בגדים עדינים: מדוע כדאי להשתמש בסבון כביסה עדין

אנו מספרים לך איך לכבס בגדים עדינים ואת היתרונות של טיפול בהם עם סבון כביסה ניטרלי
אנו מספרים לך איך לכבס בגדים עדינים ואת היתרונות של טיפול בהם עם סבון כביסה ניטרלי.

אנו מספרים לך איך לכבס בגדים עדינים ואת היתרונות של טיפול בהם עם סבון כביסה ניטרלי.

זה יום כמו כל יום אחר בבית בזמן ההסגר: אתה מתעורר, אתה הולך לרוץ להכין ארוחת בוקר תוך כדי צעקות "יאללה חברים, תבלו את הבוקר!" אתה מנסה בפעם השלישית להעיר את ילדייך כדי שיוכלו להתחיל להכין שיעורי בית; אתה נותן מים ואוכל למלך הבית, הכלב, ובוחן נפשית את כל מה שאתה צריך לעשות לפני שיושבים לעבודה. אתה הולך לשים את מכונת הכביסה, ופתאום הספק הקיומי הזה לגבי איך לכבס בגדים עדינים מסוימים, מנסה לגזול ממך כמה דקות מהיום שלך.

השתמש גם בסבון נוזלי בעת כביסה של בגדים עדינים
השתמש גם בסבון נוזלי בעת כביסה של בגדים עדינים, מכיוון שהם עובדים טוב יותר בסוג זה של בגד מאשר סבון אבקה.

אל דאגה, בגוגל אנחנו יודעים שכביסת זוג גרביים אינה זהה לחולצת פאייטים, או חולצת משי כמו בגד גוף לתינוק. כדי להבהיר במהירות כל ספק לגבי איך ולמה כדאי לכבס בגדים עדינים עם סבון כביסה ניטרלי, אנו מביאים לכם את ההערה הזו.

למה משמש סבון ניטרלי: שלוש סיבות להשתמש בו

 • זה אידיאלי לטפל בבגדים שלך. סבונים נפוצים עלולים לפגוע בחומרים מסוימים. סבון כביסה ניטרלי מיועד לא לפגוע בבדים עדינים יותר כמו משי או צמר.

 • בהיותו PH ניטרלי, הוא מטפל בעור הרגיש ביותר, כמו זה של תינוקך.

 • בין אם אתם תוהים כיצד לכבס בגדים עדינים ביד או כיצד להשתמש במכונת הכביסה, זה יקל עליכם לכבס בגדים עדינים.

איך לכבס בגדים עדינים: משי, צמר ובגדי תינוקות

באיזה סוג סבון אתה משתמש כדי לכבס בגדים?

המלצה ראשונית: קרא תמיד את התוויות של הבגדים שלך, מכיוון שהם מכילים את המידע הדרוש כדי שתוכל לטפל בהם כראוי.

כאשר מכבסים בגדים עדינים שאינם מכילים רקמה כלשהי, זכור את הדברים הבאים:

 • לפני הכביסה. אם לבגד יש כפתורים או רוכסנים, כפתרו ורכסו אותם לפני הכביסה. זה יעזור להחזיק טוב יותר את צורת הבגד.

 • אל תשפשף את הבגדים. אם אתה צריך להסיר כתם, השרו אותו בחומר ניקוי כביסה עדין והשתמש במברשת כדי להסיר את הכתם.

 • שטיפת ידיים. אם אתה שוטף ביד, השרו אותו תחילה במעט חומר ניקוי למעדנים. אם אתם רוצים ללמוד שלב אחר שלב כיצד לכבס בגדים עדינים ביד, כנסו לכאן.

 • כביסה במכונת כביסה. התשובה לאיך לכבס בגדים עדינים במכונת כביסה היא עם מחזור מכונת כביסה מומלץ על תווית הבגד. השתמש גם בסבון נוזלי בעת כביסה של בגדים עדינים, מכיוון שהם עובדים טוב יותר בסוג זה של בגד מאשר סבון אבקה.

 • כדי לכבס בגדי תינוקות, השתמש בסבון כביסה ניטרלי כמו עלא קמליטו. ה-PH הנייטרלי חשוב במיוחד להגנה וטיפול בעור של תינוקות. למידע נוסף על איך לכבס בגדי תינוקות, אל תפספסו את הטיפים שלנו.

