הרעלת אקונומיקה

אקונומיקה היא מוצר ניקוי ביתי מרכזי
אקונומיקה היא מוצר ניקוי ביתי מרכזי, אך אם לא משתמשים בה בצורה נכונה, היא עלולה להיות מסוכנת.

אקונומיקה היא בעלת ברית מצוינת לחיטוי הבית. מהם התסמינים של הרעלת אקונומיקה? אנו אומרים לך מה לעשות בכל מקרה.

אקונומיקה היא אחת מבנות הברית בכל הנוגע לניקוי עמוק בבית. עם זאת, זה יכול להיות מסוכן אם אנו משתמשים בו בצורה לא נכונה או אם נשאף או בלע אותו בטעות. במאמר זה, אנו מראים לך כיצד להשתמש באקונומיקה בצורה נכונה ומה לעשות אם אתה מורעל מאקונומיקה.

בעת שימוש באקונומיקה, ודא שהאזור מאוורר. ללבוש בגדים ישנים וכפפות כדי להגן על הידיים שלך. אם תבחר בג'ל אקונומיקה של Vim, לא תסבול מהתזות, והבית שלך יהיה מוגן מחיידקים למשך זמן רב יותר.

כיצד להימנע מהרעלת אקונומיקה

בעוד שכולנו משתמשים באקונומיקה בניקוי היומיומי שלנו, חשוב לזכור כמה נקודות מפתח לפני השימוש במוצר זה. בכל פעם שאתה משתמש באקונומיקה, פתח את החלונות. שהסביבה מאווררת היטב. אין לערבב אקונומיקה עם כל מוצר ניקוי אחר, מכיוון שהכימיקלים עלולים לייצר אדים רעילים כתוצאה מתערובת זו. ללבוש בגדים וכפפות ישנים בעת ניקוי עם אקונומיקה. אתה יכול להשתמש במוצרים, כגון ג'ל אקונומיקה של Vim, כדי לנקות את הבית שלך, מכיוון שהוא נשאר על פני השטח זמן רב יותר, אינו ניתז והורג יותר חיידקים מאשר אקונומיקה נוזלית. עקבתי אחר ההוראות על תווית המוצר.

תסמינים של הרעלת אקונומיקה

כיצד להימנע מהרעלת אקונומיקה
כיצד להימנע מהרעלת אקונומיקה.

אחד המרכיבים העיקריים של אקונומיקה הוא נתרן היפוכלוריט. כימיקל זה גורם להרעלה בשאיפה או בליעה. להלן התסמינים הנפוצים ביותר של הרעלת אקונומיקה:

 1. שאיפה:

  - תחושת שיעול וחנק.

  - קריעה והתעטשות.

  - כאב ראש.

  - קשיי נשימה.

 2. מגע בעור:

  - גירוי, צריבה או שלפוחיות באזור הפגוע.

  - אדמומיות ונפיחות.

 3. קשר עין:

  - אדמומיות ונפיחות של העפעפיים.

  - קריעה.

  - כאבים חזקים וכוויות.

 4. הכנסה:

  - בחילות, נפילות והקאות.

  - כוויות קשות בוושט.

  - תחושת צריבה בפה או בגרון.

  - כיבים בתוך הפה.

  - כאבי בטן (אם נבלע).

  - לחץ דם נמוך.

  - חוסר הכרה.

מה לעשות בעת בליעת אקונומיקה

במקרה שלקחת בטעות אקונומיקה, עקוב אחר העצות הבאות:

 • אל תנסה לגרום לעצמך להקיא - אולי אתה בחילה, אבל אתה חייב להישאר רגוע.

 • אם אתה יכול לבלוע, שטפו את הפה במים קרים ולאחר מכן שתו מים בלגימות קטנות: זה ישמש לדלל את המוצר שנבלע.

 • בכל המקרים, פנה לעזרה רפואית מיידית, שכן אקונומיקה עלולה לפגוע ברירית הקיבה.

מה לעשות לגבי הרעלת אקונומיקה בשאיפה

אחת הטעויות הנפוצות ביותר בעת ניקוי היא ערבוב אקונומיקה עם מוצרים אחרים. חלק מהמוצרים מכילים אמוניה. כימיקל זה, כאשר הוא מעורבב עם אקונומיקה, מייצר גזים רעילים לבני אדם. אם שאפתם את הגזים הללו, הפתרון הוא לפנות לעזרה רפואית מיידית, תמיד עם תווית המוצר בהישג יד. שאיפת גזים אלו גורמת לגירוי בגרון ולדלקת ברירית האף והעין.

אקונומיקה היא מוצר ניקוי ביתי מרכזי , אך אם לא משתמשים בה בצורה נכונה, היא עלולה להיות מסוכנת. בעזרת העצות הללו, תדעו מה לעשות וכיצד לפעול כאשר אתם מתמודדים עם הרעלת אקונומיקה.

לעולם אל תערבב אקונומיקה עם מוצרים אחרים, מכיוון שהם יכולים להכיל אמוניה ולייצר גזים רעילים. אם בלעת אקונומיקה בטעות, שטפו את הפה במים קרים וקחו לגימות קטנות של מים או חלב כדי לדלל את המוצר. אם שאפת אקונומיקה, פנה לעזרה רפואית מיידית.