כיצד להפחית חרדה בהסגר

שהן דרכים מצוינות לעזור להפחית חרדה ומתח
תרגל פעילויות מרגיעות כמו יוגה ומדיטציה, שהן דרכים מצוינות לעזור להפחית חרדה ומתח.

טיפים לשמירה על קור רוח בבית

ההסגר שינה את חייהם של אנשים רבים. כעת אנו מבלים יותר זמן בבית בעקבות ההמלצות לדאוג לעצמנו ולהגן על המשפחה שלנו. הילדים החלו לקיים שיעורים מקוונים, מספר אנשי מקצוע החלו לעבוד מהבית או שהפרויקטים והעסקים שלהם הופסקו בגלל המצב בעולם. זה משהו שמייצר הרבה אי ודאות וזה טבעי שיש לנו חרדה.

האם אתה צריך עצות כדי להפחית את זה? יש לנו כמה לשתף אתכם!

צור שגרה בבית

  • ארגן את לוחות הזמנים של העבודה שלך. בהיותו בבית, רצוי לקבוע זמן לארוחת צהריים ולקחת הפסקות במהלך היום. כך תוכלו להרכיב שגרת עבודה בריאה עבורכם.

  • שלבו פעילות גופנית. אם אתם גרים בבית, נצלו את המרחב החיצוני כדי לעשות ספורט. להיות בדרכים עוזר לבריאות שלנו ונותן לנו יותר אנרגיה להישאר פעילים בבית.

  • אם יש לכם ילדים, האידיאל הוא שתיצרו גם להם שגרה. צור רשימה של מטלות בית לילדים בהתאם לגילם, כגון איסוף הצעצועים שלהם ונשיאת בגדיהם לחדרם. זה מביא יתרונות למשפחה, שכן הילדים מרגישים שהם חלק מצוות בכך שהם עוזרים להורים בבית.

הקדישו זמן לתחביבים שלכם

לפי קרן INECO, חשוב לטפח רווחה בבית ולתרגל טיפול עצמי בזמני הסגר. אז עשה פעילויות שאתה אוהב ומעוררות את היצירתיות שלך כגון:

  • הקשב למוסיקה

  • לרקוד

  • צבע

  • שמור על הצמחים

  • צפו בסרטים וסדרות

  • תרגל פעילויות מרגיעות כמו יוגה ומדיטציה, שהן דרכים מצוינות לעזור להפחית חרדה ומתח.

ביצוע פעילויות שהן חלק מהשגרה שלך ומביאות לך שקט נפשי ביום-יום, עוזרות לך להילחם בחרדה בהסגר. כמו כן, אם יש לכם ילדים בגיל בית ספר, עשו פעילויות נוספות בזמנכם הפנוי כמו משחקים משפחתיים או תרגילים המאפשרים להם לפתח את היצירתיות שלהם.

נצלו את ההזדמנות ללמוד דברים חדשים

זה משהו שמייצר הרבה אי ודאות וזה טבעי שיש לנו חרדה
זה משהו שמייצר הרבה אי ודאות וזה טבעי שיש לנו חרדה.

ככל שאנו מבלים יותר זמן בבית, אתה יכול לנצל את הרגע הזה כדי להתמסר לנושאים אחרים כגון תרגול שפות, נגינה בכלי, עשה עשה זאת בעצמך או לימוד טכניקות ציור חדשות.

נצלו את ההזדמנות לחקור קצת על הכל: צילום, מיחזור, ריקוד, היסטוריה של הקולנוע הארגנטינאי או כל תחום אחר שמעניין אתכם כדי להעמיק את הידע ולהרגיש טוב יותר בתקופה זו של בידוד.

כמו כן, אם אתה אוהב לבשל, השתמש בדמיון שלך כדי לנסות להכין מנות חדשות עם מזון בריא. מזון גם משחק תפקיד חשוב בהסגר. עיין במאמר שלנו על איך להקפיא ירקות כדי שיחזיקו מעמד זמן רב יותר.

אתה יכול ליהנות מהרגע הזה בבית כדי לטפל בבית שלך, לנקות אותו ולסדר אותו. מכיוון שתשקיעו יותר זמן בכל הפעילויות שלכם בבית, מומלץ שהחלל יהיה נעים. יש לנו כמה רעיונות לחלוק על איך לארגן את הבית כמשפחה ולנצל את הזמן הזה בבית כדי להפוך אותו לפרודוקטיבי.