 • במקרה של בגדי צמר, הימנע מכבס אותם בטמפרטורות גבוהות. אל תתלו אותם גם עם סוגרים, שכן משקל המים עלול למתוח את הבגד. עדיף לנקז אותו ביד ולהשאיר אותו לייבוש על משטח ישר. בעת שטיפתם, השתמשי בסבון שמסיר כתמים אך בו זמנית מטפל בבדים שלך ומונע היווצרות כדורים, כגון Skip evolution.

 • ייבוש. חשוב כמו כביסה היא ייבוש. לבגדים עדינים הימנעו מתלייה עם סוגרים כדי שלא ישאירו סימנים. כמו כן, אין לתלות אותם ישירות בשמש, מכיוון שהם עלולים להינזק בחום. במקרה של בדים כמו משי בחולצות, כדאי לתלות אותם ישירות על קולב ולהשאיר אותו במקום שהאוויר יכול לזרום.

שטיפת פריטים עדינים עם פאייטים, אבנים או רקמה תפורה

התשובה לאיך לכבס בגדים עדינים במכונת כביסה היא עם מחזור מכונת כביסה מומלץ על תווית הבגד
התשובה לאיך לכבס בגדים עדינים במכונת כביסה היא עם מחזור מכונת כביסה מומלץ על תווית הבגד.

בגדים אלה יכולים להיות מסובכים במיוחד כשמדובר בכביסה, כאילו האבנים או הפאייטים תקועים, החום עלול לנתק אותם, או אם הם רקומים, מחזור כביסה גס מאוד עלול לעקור אותם ממקומם. זכור לקרוא את התוויות לפני שטיפתן.

 • טפל קודם בכתמים. כדי להתחיל, אם יש לך כתמים, השרו את החלק המוכתם (רק החלק המוכתם) בסבון כביסה עדין. מכיוון שסוג בגד זה קשה לקרצוף (וגם לא מומלץ), השריית הכתמים תעזור לשחרר אותם ותפעל באופן מקומי. השאר אותו למשך 10 דקות או עד שהכתם מתחיל להיעלם.

 • שטיפת ידיים. כדי לכבס את כל הבגד, הפכו אותו כדי להשאיר את הפאייטים בפנים. אם אתם מתכוונים לכבס אותו ביד, השתמשו בסבון כביסה נייטרלי כגון Ala camellito לבגדים עדינים, שנוסח במיוחד עם PH ניטרלי המנקה ומגן על הבדים העדינים ביותר.

 • כביסה במכונת כביסה. אם הבגד מאפשר זאת, ואתם מעדיפים לכבס אותו במכונת הכביסה, במידת האפשר השתמשו בשקית לכבס בגדים עדינים. לשקיות אלו יש חורים כך שניתן לכבס אותם מבלי להסתכן בהידבקות בבגדים אחרים ולמנוע מהם להתחכך אחד בשני. שטפו אותו גם מבפנים החוצה ואם יש לו כפתורים וודאו שהוא מהודק. לבסוף, השתמש במחזור כביסה עבור עדינים וקצת סבון גם עבור עדינים.

כפי שראיתם, כביסה עדינה לא חייבת להיות משימה מסובכת אם אתם יודעים לעשות זאת ואם יש לכם בבית קצת סבון לבגדים עדינים שיעזור לכם לטפל ולכבס ביתר קלות. בעזרת הטיפים הפשוטים הללו תוכלו להשיג מספר יתרונות: מניקוי נכון של הבגדים שלכם, הגדלת העמידות שלהם, צמצום האפשרות להזיק להם על ידי כביסה לא נכונה ולמה לא, אפילו השארתם כחדשים! לטיפים נוספים על שטיפת בגדים, אל תפספסו את מדור הכביסה שלנו.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להוציא שומן מהבגדים
 2. איך לנקות הקאות מבגדים ומזרונים
 3. כיצד להסיר כתמי בירה
 4. כיצד להשתמש במייבש כביסה
 5. כיצד להסיר סיליקון מהבגדים
 6. כיצד להוציא כתמי שתן מהמזרן