אוהבים ניקיון ידידותי לסביבה? הנה הסיבה שאתה צריך מנקה אדים בחייך

אז תרצו מנקה קיטור בחייכם
אם אתם מחפשים דרך בטוחה וללא כימיקלים לניקוי, אז תרצו מנקה קיטור בחייכם.

גלה כיצד ניקוי בקיטור יכול להיות דרך בטוחה וידידותית לסביבה לנקות את כל הבית שלך.

אם אתם מחפשים דרך ניקוי בטוחה ונטולת כימיקלים אז תרצו מנקה קיטור בחייכם. זהו הפתרון האקולוגי "עשה הכל" המאפשר לך לקרצף את כל הבית שלך (ועוד) פשוט באמצעות מים וחום. זה גם מחטא תוך כדי, הורס חיידקים וחיידקים.

Steam הוא רוצח

זה אולי לא נראה כך, אבל מים הם קטלניים. הטמפרטורות הגבוהות של מנקי קיטור הן חדשות רעות מאוד עבור חיידקים, קרדית, עובש ומזיקי חיות מחמד. אתה יכול אפילו להוציא פתוגנים כמו ליסטריה ו-E. coli, כך שהמשטחים שלך יהיו נקיים ככל האפשר - באופן טבעי. וכשזה מגיע לקטנטנים, זו דרך בטוחה לנקות את חדרי השינה שלהם מבלי להכניס רעלים או אלרגנים.

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

מה אני יכול לנקות בקיטור?

ניקוי בקיטור יעיל ברוב המשטחים בבית. שטיחים, אריחים, זכוכית, קרמיקה, בדים, כיורים ואפילו מכשירי חשמל למטבח. רק אל תנסה לנקות בקיטור קרטון, טקסטיל עדין, כגון משי או קטיפה, פלסטיק וצבע על בסיס מים - התוצאות לא יהיו יפות ועלולות להיות מסוכנות.

ניקוי מזרונים וריפודים בקיטור

גלה כיצד ניקוי בקיטור יכול להיות דרך בטוחה וידידותית לסביבה לנקות את כל הבית שלך
גלה כיצד ניקוי בקיטור יכול להיות דרך בטוחה וידידותית לסביבה לנקות את כל הבית שלך.

אדי מים טובים מאוד גם בניקוי מזרונים וריפודי רהיטים. זה יתמודד בשמחה עם קרדית ופשפש המיטה. לתוצאות הטובות ביותר השתמש בקבצים מצורפים. עבור משטחי מזרן, משהו רחב עדיף, בעוד שזרבובית מצוינת להיכנס לפינות. ואז תן לכל זה שואב טוב כדי להסיר את הפסולת.

מה עוד אני יכול לנקות בקיטור?

זה לא רק נהדר בבית - תסתכל מסביב למחסן והמוסך ותחשוב על ניקוי בקיטור מושבי בד לרכב, מכסחות דשא ומקלות גולף. הוא רב תכליתי מספיק כדי להתמודד עם כמעט כל מטלת כביסה וניקוי שאתה יכול לזרוק עליו.

כיצד להשתמש בשואב קיטור בבטחה

ברור שאנו מתמודדים עם טמפרטורות חמות וחמות כאן - מעל 120 מעלות צלזיוס - כך שהגנה נכונה על העור והעיניים היא חיונית. תזדקק גם לכמה כלים, מכיוון שמנקי אדים משחררים לכלוך אבל הם לא יכולים לחלץ אותו, אז הכי טוב שיהיה לך מטלית או מברשת בהישג יד כדי להסיר למעשה את כל החומר המחורבן.

שואבי אדים והשכרות מקצועיים

אם אתם מסתכלים על עבודה גדולה במיוחד, כמו חדרים וחדרים של שטיחים, אז שכירת מנקה כבדה עשויה לחסוך זמן וכסף. אתה יכול גם להשאיר את זה למקצוענים, שיש להם את המומחיות והציוד להתמודד עם המשימות המפרכות או הקשות ביותר.