עקוב אחר העצות הפשוטות האלה כדי לשמור על מעיל העור שלך

השתמש בעצות שניתנו כאן כדי לדעת מהי הדרך הטובה ביותר לטפל ולתחזק את מעיל העור שלך
השתמש בעצות שניתנו כאן כדי לדעת מהי הדרך הטובה ביותר לטפל ולתחזק את מעיל העור שלך.

מעיל עור הוא יקר. השתמש בעצות שניתנו כאן כדי לדעת מהי הדרך הטובה ביותר לטפל ולתחזק את מעיל העור שלך.

אתה יכול לחבר את מעיל העור שלך עם כל דבר וליצור אמירה בסגנון מעולה. זו אחת הדרכים הקלות ביותר לסובב ראשים ולהתבלט. ז'קט עור נותן לך גישה חדשה לגמרי, והוא אף פעם לא יוצא מהאופנה. לבעלי סגנון, זהו פריט חובה בארון. עם זאת, מעיל עור באיכות טובה הוא די יקר. לכן, אתה צריך לדעת את הטיפול והתחזוקה הנדרשים כדי לשמר את המראה הקריר של הז'קט שלך.

הנה כמה טיפים שיעזרו לך.

1) קרא את התווית

כמו כל הבגדים, חשוב לקרוא את תווית טיפול הכביסה על מעיל העור שלך. היצרן יודע הכי טוב, ולכן עליך לעקוב אחר ההוראות כראוי.

2) הסרת כתמים

עדיף לטפל בכתמים על מעיל העור שלך בהקדם האפשרי. ככל שאתה מחכה יותר לנקות אותם, הם נעשים עקשנים יותר. כדי להסיר כתמי שומן ממעיל העור שלך, פזר עליו מעט אבקת טלק. זה יספוג את השומן מיד. לטיפול בכתמים עמוקים, שפשפו אותם בעדינות עם מחק קשיח.

3) השתמש במרכך עור

עדיף לטפל בכתמים על מעיל העור שלך בהקדם האפשרי
עדיף לטפל בכתמים על מעיל העור שלך בהקדם האפשרי.

שמור על החלקות והברק של מעיל העור שלך ללא פגע. השתמשו במרכך עור יעיל המכיל שעווה וסיליקון. זה יעניק לעור שלך מראה מתוחכם ומלוטש. אתה יכול גם להשתמש בחומר ניקוי עדין לניקוי נקודתי של הז'קט שלך. אתה יכול לנסות להשתמש ב- Surf Excel Easy Wash בשביל זה.

4) דברים שיש להימנע מהם

אל תשתמש במוצרים על מעיל העור שלך המכילים שמן מינרלי או נפט. יש להימנע גם מסבון אוכף.

5) להסיר קמטים

תליית ז'קט העור שלך אמורה לשמור על קמטים וללא קמטים. עם זאת, אם אתה מזהה כמה קמטים על הז'קט, הגדר את המגהץ שלך על ההגדרה הנמוכה ביותר. כעת, הנח מטלית על מעיל העור שלך וגהץ את הבד. לעולם אל תיתן למגהץ לבוא במגע ישיר עם מעיל העור שלך. לחץ בעדינות כדי לגהץ את הקמטים על מעיל העור שלך.

שמור את מעיל העור שלך עטוף בכיסוי פלסטיק ותלו אותו בארון הבגדים שלך.

עצות הטיפול הנכונות יכולות לשמור על מעיל העור שלך במיטבו לאורך זמן. שמור את המדריך הזה בהישג יד כדי לשמור את שלך במצב הטוב ביותר.