית והקירות שלך.
 • שטפו את החלונות.
 • לפנות את המדרכות.