כיצד להעלים עשים מעופפים: מדריך מעשי

במדריך זה אנו הולכים להראות לכם דרכים פשוטות ובטוחות להרחקת עש מהבית שלכם
במדריך זה אנו הולכים להראות לכם דרכים פשוטות ובטוחות להרחקת עש מהבית שלכם.

עש יכול להזיק לבגדים שלך, במיוחד צמר או משי, אבל יש לנו את הטיפים הטובים ביותר כיצד להסיר עש מהבית.

Tineola Bisselliella, המכונה בדרך כלל עש בגדים, הם בעיה חדשה יחסית עבור בעלי בתים. בעבר נהגו העשים להיעלם בחורף, ובקיץ חזרו לאט לאט; אבל עכשיו, כשאנחנו שומרים על חום הבית במהלך החורף הודות למערכות הסקה מרכזיות, העשים יכולים להתרבות כל השנה ויכולים להפוך לסיוט.

כיצד לחסל עש מעופפים: 3 שלבים כדי להשיג זאת
כיצד לחסל עש מעופפים: 3 שלבים כדי להשיג זאת.

תהיתם פעם איך להיפטר מעש בגדים? עשים אלו אינם דומים לאלה הנפוצים, הם אינם נמשכים לאור, הם מעדיפים חללים חשוכים ולעיתים קשה להבחין בהם. ברוב המקרים, אתה מבין שהבית שלך שורץ עש כאשר אתה רואה שחסרים חלקים בשטיח, וכאשר אתה מוצא חורים בבגדי הצמר והמשי שלך. במדריך זה אנו הולכים להראות לכם דרכים פשוטות ובטוחות להרחקת עש מהבית שלכם.

כיצד לחסל עש מעופפים: 3 שלבים כדי להשיג זאת

עזוב את הנפטלין. בעבר הפתרון הטוב ביותר עבור עש היה נפטלין. הם היו זמינים בכל חנות לחומרי בניין ושחררו כימיקלים להרחקת עש. עם זאת, כיום ישנן מספר בעיות עם נפתלין. קודם כל, בואו נודה בזה, זה מריח נורא והריח מאוד חזק. שנית, כדורי נפטלין אינם יעילים עבור עשים גדולים יותר. יש אנשים שמעדיפים כדורי ארז, שהם אופציה טבעית יותר, אבל עש בסופו של דבר הופכים חסינים מפני השפעות הריח, כך שזהו פתרון זמני.

כיצד להסיר את זחלי העש בכביסה

 1. עזוב את הנפטלין. בעבר הפתרון הטוב ביותר עבור עש היה נפטלין. הם היו זמינים בכל חנות לחומרי בניין ושחררו כימיקלים להרחקת עש. עם זאת, כיום ישנן מספר בעיות עם נפתלין. קודם כל, בואו נודה בזה, זה מריח נורא והריח מאוד חזק. שנית, כדורי נפטלין אינם יעילים עבור עשים גדולים יותר. יש אנשים שמעדיפים כדורי ארז, שהם אופציה טבעית יותר, אבל עש בסופו של דבר הופכים חסינים מפני השפעות הריח, כך שזהו פתרון זמני.
 2. כיצד להסיר את זחלי העש בכביסה. אחת השיטות הטובות ביותר להרחקת זחלי עש היא לכבס בגדים בטמפרטורות גבוהות, לפחות 48 מעלות צלזיוס, כדי להרוג אותם. כביסה חשובה מכיוון שעשים נמשכים לרוב לריח הזיעה המחלחל לשרוולי הבגדים. כדי להסיר ריחות, יש צורך לכבס את הבגדים היטב, עם סבון טוב. בחר את הסבון שלך על סמך הבד של הבגדים והקפד לקרוא את ההוראות על תווית המוצר לפני השימוש בו. זה רעיון טוב, אבל מה עושים עם בגדי צמר ומשי שלא ניתן לכבס בטמפרטורות גבוהות? יש אנשים, כשהם לא יודעים איך להעלים עש מהבית, בוחרים באפשרויות רבות; ואחד מהם הוא להקפיא בגדים:
  • הכניסו את הבגדים לשקיות אטומות, והכניסו את השקיות למקפיא לשעתיים.
  • הוצא מהמקפיא ושטוף את הבגדים כרגיל, במים פושרים, תוך שימת לב לסימונים על התוויות.
  • שיטה זו משמשת כדי לחסל זחלים שהיו מחוברים לבגדים ולהפחית את נוכחותם של עש על הבגדים שלך, אבל זה לא פתרון סופי. ייתכן שעשים עדיין מסתתרים בארון הבגדים שלך, מתרבים ומייצרים זחלים נוספים. לכן, חיסול מוחלט של העשים הוא לתקוף ישירות את הבעיה ולבצע משימות תחזוקה כדי שלא יחזרו.
 3. כיצד להסיר עש מהארון: בצע כמה שינויים. אתה יכול לבצע כמה שינויים בבית שלך כדי למנוע את הופעת העש מחדש. אנו משאירים לך כמה רעיונות קלים כדי להגן על הבגדים שלך מפני עש:
  • הוציאו כמה סוודרים מהארון, קפלו אותם וערמו אותם על מדפים חשופים. עש מעדיפים מקומות חשוכים, לא פתוחים.
  • נקו את הארון, השאירו מרווח בין הבגדים כדי שהעשים לא יתקפו את כל הבגדים בבת אחת.
  • שאבו את הארון. העשים בדרך כלל מתחבאים בפינות שיש בהן לכלוך.
  • אם יש לכם בגדי צמר שאתם לא משתמשים בהם, תלו אותם בארון. זה יהיה הדבר הראשון שהעשים יתקפו, אם הם יופיעו.

האם תרצה לדעת יותר על חרקים? אם אתה רוצה לדעת איך להילחם ביתושים בקיץ, קרא את המאמר הזה!