כיצד להסיר טפט מהקיר

כיצד להסיר את הטפט מקיר גבס מבלי לפגוע בו
כיצד להסיר את הטפט מקיר גבס מבלי לפגוע בו?

מחפשים אפשרויות לעצב מחדש את הבית בלי הרבה מאמץ? קרא את המדריך הסופר קל הזה מגוגל כיצד להוריד טפטים מהקיר.

רוצים להעניק לקירות הבית טאץ' מודרני יותר? נמאס לכם מההדפסים הישנים על הנייר או שגיליתם שהוא התחיל להתקלף? השתמש בטיפים שלנו כיצד להסיר בקלות טפטים ולנקות קירות כדי להיראות כמו חדשים. תופתעו כמה זה קל ברגע שתדעו איך לעשות את זה. טפטים בסביבות הבית שלכם הם אופציה מעשית מאוד שלעולם לא יוצאת מהאופנה. עם זאת, הסרת שאריות נייר ודבק מהקיר היא לרוב קשה יותר מאשר טפטים.

כיצד להסיר את הטפט מקיר גבס מבלי לפגוע בו? השתמש בקרם Cif לניקוי כתמים קשים על קירות. בדקו תמיד את המוצר באזור קטן ולא בולט ואל תשכחו לקרוא את הוראות השימוש במוצר.

איך לחטא את כל הבית: התחל עם הבסיס

יש לכם שאלות על חיטוי בתים או איך לחטא חדר שפעת? אל תפסיק לקרוא את כל העצות שהכנו עבורך.

 1. כסו היטב את השטיחים והרהיטים בחדר בו אתם הולכים לעבוד.

 2. כבה את המתגים או כל שקע אחר בחדר.

 3. כיסיתי את כיסויי השקע

 4. התחל להסיר את הנייר בפינות.

 5. אם אתה מתקשה להסיר את הטפט, חפש בשוק נוזלים ספציפיים למשימה זו.

איך להוריד את הטפט מהקיר: פתרונות תוצרת בית

במאמר זה כבר גיליתם כיצד להסיר טפטים מהקיר
במאמר זה כבר גיליתם כיצד להסיר טפטים מהקיר.

אם אתם רוצים לנייר מחדש חדר או לצבוע אותו, עליכם להסיר את הטפט הישן כדי שהעבודה החדשה תהיה מושלמת. הקפידו לקרוא את הטיפים הללו כדי לחסוך כסף בכל הנוגע להסרת הטפט מהקיר.

 • מרכך:

  הכינו תערובת של מים חמים ומרכך כביסה. הכניסו אותו לבקבוק ריסוס ורססו את הקירות עם הטפטים. המתן 15 דקות והתחל להסיר את הטפט מלמטה למעלה.

 • חומץ:

  השתמשו בתערובת של חומץ לבן ומים כדי לרכך את הנייר ולהקל על הסרתו. כדי להסיר את הנייר בקלות רבה יותר, ניתן להשתמש בשפכטל. אל תשכחו לפתוח את החלונות והדלתות כדי לאוורר את החדר.

 • חומר ניקוי:

  ניתן להשתמש בחומר ניקוי לכלים אם רוצים להסיר שאריות דבק מהקיר לאחר הסרת הנייר. מערבבים מים חמים וחומרי ניקוי, ומרחים אותם על הקיר בעזרת ספוג. לאחר מכן יש לשטוף עם מטלית נקייה ולחה כדי להסיר לכלוך.

במאמר זה כבר גיליתם כיצד להסיר טפטים מהקיר. אחד היתרונות העיקריים שלו, בנוסף להיותו רב-תכליתי, הוא שאם אתה מתעייף אתה יכול לשנות אותו לעיצוב אחר בלי הרבה מאמץ. קחו בחשבון שבכל אחת מהשיטות להסרת הנייר יש לתת לטיח של הקיר להתייבש כדי שלא ייפגע.

הרטבתי את הנייר כדי לגרום לו להתנתק בקלות רבה יותר. אל תשתמש בפריטים חדים כדי להסיר נייר ישן, מכיוון שאתה יכול להזיק לקירות. הסר את כל הכתמים על הקירות, אפילו העובשים, עם קרם Cif.